reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

aga przykro mi .. :(

dziewczyny jakoś dużo Was z tym krwiaczkami.. trzymajcie się dzielnie
a Wyście jakieś objawy mialy typu plamienie etc? czy to na usg po prostu wyszło?
 
reklama
Witam :) Dołączam do Waszego grona z przyjemnością :)


I przychodzę na wstępie z dość nietypowym pytaniem, prosze nie śmiejcie się ze mnie :-) To moja pierwsza ciąża, dlatego niektóre pytania mogą Wam się wydawac trochę dziwne :tak:Tak więc jestem w ok 5 tygodniu ciąży, ale trzecim od zapłodnienia, wiem kiedy do niego doszło :-D I czy to możliwe żeby na tym etapie ciąży pojawił mi się brzuszek ? :szok: Zawsze byłam na brzuchu płaska jak deska, no moze bez przesady. A teraz na dole brzucha pojawiła mi się taka mała górka, nie wiem jak to nazwac :p Pewnie wiecie o co mi chodzi. To wzniesienie jest np. rano małe ale jak coś zjem to rośnie, że tak powiem :d I wtedy mam już duży brzuszek ( według mnie ) A pod koniec dnia, jak juz wiecej zjem to w ogole mam ogromny :szok: :szok: Nie byłoby to dziwne, ale wczesniej zanim zaszłam w ciaze mimo tego, ze sie nie wiem jak bardzo najadłam do takie brzucholka nie miałam a teraz normalnie taki bębenek. Nie wiem od czego to juz :-) Nie wydaje mi się zeby się macica już powiększała ? Jak to jest ? :-) Dodam, ze zaparć żadnych nie mam :-) A przytyć to na pewno nie przytyłam tylko ostatnio właśnie straciłam na wadze. Co o tym myślicie ? :-):-)
 
hej dziewczyny

ja dziś dzień spędziłam u teściów więc sobie trochę od poczęłam mąż obiecał że zabierze jutro małego na spacer i pójdzie z kumplem do apteki po podkłady dla Fifka mam nadzieje że dotrzyma słowa i będę mogła poleżeć w swoim łóżeczku

Oj dziewczyny z krwiakami leżcie i odpoczywajcie bo jeszcze się nalatacie przy maluchach trzymam za Was mocno kciuki


Witam nowe mamusie
 
Dziewczyny też tak macie: chce wam się spać, ale nie możecie zasnąć przez mdłości?

Porażka jakaś. Mój młody dzisiaj spał 2,5h, a ja leżałam obok i się wierciłam. Tak mnie mdli.
Pierwsza ciąża to była jednak bajka.
 
Agus przykro mi ale zycze wam szczescxia w staraniach odpocznij 6 miesiecy i do dziela .
MalyPtys to nie glupie pytanie ja sie jakies 2 tyg temu po brzuchu macalam ze cos dziwnego ze jakas gorka minimalna a nie mialam pokecia o ciazy i przez moment pomyslalam ale mowie niemozliwe A JEDNAK !! w pierwszej mialam tak samo i od 6 tyg nosilam juz ciaziowki bo wszyysko cisnelo lacznie z majtkami teraz jeszcze nosze swoje , a na wieczor mam 5 miesiac doslownie nie czuje sie wzdeta ale tak samo z siebie .'Smile probowalas sucha skorke od chleba przed wstaniem z lozka mnie to w 1 ciazy ratowalo i raz tylko wymiotowalam ale to po zelazie ktorego nie toleruje
 
hej laseczki:)

Smile- ja ma tak zazwyczaj rano ,jak uspie małego to chce sie jeszcze polozyc i mdłosci mi nie daja spokoju:no:Dzis prawie caly dzien bylam na sucharkach...zjadlam pod wieczór pomidorówke M mi wcisnał:baffled:
Pierwsza ciaza przy tej takze byla dla mnie bajka:tak:mam nadzieje ze przy porodzie bedzie rewanz:-Di malenstwo szybko i bezbolesnie wyjdzie znaszego brzuszka:-D

MałyPtyś- witaj,niestety ale brzuszek nie jest od dzidzisia za wczesnie w tym tyg zarodek znajduje sie w macicy wiec trzeba jeszcze trochhheee poczekac:tak:


Dziewczyny mam pytanko czy leci wam biała wydzielina tam z dolu?:-)bo ja mam tak mokro jakbym sie zsikała:szok:
 
witaj w kwietnióweczkach mały ptysiu :) (który tak a propos już zaniedługo będziesz pewnie całkiem spory jak na małego ptysia :-D )

niespodzianka :-) u góry z prawej strony w panelu jest opcja Twój profil, a obok USTAWIENIA, klikasz w ustawienia, potem z lewej w panelu jest opcja edytuj sygnaturkę i klikasz tam, wklejasz kod i gotowe :) no, a wcześniej musisz sobie gdzieś ten suwaczek stworzyć oczywiście ;) i tam Ci wygeneruje właśnie ten kod do wklejenia
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczynki w niedzielny poranek,pewnie większość z Was jeszcze śpi:)zazdroszczę,mój bąbelek wstał 6:15 i wojuje:)Na szczęście wstał do Niej mój M,ale jak słuchałam jak się zaśmiewają to musiałam się obudzić:)
Życzę wszystkim kwietnióweczką miłego dzionka:)
 
no, mój też taki poranny ptaszek, ale to pewnie nawyk z ciąży - wstawałam po 5tej i tak Mu zostało ;)

a ja poplamiłam chwilę na brązowo wieczorem, trochę mnie to zaskoczyło, bo wczoraj powtarzałam betę i z 3200 do 6300 skoczyło i byłam pewna już że wsio ok.. także poryczałam już trochę a teraz wrzuciłam na luz i odpoczywam, co ma być to będzie.

zdarzały się Wam jakieś brudzenia w ciąży?
 
reklama
Witam niedziewlnie.

Melduję, że żyję ale nie mam weny na pisanie. Niedobrze mi, przewód pokarmowy ogłosił strajk i wczoraj brzuch mnie bolał więc przeleżałam cały dzień. Tyle z rocznicy było. Dziś też zmuła, niedobrze mi i ogólnie mam się do bani. Jutro mam dzwonić do ginki bo wraca z urlopu i pewnie zaprosi mnie na wizytę- już się boję. Normalnie zamiast się cieszyć to ja już jestem przerażona co tam na tej wizycie zobaczymy...:sorry2: Dobra nie nudzę już.
Miłego dnia.

Witam serdecznie nowe zafasolkowane! Spokojnych 8 miesięcy :tak:
 
Do góry