reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Kochane Kwietniowki a moj objaw to lenistwo nawet pisac mi sie nie chce heh dzis z ledwoscia poszlam pod prysznic poza tym dobrze no moze jak sie mala nadzwigam to czasem brzuch daje znac no ale co zrobic, wychodza jej dwa zabki 4 i ma takie napuchniete dziasla i placzek straszny dzis zeby nie nosic to ja wzielam o 19 do wozka parasolki i 20 m od domu na lawce na przeciwko ronda usiadlam dalam klucze do zabawy i 30 minut odpoczynku bo w domu moge zapomniec i do tego malo spi w dzien juz sie bojke jak brzuszek bede miec jak sobie poradze, znalazlam na alegro bardzo fajne spodnie ciazowe wiec zaraz link wam wrzuce moze trafie w niektore gusta :) nasze szczescie tez jest niespodzianka ale juz jestem zakochana po uszy ja ogolnie kocham dzieci kiedys w przedszkolu pracowalam i tak siedze i mysle jak bedzie wygladac itd. na koniec 1 ciazy ze wzgledu na lekka cholestaze mialam usg co 2 tyg i jeden ginekolog staruszek moze 70 lat zrobil mi gratis usg 4 D bOZE NO PLAKALAM ZE SZCZESCIA to bylo takie realne ciekawe czy w tej ciazy tez mi zrobia ale by bylo fajnie. co do porodu mioalam szybki 5h ale ciezki bpo skurcze byly ogromne w tej skali na ktg a na koniec wysiadla mi macica i nie moglam lozyska urodzic lekarka mnie pilnowala bo stracilam 450 ml krwi i juz ciezko bylo ale na szczecie mam wytrzynmaly organizm i dalam rade ale bolalo bardzo bo musialam je na sile wrecxz urodzic bo ta oxytocyne co podali to nie zadizlaalo na mnie wcale , ale o kolejnym mysle pozytywnie mowili ze skoro 1 byl tak silny i szybki to 2 sie w domu urodzi zanim sie zorientuje tym bardziej ze taka mala przerwa. MAMOKRUSZYNKI ja jestem wczesniak z 32 tc i wszystko ze mna oki nosze okulary ale tylko -1 i jestem kiepska z matmy heh ale tak to oki , a Kornelcia jest zdrowa sliczna starsza siostra :)co do MAM z plamieniami jeszce raz polecam herbate ciazowa www.dziecisawazne.pl tu przepis bedzie, a tutaj spodnie SPODNIE CIĄŻOWE KOKARDA RURKI rozm. S (2592142997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko nie wiem ktory kolor wybrac
 
reklama
niespodzianka a ja tak na sekundę tylko i pytanie mam, bo mnie zaintrygowałaś, co to za herbatka? albo jakbyś mogła wrzucić dokładniejszego linka bo z tego to mi się otwiera tylko główna strona
 
Oj moim problemem w tej ciąży tez jest mega lenistwo :-D

O ile mi wiadomo to kobiety w ciąży wg prawa mogą pracować przy komputerze właśnie 4h max. ale 100% pewności nie mam, wszystko tak szybko się zmienia :-)

Co do wieku to ja myśle, że w przypadku planowanych dzieci wszystko zależy od naszego instynktu macierzyńskiego. Ja miałam juz jego objawy w 18rż. :-) podczas kiedy mam koleżanki które nadal twierdzą, że narazie nie chcą mieć dzieci. Najważniejsze, żeby dziecko było kochane :-)
Co do krępacji na temat różnych spraw....moja mama miała 18 lat jak mnie urodziła a ja i tak czasem się krepowałam rozmawiać na niektóre tematy... :-)
AAA no i najważniejsze moja córka ostatnio mi odpowiedziała, że "mamusie nie są stare" :-)

Cieszę sie, że krwawienia Was ustąpiły i jest coraz to lepiej!
Reszcie życzę żeby przykre dolegliwości jak najszybciej poszły sobie w dal!
 
dominiczka87 Ja też chyba mam go wcześniej a moje koleżanki mówią, że one za nic w świecie nie zdecydowałyby się teraz na dziecko bo to "nie pora na takie rzeczy". A ja mimo tego, że nie planowałam to cieszę się bardzo i marzy mi się córeczka. :-p
 
Ufff już po wizycie,strasznie się stresowałam,a Nelka ma zdrowe oczka:)kolejna wizyta jak mała skończy rok,i to już będzie ostatnia okulistyczna:)jeszcze tylko 100 innych wizyt u wszystkich specjalistów i będzie git:)

majga1 córka jest wcześniakiem,i niestety trzeba robić strasznie dużo badań,żeby sprawdzić czy prawidłowo się rozwija.U Nas na szczęście wszystko jest dobrze:)



Ja dzisiaj miałam dobry dzień,zero jakichkolwiek objawów:)oby tak dalej:-)

rozumiem ale jak widać wszystko jest dobrze :) I oby z resztą badań tak było

Mamakruszynki cieszę się razem z Tobą, że z córki oczkami dobrze, moja ma dużą wadę wzroku także wiem co to jest... stres, nerwy... ale się poprawia także jestem dobrej myśli...
Majqa1 ja również nie chciałam już chodzić w ciąży (ah te niespodzianki) wolałabym już dzidziusia skoro tak się stało :-) dzieci już duże chyba będę musiała uczyć się wszystkiego od nowa heeeeee

no sama ciąża mnie męczy - senność nie pozwala wszystkiego zrobić co powinnam a dzieciaczki jeszcze małe i potrzebują mamy... Chciałabym być w pełni aktywna a tu kuku ehh. Oby to szybko zleciało
 
Cześć dziewczyny. Zaczyna mnie martwić pewna rzecz, raczej istotna - moje myślenie. Jak was tak czytam to zastanawiam się, czemu ja jedna mam zupełnie inaczej. Nie potrafię się cieszyć z tej ciąży :( Cały czas uważam, że to za wcześnie, że to już koniec mojego życia, że jak mam wychowywać dziecko w wynajmowanym mieszkaniu? Coraz bardziej mnie to załamuje i nie wiem co mam z tym zrobić. Boję się trochę tych myśli, bo często wpada też jedna taka, że lepiej by było jakby ta ciąża zniknęła.... :(
Błagam pomóżcie mi, bo ja nie wiem co mam robić? Czy to normalne? Ale nie sądzę, bo wy się wszystkie zachwycacie brzuszkami, a ja nie potrafie się z tego cieszyć kompletnie.
 
Iśku - ma rację. Twoje życie na pewno się zmieni, ale nie jest powiedziane, że na gorsze. Jak poczujesz około 20tyg lekkie kopniaki, a później już takie konkretne to się bardziej oswoisz. A jak już będzie na świecie to z rąk nie będziesz chciała oddać. Ja tak właśnie do narodzin nie mogłam się z tym oswoić. Coś tam w brzuchu było i tyle. A jak już mały był na świecie to się w nim zakochałam.
 
ja zdaję sobie sprawę z tego, że moje życie się zmieni. Bardziej przeraża mnie to, że to moje myślenie się może pogorszyć, boje się, że jak dziecko się urodzi to nie będę czuła tego co powinnam czuć. Że nie będę go kochała wystarczająco... :(
 
reklama
Kruczka zobacz ja jestem w ciąży z trzecim dzieckiem a też mam wątpliwości i obawy, ale trzeba być zawsze dobrej myśli - wszystko się ułoży... pokochasz dzidziusia to przychodzi samo - zobaczysz...
... ja zawsze powtarzam sobie jedno zdanie...
... nic nie dzieje się bez przyczyny...
 
Do góry