reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
miałam tak samo, teraz przy nie regularnym stosowaniu mam spokój 2-3 dni, po tym czasie odrastają pojedyncze włoski. Taki akceptowalny stan to tydzień dla mnie kiedy nie muszę się widzieć z maszynką. Zniknął problem wrastających włosków i truskawkowych nóg. Laser i aparat ortodontyczny dał mi +100 do pewności siebie i samopoczucia
Kurcze, to brzmi lepiej niż się spodziewałam. Chyba będę musiała się mocniej zainteresować tym tematem.
 
Kurcze, to brzmi lepiej niż się spodziewałam. Chyba będę musiała się mocniej zainteresować tym tematem.
Ja polecam, jeśli jesteś wytrwała i cierpliwa. Kupiłam sobie kilka miesięcy temu i zrobiłam chyba 3 serie. Po trzeciej włosków rzeczywiście było mniej, ale kurczę... to strasznie czasochłonne. No i później jak przestałam używać, to strasznie wrastały mi włoski, a wcześniej nie miałam tego problemu. Teraz sprzęt za 2,5k leży, a ja ciągle myślę, żeby wrócić do użytkowania go, ale jak sobie pomyślę o tym ile to trwa, to mi się odechciewa. 😂 Drugi raz już na pewno bym go nie kupiła, tylko po prostu zapisała się do kosmetyczki.
 
Ja polecam, jeśli jesteś wytrwała i cierpliwa. Kupiłam sobie kilka miesięcy temu i zrobiłam chyba 3 serie. Po trzeciej włosków rzeczywiście było mniej, ale kurczę... to strasznie czasochłonne. No i później jak przestałam używać, to strasznie wrastały mi włoski, a wcześniej nie miałam tego problemu. Teraz sprzęt za 2,5k leży, a ja ciągle myślę, żeby wrócić do użytkowania go, ale jak sobie pomyślę o tym ile to trwa, to mi się odechciewa. 😂 Drugi raz już na pewno bym go nie kupiła, tylko po prostu zapisała się do kosmetyczki.
tez mialam. Jak przyszlo mi robic nogi to myslalam, ze wylewu dostane .. paszki bikini luzik .. ale skonczyla sie gwarancja to skonczyla sie zywotnosc 😂 nie wiem czemu.. przestala strzelac ale dlugo bylo spokoju od wlosow . Teraz tez bym wolala isc do kosmetyczki
 
Dziewczyny, ja już nie mam sił. 😞 Pisze do lekarza, może i ten prog spoko (19 i 11, 6 i 8 dpo), ale ja znowu zaczynam plamić 3 dni przez okresem. Ostatnio potrafiłam już nawet 4/5 dni przed. I mój lekarz totalnie to zlewa. 🥹 Już nie wiem co mam myśleć, zwłaszcza że dotychczas wydawał się spoko i to w ogóle mega polecany lekarz w klinice. Jeszcze trochę a mi powie, że plamienie 5 dni przed okresem to taka moja uroda. 🥹😭
 
Każdy miesiąc miał być mój... 😂 Ale mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko jest już tam tak, jak powinno być. Będziemy, będziemy, ale już powoli uszami mi to wychodzi... 😅 To teraz jeszcze Ty ogarniasz histero i jedziemy na mamuśki. :D
Mój też miał być każdy🤣 aleeee, u Ciebie jest mnóstwo nowości, porządek w macicy, zdecydowanie jesteś pierwsza w kolejce po ciąże😊 a u mnie to wiesz, z moim szczęściem to jeszcze cuda na kiju mogą wyjść 😅 tymbardziej że badania w trakcie realizacji i w planach xd ale pożyjemy, zobaczymy.

Trzymam kciuki żeby się chciało i żeby się mogło w tym cyklu🙈🤞 oby stymulacja dała wymierny efekt w postaci wygranego losu na tej szalonej loterii😉
 
Dziewczyny, ja już nie mam sił. 😞 Pisze do lekarza, może i ten prog spoko (19 i 11, 6 i 8 dpo), ale ja znowu zaczynam plamić 3 dni przez okresem. Ostatnio potrafiłam już nawet 4/5 dni przed. I mój lekarz totalnie to zlewa. 🥹 Już nie wiem co mam myśleć, zwłaszcza że dotychczas wydawał się spoko i to w ogóle mega polecany lekarz w klinice. Jeszcze trochę a mi powie, że plamienie 5 dni przed okresem to taka moja uroda. 🥹😭
Ciekawa jestem jaki próg masz w momencie rozpoczęcia plamienia. Każde plamienie powinno być zdiagnozowane bo nie powinno występować w trakcie cyklu…szukaj lekarza który się zainteresuje. Plamienia mogą być związane z polipem, endometrioza, adenomioza, mięśniakami itp…
 
reklama
Ja polecam, jeśli jesteś wytrwała i cierpliwa. Kupiłam sobie kilka miesięcy temu i zrobiłam chyba 3 serie. Po trzeciej włosków rzeczywiście było mniej, ale kurczę... to strasznie czasochłonne. No i później jak przestałam używać, to strasznie wrastały mi włoski, a wcześniej nie miałam tego problemu. Teraz sprzęt za 2,5k leży, a ja ciągle myślę, żeby wrócić do użytkowania go, ale jak sobie pomyślę o tym ile to trwa, to mi się odechciewa. 😂 Drugi raz już na pewno bym go nie kupiła, tylko po prostu zapisała się do kosmetyczki.
Ta perspektywa podoba mi się znacznie mniej 😅
 
Do góry