reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Ciekawa jestem jaki próg masz w momencie rozpoczęcia plamienia. Każde plamienie powinno być zdiagnozowane bo nie powinno występować w trakcie cyklu…szukaj lekarza który się zainteresuje. Plamienia mogą być związane z polipem, endometrioza, adenomioza, mięśniakami itp…
Miałam robione usg 3d macicy i nic na nim nie znaleźli. 🙄 Wręcz wszystko było idealnie. Szkoda, że jutro jest wolne, bo bym poszła na proga. Może odżałuję i w maju zrobię sobie takie badanie proga co 2 dni jak pisała Kosinka.
Ale wkurzające jest to, że samemu trzeba szukać, mimo kupy hajsu, jaki placę za te wizyty. 🤬
 
reklama
Zeby nie bylo, ze ktoras nie widziala 😃 maj jest nasz 💪
 

Załączniki

  • IMG_8557.jpeg
    IMG_8557.jpeg
    186,1 KB · Wyświetleń: 69
Ja polecam, jeśli jesteś wytrwała i cierpliwa. Kupiłam sobie kilka miesięcy temu i zrobiłam chyba 3 serie. Po trzeciej włosków rzeczywiście było mniej, ale kurczę... to strasznie czasochłonne. No i później jak przestałam używać, to strasznie wrastały mi włoski, a wcześniej nie miałam tego problemu. Teraz sprzęt za 2,5k leży, a ja ciągle myślę, żeby wrócić do użytkowania go, ale jak sobie pomyślę o tym ile to trwa, to mi się odechciewa. 😂 Drugi raz już na pewno bym go nie kupiła, tylko po prostu zapisała się do kosmetyczki.
Zależy kto jak na to patrzy, też miałam kryzys w robieniu tego lasera i mi się nie chciało. Wystarczyło podzielić ciało na partie i włączyć jakiś film czy YT. Najlepiej jak była jakaś turbo afera w internecie :D
Ja na żywotność nie narzekam, ale ja mam jedną z pierwszych Lumi, z wszystkimi nakładkami, ale bez turbo bajerow jak teraz reklamują. Odpukać
 
Jestem po wizycie. Nie wiadomo czy to na pewno jest pęcherzyk ciążowy bo jest mikro jak na 5 tydzień ciąży licząc od miesiączki ostatniej. Więc nie może wykluczyć pozamacicznej na 100%. No i niestety prawdopodobnie mam krwiaka.
Ach kurcze, nie na takie wieści liczyłyśmy :(

Jak się czujesz?
 
Miałam robione usg 3d macicy i nic na nim nie znaleźli. 🙄 Wręcz wszystko było idealnie. Szkoda, że jutro jest wolne, bo bym poszła na proga. Może odżałuję i w maju zrobię sobie takie badanie proga co 2 dni jak pisała Kosinka.
Ale wkurzające jest to, że samemu trzeba szukać, mimo kupy hajsu, jaki placę za te wizyty. 🤬
Ale histeroskopi chyba nie miałaś? Ja też słyszałam milion razy że wszystko pięknie, nic na usg nie było nigdy widać (a miałam ich dziesiątki) aż nagle jedna lekarka z dobrym sprzętem od razu zobaczyła że mam ognisko adeno, które się potwierdziło na histeroskopii. Plamienia przed okresem trwające kilka dni powinno być diagnozowane przez lekarzy. Niestety żeby trafić na kogoś kto się zna i mu się chce jest ciężko :( wiele z nas tutaj mogło by już napisać jakąś magisterkę z ginekologii, bo niestety musimy na własną rękę często się diagnozować i wymyślać co dalej. Trafić na kogoś kto dobrze pokieruje jest ciężko 😥
 
Jestem po wizycie. Nie wiadomo czy to na pewno jest pęcherzyk ciążowy bo jest mikro jak na 5 tydzień ciąży licząc od miesiączki ostatniej. Więc nie może wykluczyć pozamacicznej na 100%. No i niestety prawdopodobnie mam krwiaka.
Ściskam mocno! Przypomnisz proszę w którym dniu cyklu miałaś transfer?
 
Ale histeroskopi chyba nie miałaś? Ja też słyszałam milion razy że wszystko pięknie, nic na usg nie było nigdy widać (a miałam ich dziesiątki) aż nagle jedna lekarka z dobrym sprzętem od razu zobaczyła że mam ognisko adeno, które się potwierdziło na histeroskopii. Plamienia przed okresem trwające kilka dni powinno być diagnozowane przez lekarzy. Niestety żeby trafić na kogoś kto się zna i mu się chce jest ciężko :( wiele z nas tutaj mogło by już napisać jakąś magisterkę z ginekologii, bo niestety musimy na własną rękę często się diagnozować i wymyślać co dalej. Trafić na kogoś kto dobrze pokieruje jest ciężko 😥
Nie, nie dotarłam do histeroskopii jeszcze.
To diagnozowanie się na własną rękę jest najbardziej denerwujące. 🤬 Niestety większość lekarzy, jakich znam, to myślą, że są bogami i idziesz do nich i trzeba się prosić. Przez takie podejście, coraz bardziej nie lubię tej grupy zawodowej. 😅🙄
 
Nie, nie dotarłam do histeroskopii jeszcze.
To diagnozowanie się na własną rękę jest najbardziej denerwujące. 🤬 Niestety większość lekarzy, jakich znam, to myślą, że są bogami i idziesz do nich i trzeba się prosić. Przez takie podejście, coraz bardziej nie lubię tej grupy zawodowej. 😅🙄
Ja się dignozuje w głównej mierze dzięki forum a w szczególności kreskom...wielu lekarzy bagatelizuje problemy, oznaki być może chorób...to straszne. Ale niestety taka jest rzeczywistość. Trzeba obserwować swoje ciało, czytać, badac się i działać... szkoda, że wiekszosc lekarzy pseudoleczy, nie wielu jest człowiekiem z powołaniem niesienia pomocy.
 
reklama
Do góry