reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Jesteś niesamowita z przygotowywaniem tych wszystkich propłodnościowych smakołyków - podziwiam!

My nie mamy góry prasowania, bo prasujemy ubrania dopiero przed ich założeniem - mimo super żelazka, nienawidzę prasować! ;)

Rozumiem dlaczego to wszystko robisz, ale nie przemęczaj się proszę - jeszcze jest zbyt wcześnie na szarżowanie. Twój organizm musi spokojnie dojść do formy.

Mówiąc o laserze masz na myśli depilację laserową, czy inny zabieg?
No nie wiem czy taka niesamowita, ale jak tak dalej pójdzie to zrobię konkurencję Akademii Płodności 😂 najważniejsze, że mężowi smakuje. jutro mamy w menu zupę brokułowa z ciecierzycą, kasze z indykiem w sosie musztardowym i młoda kapustę ;) zostanie indyka to machnę pasztet na kanapki, a na jednym pieczeniu piekarnika wrzucę papryki do humusu paprykowego, bo z suszonymi pomidorami już kończymy :)
To planowanie i gotowanie pozwala mi odzyskać jakiś mini kawałek sprawczości nad życiem.

Laser robię ten depilacyjny. Mam philipsa Lumie. Na czas aktywnych starań (i ciąży) odstawiam. Ale teraz ban na 3 miesiące to dobre 3 sesję zdarzę zrobić. U mnie widać rewelacyjne efekty. Ale ja miałam turbo ciemne włoski, wrastające i szybko odrastające. Bałam się, że to objaw hiperandagonizmu czy PCOS, ale wszystkie hormony mam w normie :) tym razem to naprawdę genetycznie po tacie, ale za to brwi i włosy równie ciemne, mocne i dużo.
 
reklama
Hej dziewczyny! Mi też się udało zapisać do holsäMEDu na te badania genetyczne 😁 Informacyjnie, na maj nie ma już terminów - ja mam już wizytę na 3.06. Zapytałam czy jest coś, co od razu dyskwalifikuje i pani mi odpowiedziała w sumie tyle, że jeśli mamy jakieś dokumenty, które potwierdzają niepłodność czy problemy z utrzymaniem ciąży, to powinno wystarczyć. Ja powiedziałam, że mam skierowanie do poradni leczenia niepłodności i ona powiedziała, że już samo to jest ok. Ale żeby wziąć, co się ma 😉
 
No nie wiem czy taka niesamowita, ale jak tak dalej pójdzie to zrobię konkurencję Akademii Płodności 😂 najważniejsze, że mężowi smakuje. jutro mamy w menu zupę brokułowa z ciecierzycą, kasze z indykiem w sosie musztardowym i młoda kapustę ;) zostanie indyka to machnę pasztet na kanapki, a na jednym pieczeniu piekarnika wrzucę papryki do humusu paprykowego, bo z suszonymi pomidorami już kończymy :)
To planowanie i gotowanie pozwala mi odzyskać jakiś mini kawałek sprawczości nad życiem.

Laser robię ten depilacyjny. Mam philipsa Lumie. Na czas aktywnych starań (i ciąży) odstawiam. Ale teraz ban na 3 miesiące to dobre 3 sesję zdarzę zrobić. U mnie widać rewelacyjne efekty. Ale ja miałam turbo ciemne włoski, wrastające i szybko odrastające. Bałam się, że to objaw hiperandagonizmu czy PCOS, ale wszystkie hormony mam w normie :) tym razem to naprawdę genetycznie po tacie, ale za to brwi i włosy równie ciemne, mocne i dużo.
Absolutnie niesamowita! I nawet nie próbuj tego w jakikolwiek sposób podważać ;)

O widzisz, zastanawiałam się nad tą lumia - też mam ciemne, mocne włosy, które odrastają w ciągu kilku godzin od ich zgolenia 🤦‍♀️
 
Absolutnie niesamowita! I nawet nie próbuj tego w jakikolwiek sposób podważać ;)

O widzisz, zastanawiałam się nad tą lumia - też mam ciemne, mocne włosy, które odrastają w ciągu kilku godzin od ich zgolenia 🤦‍♀️
Ja już w sumie zdecydowana na zakup i będzie albo Lumia albo Remington iLight. Czekam tylko na jakiś zastrzyk gotówki 😉 u mnie problem rogowacenia okołomieszkowego, więc w sumie może najpierw zapytam o zdanie dermatologa 🤔
 
Absolutnie niesamowita! I nawet nie próbuj tego w jakikolwiek sposób podważać ;)

O widzisz, zastanawiałam się nad tą lumia - też mam ciemne, mocne włosy, które odrastają w ciągu kilku godzin od ich zgolenia 🤦‍♀️
miałam tak samo, teraz przy nie regularnym stosowaniu mam spokój 2-3 dni, po tym czasie odrastają pojedyncze włoski. Taki akceptowalny stan to tydzień dla mnie kiedy nie muszę się widzieć z maszynką. Zniknął problem wrastających włosków i truskawkowych nóg. Laser i aparat ortodontyczny dał mi +100 do pewności siebie i samopoczucia
 
Ja dziś już w 4dc, torbiele się wchłonęły, więc zaczynam z czystą kartą i liczę na cykl bez torbieli. :D Najbliższe 5 dni z Lamettą.
Ale się cieszę! 😊Teraz już nie ma przebacz w tym cyklu marsz na mamy! Tam wewnątrz Ciebie jest pięknie uporządkowane mieszkanko teraz w sam raz dla maluszka😃I jeszcze stymulacja dodatkowo, więc maj musi być Twój😌😏 i prosze się seksować ile fabryka dała😄
 
reklama
Ale się cieszę! 😊Teraz już nie ma przebacz w tym cyklu marsz na mamy! Tam wewnątrz Ciebie jest pięknie uporządkowane mieszkanko teraz w sam raz dla maluszka😃I jeszcze stymulacja dodatkowo, więc maj musi być Twój😌😏 i prosze się seksować ile fabryka dała😄
Każdy miesiąc miał być mój... 😂 Ale mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko jest już tam tak, jak powinno być. Będziemy, będziemy, ale już powoli uszami mi to wychodzi... 😅 To teraz jeszcze Ty ogarniasz histero i jedziemy na mamuśki. :D
 
Do góry