reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki u mnie już te ubrania 2 tygodnie czekają na prasowanie... wypracowała m już połowę, reszta jutro i nastepne pranie już się suszy.
Dziś myślałam co muszę zrobić jeszcze przed porodem, żeby pierwsze tygodnie spędzić spokojnie z dzidzią i... lodówka jest do umycia, okna i moskitiery (jutro mama to zrobi) poprasowac zaległości i sprzątać w szafkach i szugladacg córci...
Beata pierwszy spacerek:biggrin2:
Marzenka gratulacje!!! Czekamy na relacje...
Dominika witamy, lepiej późno niż wcale:-p
Dzoana rodzisz!!!:-D
 
reklama
Nasze szczęście i sens naszego życia nr 3:) Mateuszek urodziny 8:42 dzis rano ,kruszynka ma 50cm i 3kg (41tydz ciazy ) zdrowiutki i grzeczniutki :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1459964207.225899.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1459964227.320645.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1459964207.225899.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1459964207.225899.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 601
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1459964227.320645.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1459964227.320645.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 697
Marzenko! !!! Cudo! I wcale nie wygląda jakby się męczył podczas porodu: ) piękny jest i na szczęście zdrowy: )
Napisz później jak Ty się czujesz, jak poród przebiegał itp
 
Mikulinka prześliczną masz dziewczynkę :)

Martita ja na spacer jak jest ciepło to nie zakładam kombinezonu tylko body krótkie, pajac długi i bluzę + przykrywam kocykiem. A i tak miałam wrażenie że za grubo małego ubrałam jak było ponad 20 stopni. Położna mówi że warstwę więcej niż my dorośli zakładamy.

Renia ja smoczek daję jak wiem że jest najedzony a zaczyna mi piąstki ssać, wtedy wiem że ma odruch ssania silny i chce sobie pociumkać. Jak jest głodny to smokiem nie oszukasz, u nas smok ląduje wtedy po drugiej stornie wózka :) Do spania też wypluwa więc generalnie podaję spooradycznie.

Marzenka gratulacje, prześliczna kruszyneczka z naszego Mateuszka.
 
Marzenka gratulacje raz jeszcze. Mateuszek przepiękny. W ogóle nie widać po nim ze przeszedł trudy porodu naturalnego.
Dzoana kciuki trzymamy i powodzenia. Zmotywowalas mnie do założenia podkładu na materac ;)
Beatka oby pogoda wam sprzyjała na jutrzejszym spacerze.
Witaj Dominka.
 
reklama
Do góry