reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja na razie tylko sobie tak obczajam co mi sie podoba, xo, bym chciala i wgl ale mysle ze zaczne kupować po nowym roku, szybciej raczej nie.
Dzisiaj dotarła do, mnie paczka startowa z bebilo z przytulanka sensoryczna dla malucha :) mozecie sie zerejestrowac u nich na stronie to tez do was dojdzie;) najbardziej spodobała mi sie teczka, taka fajna akurat na moje wszystkie wyniki Bobo [emoji16]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Bebilo? Czy bebilon?
 
reklama
Ja już 13tc zaczęłam i dalej nie mam mocy [emoji23] Miałam tyyyyle planów na dzisiaj, a udało mi się umyć naczynia "na raty", bo co chwile mi się słabo robiło [emoji58] I teraz leeeeżę [emoji23]

ckai43r886icswaj.png
U mnie dziś z mocą...hmmm szkoda gadać. Cały dzień leżę, będę miała dupę jak naleśnik jak jeszcze z miesiąc tak będzie... ledwo psa do ogródka wypuściłam. Dziś lekkie zawroty głowy mam...ale może to właśnie od tego leżenia! Błędne koło :sad:
 
Super że po wizytach wszystko ok. cieszę się że same dobre wieści!! Oby tak do końca i później będziemy dzielić się fotkami naszych już wyklutych bobasków :tak:
 
O dokladnie tak mi wszyscy mowili
Mialam kilka w roz 56 i wiekszosc 62 68 a corcia urodzila sie za wczesnie, 48cm. Wszystko bylo na nia za duze. Nie mialam jej w co ubrac. Musielismy na szybko kombinowac i szukac ubranek dla wczesniakow...
Ale sama przyznaj że to rzadkość by urodzić aż tak malutkie dziecko. A w te 56 wcześniej czy później ubrałaś.
 
U mnie dziś z mocą...hmmm szkoda gadać. Cały dzień leżę, będę miała dupę jak naleśnik jak jeszcze z miesiąc tak będzie... ledwo psa do ogródka wypuściłam. Dziś lekkie zawroty głowy mam...ale może to właśnie od tego leżenia! Błędne koło :sad:

Mi pomogło wyjście na dwór. Może poleż na ogródku na jakimś leżaku? U mnie jest dziś super pogoda.
 
U mnie z moca rano byl problem, potem jak wstalam to juz jakoś poszło;) jest troszke lepiej ale dupy nie urywa; p
Gratuluje, super wiesci!!!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ale sama przyznaj że to rzadkość by urodzić aż tak malutkie dziecko. A w te 56 wcześniej czy później ubrałaś.
Pewnie ale nie kazde dziecko rodzi sie 4kg i nie potrzebuje od razu ubranek na 62 czy 68 wiec lepiej miec kilka tych 50-56. A maluchy z waga 2.5-3kg to nie rzadkość, roznica 1kg czy 1.5kg na takim malenstwie jest ogromna
 
reklama
Do góry