reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

m ktosia gratuluje sukcesu:-Dja cwicze brzuszki i w tym jestem nawet wytrwala ale do cwiczen na maszynach to jakos nie mam serca moj M marudzi kazdego dnia ze ten moj sprzecior to do piwnicy wyniesie:tak::tak::tak:najgorszy jest ten apetyt na slodycze!!!:szok:nie moge sie oprzec wyjadam nutele ze sloika duza lyzka!!!:zawstydzona/y::eek:;-)
 
reklama
JA TEZ szmina
wlasnie wpierdzielam ciacha degistive, najgorsze ze jak sie czlowiek wezmie za cwiczenia to to zwieksza apetyt :no:
u mnie waga stanela i niechce sie ruszyc wiec ja niewiem jak to jest...:dry: bo z moim ksztaltem lepiej, a bioderka to chyba juz mi zostana troche wieksze, ale w sumie to jest kobiece, byle by tylko tluszczu dookola nie bylo ;-)
 
kurcze a ja jestem dalej jak to m ktosia okreslila poporodowa dziewica:szok::-:)zawstydzona/y::wściekła/y:jakos nam nie wychodzi:szok::-:)zawstydzona/y::wściekła/y:tzn ja nie moge bo jeszcze mnie okropnie w srodku boli:sick:kiedy przejda te bole??? szwy mnie chyba tak ciagna a niby wszystko dobrze zagojone:no:
 
melduje ze dostalam po 14 dniach @ :wściekła/y:
kurde hormony szaleja, pewnie jeszcze potrwa zanim to sie unormuje, szczegolnie ze ciagle karmie piersia na zadanie

szminka trzeba sie przemoc
u nas pierwszy raz to byl naprawde emocjonalny, m nie chcial zebym zle sie czula a ja mialam blokade psychiczna jeszcze pare razy,
a potem to mi sie troche nie chcialo bo mi sie nie podoba ze nie jest jak dawniej i jakby wiesz trzeba... potrenowac :happy2::sorry2:
ale jest coraz lepiej no i oczywiscie wszystko juz elegancko zagojone, zauwazylam ze po przytulanku sie szybciej wszysko wygladza i jakby to powiedziec... robi sie bardziej elestyczne...:rofl2:
 
prawie 3 miechy po porodzie a @ ni widu ni czuju...
z natalą to po 6 tyg. dostałam... no ciekawa jestem...
kurka tylko cały czas na ogumieniu muszę:-:)rofl2:
 
nooo ale tu tak samotno :-(

ciacho wlasnie wciagnelam...ide sie wazyc

76 w ciuchach :wściekła/y: moje marzenie to 60 kg :dry:

i co...
brzuch mnie boli jak przy porzadnej @ ale to dobrze bo znaczy ze schodzi...
dziedze tak bokiem ...bez wiekszego ubolewania... jest lepiej niz za pierwszym razem...

maly kwili...ide
 
reklama
Ktosiu, a tak w ogóle, to Ty chyba w domu jesteś, tak?? :confused: Super :tak:, ja nie wiem, co to jest wrócić po 2 dniach, bo leżałam z Nacią 2 tygodnie :szok::zawstydzona/y:. Zobaczysz, szybko wrócisz do swej wagi, przy Nell się udało, teraz też, spokojnie, karm cycusiem i waga pójdzie w dół :-D:tak:.
 
Do góry