reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Witam wszystkich:)
Mam zamiar otworzyć prywatny klub malucha w Nowym Dworze Mazowieckim i chciałabym zrobić rozeznanie.
Byłby to Klubik oferujący opiekę nad dziećmi od 6 miesięcy do 3 lat. I w związku z tym moje zapytanie. Czy ktoś byłby zainteresowany. Jeśli tak prosiłabym o wskazówki i ewentualne sugestie. Z góry dziękuję za informacje:) Byłabym wdzięczna za przesyłanie informacji na moją skrzynkę:)
 
reklama
hejka witam wszystkich:)
Mieszkam w Chotomowie i jestem mama 8 letniej corci Oli oraz w 15 tyg ciazy z druga pociecha:) Milo mi bedzie czasem z Wami poklikac:)
 
Witam,
szukam jakiejś chętnej mamy na spacer :) Jestem mamą półrocznej dziewczynki i mieszkam w Chotomowie. Wszystkich znajomych mam w W-wie,a i tak spora część z nich jest bez dzieci. Może znalazłaby się chętna na jakiś spacer po Legionowie, Jabłonnej czy Chotomowie? Pozdrawiam serdecznie!
Ania
 
bardzo chętnie :) ciesze się że w koncu ktoś się pojawił :) mieszkam w Legionowie, mam rocznego synka, siedzę w domu, kończę studia i zastanawiam się co dalej. Bardzo często jestem w parku za Urzędem Miasta, integruje Bartka z dzieciakami na placu zabaw ale nie ma zbyt wielu roczniaków, dominują starsze dzieci, które juz wiedza że piasku z piaskownicy się nie je :) Bartek jest ciągle ciekaw jak smakują różne rzeczy :) odezwij się Aniu i daj znać kiedy znajdziesz wolną chwilkę na spacerek :) pozdrawiam Ciebie i córcię :)
 
cześć wam dziewczyny, ja też właśnie szukam sobie toważystwa do spacerku, mieszkam w Legionowie na osiedlu młodych od 2 lat, ale do tej pory nie mam tu znajomych. mój synek ma 8 miesięcy i też chętnie spotka się z innym dziziusiem. pozdrawiam
 
Witam wszystkich, ja mam podobny problem:) Mieszkam od roku w Jabłonnej a wszyscy znajomi zostali w Warszawie no i trochę smutno z tego powodu... Chętnie poznam młode mamy i wybiorę się na spacer, kawę, obiad...ect :-) W większym gronie zawsze weselej! Jestem mamą 7 miesięcznej Julci, która garnie się do dzieci i chętnie pozna nowe koleżanki i kolegów! pozdrawiam
 
fajnie wam że możecie się umowić na kawkę :) Ja wprawdzie mieszkam niedaleko, ale wyjazd z bliźniaczkami to prawdziwa wyprawa. No może w przyszłym roku będzie już łatwiej. Mam nadzieję że wtedy będą jeszcze jakieś chętne mamy :)
 
reklama
Faktycznie bliźniaczki to "ciężki kaliber z ostrą amunicją" ale nie martw się z jednym dzieckiem wyjazd np. do Warszawy to też wyprawa :) a gdzie konkretnie mieszkasz? Może my wybierzemy się na spacer do Ciebie :) a tak poza tym to na portalu aktywnemamy.pl mam klub bobaskowo może dołączysz?
 
Do góry