reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Witam serdecznie :)
zaczynam obeznawać się z Legionowem, od jakiegoś czasu mieszkam w Jabłonnie. Szczerze mówiąc nikogo nie znam w tych okolichach, przeprowadziliśmy się z południa Polski a pracujemy w W-wie, więc jak juz są znajomi to z W-wy.

Szczerze mówiąc poznam Wasze opinie nt El-Med (bo nt Mediqa juz słyszałam - złe opinie), których lekarzy polecacie? Za niedługo zostane mamusią dlatego szukam dobrego pediatrę/lekarza rodzinnego ...
 
reklama
Mediq faktycznie jesli chodzi o ginekologów to lipa. Choć słyszałam tez dobre opinie ale ja bym tam nie poszła. eL-med chodziłam tam do muzyczuka i na poczatku jakoś mi się chodziło nie jest najgorszy ale ja zmieniłam lekarza kosztem dalekich dojazdów na karową. Zdenerwował mnie mowiąc ze mam zle wyniki badań i nie wyjasnił co i dlaczego i czym to moze grozić denerwowłam się dlugo ale okazalo się, że jest wszystko dobrze.:-) pediatra jest b dobra w przychodni nr 1 Rusek ma chyba na nazwisko podobno b fajna babka. Co do rodzinnego to nie pamiętam kiedy ost byłam mam kawal drogi od siebie bo ja co prawda tutejsza ale tez po przeprowadzce. I nie wiem.
 
Witam! Od niedawna mieszkam w Legionowie na ul.Kościuszki.. Sa moze tu jakies mamusie ktore mieszkaja jakos niedaleko i maja chec sie zapoznac, powychodzic razem na jakies spacerki? Jestem mama 6 miesiecznego Marcelka:) Pozdrawiam
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Witam!
Ja także mieszkam w Legionowie - juz od prawie 3 lat :-) na osiedlu Nowy Bukowiec. Mam 2,5 letnią córeczkę Wiktorię, a obecnie oczekujemy drugiego potomka (płci nam jeszcze nieznanej) - termin mamy na 07.03.2010r.
Pozdrawiam serdecznie,
Luiza
 
Witam!
Ja także mieszkam w Legionowie - juz od prawie 3 lat :-) na osiedlu Nowy Bukowiec. Mam 2,5 letnią córeczkę Wiktorię, a obecnie oczekujemy drugiego potomka (płci nam jeszcze nieznanej) - termin mamy na 07.03.2010r.
Pozdrawiam serdecznie,
Luiza
Ja też mieszkam na Nowym Bukowcu.....od roku.:-)
 
reklama
Do góry