reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja stosuję się do tej zasady. Chociaż ja teraz jest ciepło daje od razu do lodówki. Później podgrzewam w ciepłej wodzie- nie wrzątku !
Mi udaje się ściągnąć ok 120 ml. A malutka zjada ok 90ml naraz i za 20-30min dojadą ta resztę :) i wtedy 3h luzu :)
 

Załączniki

  • 1437115787223.jpg
    1437115787223.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 59
Witajcie :)!

kciuki Patka :)!obyś za chwile tulila malca :)

My nadal w szpitalu, jest szansa,że jak mały nie zźółknie,to jutro wychodzimy!bardzo na to liczę,bo strasznie tęsknię za Nat :,(...Miłosz jest małym ssakiem, wiec liczę ze karmienie piersią zagra :)

Pozdrowionka moje panie :), a oto i mój synek

DSC_0097.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0097.jpg
    DSC_0097.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 101
Gratulacje dla mam z zakończoną misją ciążową!
Spojrzałam na listę i widzę, że to nasza kolej teraz :p A ja tu żadnych objawów zapowiadających rychły poród nie mam. Może powinnam nalezec do sierpniowek ? :p
Wczoraj wieczorem myślałam, że to może już się rozkręca, bo strasznie mnie rwało w dole brzucha, ale to tylko przez bardzo krótką chwilę i chyba nie był to skurcz, tylko rozwieranie- teraz jest spokój i do godz 17 musi tak zostać, bo jestem sama w domu. Może w weekend, bo zapowiadają upały a to w sam raz na poród :rofl2: :/

Thriade, jak tam samopoczucie? Ścigamy się ? ;) :p
 
Gratuluję dzieciaczków:-)ja czekam aż mąż po śniadaniu zabierze córę na basen, a ja chałupę dogłębnie wyczyszczę. I tak jak wrócę to trzeba będzie po mężu odgruzowywać, bo on nigdy niczego nie zauważa(nie widzi plam, zachlapań okruchów itp. A ja mam szajbę na tym punkcie:-D)Jakoś tak się denerwuję tym szpitalem, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok.
 
reklama
Gratuluję dzieciaczków:-)ja czekam aż mąż po śniadaniu zabierze córę na basen, a ja chałupę dogłębnie wyczyszczę. I tak jak wrócę to trzeba będzie po mężu odgruzowywać, bo on nigdy niczego nie zauważa(nie widzi plam, zachlapań okruchów itp. A ja mam szajbę na tym punkcie:-D)Jakoś tak się denerwuję tym szpitalem, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok.
chyba żaden facet nie widzi ;D mój mówi, że odkurzył, a dywan wygląda jakby ktoś na nim karmił gołębie q;
 
Do góry