reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej, przeczytałam z grubsza posty od wczoraj. Jestem w totalnym pędzie. Spisuje sobie w notatniku tematy które poruszacie, a wole odpowiedzieć na prywatnym później 😂
Dziś ostatnie zakupy i pakowanie. Jutro wyjazd. Bardzo możliwe, że zniknę na tydzień (nie żeby ktoś miał tęsknić 😆)

Dziś z rana miałam wizytę u genetyka, wyliczył bardzo niskie prawdopodobieństwo wad. Teraz dostałam skierowanie na usg+echo 22-24 tydzień, ale nie ma jeszcze zapisów 🤦🏽‍♀️
Czemu znikniesz? Wyjazd masz?
 
No i wrócę jeszcze do tematu wybory położnej , ja mieszkam na wsi, a obok jestem nieduże miasteczko i raczej nie mam jakiegoś dużego wyboru w położnych, trzeba brać co bedzie .

Powiedzcie mi, czy jeśli prowadzę ciążę prywatnie to taka położna mogę mieć na NFZ czy muszę też prywatnie ? Nie znam się na tym .
Na NFZ się należy 😁
 

Załączniki

  • IMG_3670.jpeg
    IMG_3670.jpeg
    113,2 KB · Wyświetleń: 27
Ja już nie mogę nic czytać na forum chyba,. muszę sobie zrobić przerwę. Wczoraj tak się zestresowałam tym łożyskiem że nie wiem czy przypadkiem nie wzięłam podwójnej dawki acardu czyli 150x2 😱 w końcu w nocy zadzwoniłam na
Fakt dużo tutaj informacji i różnych doświadczeń ale lekarz na pewno by zwrócił na to uwagę, przecież nie prowadzimy sobie wzajemnie ciazy tylko nasi lekarze 😋na pewno by poinfornowal gdyby bylo cos nie tak❤️
 
Ja pozwolę sobie wtrącić, ze kiedyś miałam pralkosuszarkę i byłam zadowolona z funkcji prania i suszenia, ale ubrania miały charakterystyczny zapach, nie smród ale taki specyficzny zapach, nie było czuć płynu do płukania tak bardzo. Ja lubię jak ciuchy pachną 😍 dodam, ze była z dobrej firmy. A później jak używałam oddzielnie suszarki jakiś czas to ubrania pachniały płynem i tego zapachu jak w tamtej 2w1 nie było czuć w ogóle
 
reklama
Ja od poczatku ciąży milam przeczucie że będzie dziewczynka i wszyscy co o ciazy wiedzieli też przepowiadali mi dziewczynkę, mówili że patrząc na mnie i na męża będzie na 100 procent dziewczynka i ja sobie to tak wrylam w mózg że idąc wczoraj na wizytę myślałam, że płeć to będzie tylko potwierdzenie tego co czułam od poczatku ciąży i co słyszałam od wszystkich a lekarka do mnie chłopak na 100 % a ja w takim szoku ze nawet zapomniałam jakie tam pytania miałam do niej. I teraz próbuje przyzwyczaić się do tego że to jednak chłopak jest co wydaje mi się takie dziwne bo nawet jak sobie wyobrażałam kiedyś siebie z dzieckiem to to zawsze była córka.
W pierwszej ciąży miałam, że wszyscy wokoło mówili że bedzie chłopak, mąż tylko uparcie że córka i wyszło na jego 😁
 
Do góry