reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej przyszedł mi detektor angelsounds ale nie umiem złapać serca słyszę tylko ( tak myśle) jak dzidzia fika w wodzie bo taki podobny dźwięk . Jakieś rady? Jak to wyłapać. Poradzcie
 
Ja też dzisiaj od rana poza domem, w końcu nadrobiłam ;)
Dzisiaj wybieramy łóżko do naszej sypialni.
Zanim kupimy łóżeczko dla dziecka to sami musimy mieć coś porządnego :D
Też czekam na prywatny wątek!
My mamy 160x200, czyli standardowy wymiar.. Chciałam większe, ale mąż mówił, że wtedy uciekam na koniec łóżka i nie ma mnie blisko.. A teraz biedny żałuje, bo się rozpycham - a jak dojdzie do tego jeszcze brzuch.. 🤭🤭🤭
 
A powiedzcie dziewczyny apropo tych suszarek. Jak różnica w rachunkach? Dużo to ciągnie prunda? 😁
Ja w sumie nigdy nie myślałam o tym sprzęcie, pranie wieszam w sypialni, dzięki temu nie mam tak suchego powietrza jak w innych pomieszczeniach+ ładny zapach. Ale teraz pewnie będzie więcej tego prania..
Nie zauwazylam duzo wiekszych rachunkow moze dlatego ze nie piore 3x w tygodniu bo musze doliczyc czas schniecia tylko 1x w tygodniu kazdy kolor do suszarki i heja. Chociaz nie susze wszystkiego - zalezy jak sa tkane tkaniny.
 
Mi się wydaje że wędzonych ryb ogolnie nie powinno się jesc w ciazy.
Teraz mnie nastraszyłyście z tymi rybami wędzonymi, ale nie popadam w paranoję, bo może jak bym jadła ją kilogramami i codziennie to coś mogłoby się stać, a tak raz i koniec ☺️☺️
Od dziś jak mnie coś najdzie dziwnego, to albo najpierw napisze tutaj albo sprawdzę w internecie czy można 🤪
 
reklama
Do góry