reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Witam się wieczornie :-)
Claudia,

gratuluję bety niech dalej pięknie rośnie :tak:
Co do mojego to się z nim nie spotkałam, narazie musze ochłonąć i wszystko przemyśleć.

Mamba,

ja też mam hashimoto. Moje tsh osiąga zatrważającą "normę" 5,75 :no: i od 6lat nie można zbić go poniżej 5 -a zaczynałam z wynikiem 17 prawie:wściekła/y: z córką było podobnie i donosiłam na szczęście. U mnie też dochodzą poronienia nawykowe, podejrzenie endometriozy, za niski progesteron. Teraz dotknęły mnie już na samym początku plamienia, ale minęło po zmianie leków ;-)
Oby i u Ciebie było dobrze;-)

Uciekam już spać.

Dobranoc
 
Witam wszystkie mamy, które oczekują swojego dzidziusia w listopadzie. Dziś zobaczylam wymarzone dwie kreski na teście. Według internetowego asystenta ciąży mój maluszek urodzi się okolo 10 listopada. Moja radość z ciąży jest bardzo dużą gdyż na początku stycznia tego roku poroniłam i czuła wielki ból. Razem z moim partnerem zdecydowalismy się starac o dziecko zaraz po pierwszej miesiaczce od poronienia i na efekty długo nie czekalismy. Jestem bardzo szczęśliwa i chce podzielić się z wami moim szczęściem.
Pozdrowienia dla wszystkich mam z listopada:)
 
Witajcie :-) dwa pozytywne testy . Jak narazie bez wizyty u lekarza, wizytę mam w poniedziałek, termin prawdopodobnie 8 listopada. Moja ciąża to bardzo duże zaskoczenie ponieważ jak na razie nie chcieliśm drugiego dziecka, pierwsze urodziłam w czerwcu 2014
 
Hej dziewczyny mogę dołączyć? Wczorajsze krechy mnie bardzo ucieszyly zwłaszcza, ze to był pierwszy cykl starań a jestem po poronieniu bliźniąt, które straciłam w grudniu. Starałam się od lutego i wg kalkulatorów w internecie jestem w 4 tyg a termin porodu miałby przypadać 15 listopada. Zobaczymy co powie lekarz, dziś mam w planach poczytać opinie i jakiegoś fajnego znaleźć bo poprzedni przy moich bliźniakach był okropny! ;)
 
reklama
Witam wszystkie przyszle mamusie ;) czy moge dolaczyc i ja? Krechami sie nie pochwale bo bladziochy strasznie ale beta prawie 60 i to juz prawie 4 tydzien ;) a przewidywany termin porodu to 11 listopada wiec patriotycznie :D
 
Do góry