reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

U mnie krechy były bardzo wyraźne, a bety nie robie bo skoro wyszły dwie krechy to i tak do lekarza trzeba iść sprawdzić co się dzieje nawet jak to nie ciąża ;)
 
reklama
Hej, to ja też dołączę, termin z miesiączki mam na 31 pazdziernika, ale to już bliżej do listopada:)
Ogólnie z moich wyliczeń to poczatek 6tygodnia. Jestem po poronieniu(puste jajo) w 7tyg w listopadzie, więc teraz byłam u ginekologa już 3 dni po spodziewanej miesiączce ( wyszedł mi test 4dni przed miesiączką, ale ledwo widoczny i dzień po terminie blady, ale już widoczny bez problemu) i był pęcherzyk bardzo obiecujący, jak określił to lekarz. Z tego szczęścia nie wiem nawet jaka wielkość, ani nic. Zrobiłam badania hormonów i jak wysłałam wyniki lekarzowi kazał wykupić Luteinę dopochwowo i Estrofem. Wprawdzie wyniki, jak dla mnie były ok, ale jak kazał to biorę. Wczoraj byłam po kolejną receptę, bo za mało mi wypisał i pęcherzyk urósł 14,5mm. Wychodzi z USG, że to 4tydzień3dzień i trochę mnie to martwi. Dalej mam brać leki i za 2 tyg. przyjść. Po tej wczorajszej wizycie zaczęłam trochę panikować, że znów coś będzie nie tak...
 
Czesc dziewczyny trzymam za Was kciuki oby bylo wszystko ok i za siebie sama. Nie poronilam jeszcze nigdy ale nie mialam tez hashimoto wiee teraz kiedy juz pogodzilam sie z mysla ze jestem w ciazy chcialabym zeby bylo wszystko ok.
 
Witam wszystkie nowe mamuski;) ale nas juz duzo jest;)

Ale to pocieszajace ze wiecej jest mam ktore maja male pociechy jak ja i juz kolejna ciaza;p hihi

Nie jestem sama z tym dylematem czy sobie poradze;p

Ja dalej walcze z goraczka i katarem mojego synka, wczoraj mial 39 st. Ale byla u nas pani dr i stwierdzila ze ma zapalenie dzaselek, wychodzą mu na raz trzy "4" i dwie "3"
Bigak nic nie je z tego wszystkiego

Milego dnia
 
Oletka,

Te zebiska to tyle bólu tym naszym dzieciaczkom sprawiają :(

U mojej teraz tez wychodzą, młoda marudzi, nie chce jeść :(

Oby szybko przeszło.
 
U nas w kazdej przychodni jak dostajesz wyniki to z diagnostyki to moge isc obojetnie gdzie czy oni maja jakies specjalne swoje placowki. Przyda sie taki kupon bo ja prywatnie do ginekologa chodze i pamietam ile kosztowaly mnie wszystkie badaniamw poprzedniej ciazy
 
Claudia,

Powiem Ci, że ja nie wiem. Ogólnie w Polsce oni maja swoje punkty, ale u mnie w mieście synevo zajmuje się głównie diagnostyka, lub medicus. Diagnostyki nie ma więc nie wiem czy musisz w punkcie czy wszędzie tam gdzie diagnostyka wykonuje badania tez to się liczy.
 
reklama
Do góry