reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Oletka to gratuluje myślę że beta w porządku.
Letycja hmmmm ja nie pomogę bety nie robiłam i nie zamierzam bo w poniedziałek idę do lekarza a szukałam informacji w wujku google ???
Dziewczyny czy Was też tak boli głowa??? Ja już nie mogę wytrzymać zaraz łyknę dziecka paracetamol :angry:
 
Ja tez nie tylko juz wieczorem mam skurcze podbrzusza ale to chyba z przemeczenia z calego dnia bo z tym moim mlodym to caly dzien na nagach
 
Wiecie myslalam ze moj bedzie sie bardziej cieszyl a on taki jakis dziwny, mam wrazenie ze zaluje ze bedziemy mieli 2 dziecko taki sploszony sie zrobil nie wiem o co chodzi jak pytam to mowi ze mi sie wydaje i wymyslam i po tym wiem ze o cos chodzi. PrYkro mi bo ja sie tak ciesze.
 
Witam wszystkie Nowe mamusie:) I Serdecznie Gratuluję;* Oletka piękna beda:)
Claudia a mąż musi po prostu przyswoic ta mysl....:) Mężczyźni tak mają..... Także nie przejmuj sie i daj mu spokoj:) hehe nie ze bym bronila hehe
Pozdrawiam Dziewczyny;)
 
Madzia wiem ale kurde to takie przykre. Oni wiedza jak sie robi dzieci ale pozniej zdziwieni bo on myslal ze wiecej czasu nam zejdzie a tu 3 cykl i juz
 
reklama
Do góry