reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mam podobnie:) ale daje mu czas ;) a w ogole to jeden Pan mi Da s powiedzial zebym sie nie denerwowala na swojego jesli nie bedzie sie cieszyl tak bardzo jak ja.. Bo mezczyzni to czuja ekscytacje dopiero 3 miesiace po porodzie, jak juz dzieci zaczynaja na nich reagowac :)
 
reklama
A u mnie na odwrot. To mnie moj maz pocieszal mowil ze bedzie wszystko ok ze jakos to ogarniemy a ja siedzialam i wylam. Ja chodze taka sploszona a On pelnia szczescia. Nikomu nic nie mowie bo wstydze sie sama za siebie ze taka osowiala chodze
 
reklama
Ja tez mniej więcej w takim terminie - ostatni okres 30 stycznia. ;) Niby planowany termin porodu to 6 listopad ale ja nie odbiegam tak daleko w przyszłość, chcę przetrwać ten pierwszy trymestr i zobaczyć bijące serduszko. ;)
 
Do góry