reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
ja jak zaszłam w pierwszą ciąże przerzuciłam się na rozpuszczalną kawę z biedronki, która w większej części jest zbożowa i bardzo ją lubię wię w tej ciąży też będę ją piła tylko ograniczyłam się do jednej dziennie z mleczkiem :-)
Nie wiem czy zauważyłyście ale mamy już swoje podforum- możemy szaleć z nowymi wątkami :-)
 
Dzień dobry!

Ale naskrobalyscie ;)

Witam nowa mamusie i gratuluję serdecznie! Mnie dziś męczą wymioty :( tez.chce.przetrwać pierwszy trymestr.bo.straciłam dwie ciąże w tym jedna bliźniaczą :(

Justyna,

Zdrówka dla Ciebie i dla synka!

Claudia,

Co do facetów to sama wiesz jak jest u mnie
Ja tego nie rozumiem. Ale oni jakoś tak dziwnie mają. Najpierw chcą, a potem zdziwienie, że jesteś w ciąży. Trzymaj się dzielnie!

Jeszcze ponad 4 godziny będę w pracy. I chyba rozniose dzieciaki jestem strasznie nerwowa :( nie umiem nad tym zapanować i potem łzy wylewam bo krzyczę to.na pewno przez hormony :/

Miałam coś jeszcze napisać ale jakieś zgąbczenie mózgu mi się zalączylo i.nie pamiętam co :(

Miłego dnia ;)
 
Hmmm ja wolę odpuścić ta kofeiną zwłaszcza że mam wrażenie że potem mnie bardziej pobolewa podbrzusze. W ogóle mój brzuch teraz wygląda jak poprzedni na początku 5 miesiąca. Fakt też że zaczynam z dużo wyższej wagi niż przy pierwszej hashimoto skutecznie przytula kg :(
Cały dzień pobolewa mnie to podbrzusze tak jakby kłuje z prawej strony i najchętniej zaległabym na kanapie i nie wstawała do poniedziałku. A tu trochę szycia przede mną.
Te Wasze chłopy to jakieś dziwne. U nas totalnie nieplanowana ciąża a mój w skowronkach. Mówi że chciał być oryginalny i zrobił mi prezent na 30 tke :D Termin na listopad a ja pod koniec października zmieniam kod. Taki dowcipny ten mój mąż ;)
Trzymajcie się dzisiaj dbajcie o siebie ja pewnie będę wieczorem jak dzieć pozwoli
 
reklama
Do góry