reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny a ja muszę się pochwalić, że dzisiaj przyjeżdżają moi rodzice na caaaały weekend :-) Super, mama mi ogarnie mieszkanie i ugotuje obiadek. A przede wszystkim nie będę musiała cały dzień sama siedzieć.
A wczoraj też było super bo siostra miała wolne i cały dzionek przegadałyśmy na skypeie.
 
reklama
Hehehe czapka zimowa do porodu :)ja mam swoją mamusie do końca lipca i wykorzystuje ja na maxa niech bawi chłopakow :) i siostrę mam prze cały tydz to jest złom pogadać ja mam dziś jakiś dziwny dzień zaliczyłam zyganko nie miało kiedy mnie wziasc w połowie ciazy :/ ale taki nagły ze myślał ze nie zdążę nogami przebierać
 
Mama290 - nie odzywam się bo nie mam o czym pisać. W sumie to się cieszę, że nie mam o czym... Mam nadzieję, że tak zostanie już do końca. W najbliższą środę będę miała usg połówkowe.
 
Dziewczyny nie przeczytalam zaległych postów i nie pisze bo mam jakieś ciężkie dni. Jestem niewyspana podrazniona i w ogóle leniwa tak ze powieka MJ się mrugnac nie chce.
 
Ja też jakiś dzień do kitu mam chyba przez to że cały czas padało a teraz na wieczór nagle słońce wychodzi... Jeszcze nachodziłam się za jakąś tuniką bo jutro moja mama kończy 50 lat i trzeba się jakoś pokazać:)
 
A ja mam właśnie relaksik :):):) mąż pojechał sobie do Ikei i wcisnelam mu Małą :):) posprzatalam, wykapalam się a teraz leżę przed telewizorkiem i upajam się błogą ciszą :)
 
Ja dzis byłam u siostry trochę nianczylam mala ma. 6msc dobre bo moja siostra miała termin na ten sam dzień i miesiąc co ja:) będzie rok różnicy między dzieciakami. Intensywny dzień miałam potem w domu obiad i sprzątanie. Wreszcie to. Moje maleństwo dziś się rozbudzilo:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Mamba to szybkiego powrotu do formy i do nas :)
Ja w sumie od popołudnia miałam ból brzucha i taki był napięty, tak mnie ciągneło mocno i w sumie przelezalam pol dnia. Już teraz ok na szczescie bo bym zaczęła panikowac.
 
Mnie naszczeszcie nic nie boli i mam w miare dobry dzien. Alex tez jest juz soba ;) kreci sie i wierci tak jak wczesniej :D to mnie uszczesliwilo :) i zrobilam dwa ciach 3 bita i torta rafaello bo jutro mam 30 urodzinki :) i bed ie czamprezka :)
 
reklama
Ja po pracy w lozeczku dzis caly czas w pracy chodzils za mna kanapka z szynka pomidorem cebula i musztarda ... tak mi smakowala ze szok mimo ze ja nie cierpie swiezej cebuli no sle coz ciaza zmienia :-)
 
Do góry