reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Malaja fajnie ze jesteś bo mam pytanie, w żłobku wszystko dzieci dostają przyprawione prawda? A mimo to w weekend je Ci słoiczek?
Moja czasem wydziwia.

Ogólnie dajecie między posiłkami dużo innych rzeczy??

Moja uderzyła się w ząbka butelka, wydaje mi się ze jest krzywy,teraz i leciała jej krew z dziąsła :(
 
reklama
Moja dzisiaj dostała mleko dopiero po 6 wiec prawie rano oby tak dalej do 6 można się w miarę wyspać a do drugiej nie bardzo zwłaszcza ze potem trudno usypia... I przy na niej godzinę nie śpimy... z jednej strony niedowagi nie na i nie musi jeść w nocy... z drugiej to jedyna porcja mleka dla niej od kilku miesięcy I tak je go bardzo mało...
 
Stokrotka a ty którego urodziłas bo widzę na suwak ze Twoja jest starsza od mojej córci...
Ja między posiłkami nic nie daje je rzadko ale staram się by jadła konkretne porcję wtedy mam pewność na trzy godziny ze nie jest głodna bo też jestem przeczulona na tym punkcie... jest strasznym łakomczuchem jak coś jemy konie ze musi zobaczyć czasami coś spróbuję czasami tylko popatrzy ale bardzo ja to i interesuje...
Jeśli chodzi o zabawki to oprocz z drobiazgów dl tej pory nie dostała od nas żadnej lepszej zabawki...
Jestem juz po pierwszych urodzinach mojej chrzesnicy... dostała takiego kotka interaktywnego tylko z mniejszą ilością funkcji od dziadków widziałam takiego na alegro śliczny wielkość ok lekki fajnie mruczy bardzo miękki i co najważniejsze dziewczynki go od razy pokochały koszt kolo 130 zł taki biały z rozowa obraża z serduszkiem... polecam...
Czy Wasze dzieci mają jakieś przytulanki do usypiania? Tak myślę że może ten kotek by się sprawdził...
 
Pokój mojej ma 25 metrów i tak już jest ciasno meble kojec basen z 500 piłeczka mi stolik pchacz wózek... duży gumowy osiolek do skakania plus cała reszta i miejsca nie ma...
 
Moja pokoju nie ma, wszystko w pokoju gdzie spimy, jest szał gdzie to upchnąc bo jeszcze dostała taki trzykolowiec na akumulator i wózek dla lalek frozen.

A Owoce, biszkopty albo jakiś serek tez nie dajecie między posiłkami? To liczycie np jako posiłek?
 
Ja biszkoptow ani żadnych słodyczy nie daje... serek waniliowy traktuje jako posiłek lub jogurt z serem białym... owoce zazwyczaj z kasza zajada czasami zje pół banana jak zobaczy albo jablka wtedy daje do rączki je ile chce na pewno nie traktuje tego jako posiłek...
 
Ja po prostu tyle się na patrzyłem na moje koleżanki które pół dnia latają za dzieckiem i proszą się żeby zjadła pół banana schodzi z tym pół godziny a za kolejne pół latają s serkiem czy kanapka... nie wiem jak to będzie z moja jak dorośnie narazie ma cztery posiłki piąty mleko w nocy i bardzo rzadko przekąski chyba ze sama zawołał i je ile chce... jak jest posiłek wkładam ja do fotelika je kolo 10- 15 min jak potrzeba dam coś do rączki lub włączę jakieś zwierzatka w necie zje porcję i kolejna zazwyczaj dopiero trzy i pół godziny od momentu jak skończy jeść... wtedy wiem ze jest głodna i ładnie zje...
 
reklama
Do góry