reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ivi ja też znam to co napisałaś.. Nawet mój mąż mi mówił..z tym, ze ja uważam, że Aniolek mój to nasz synek..jestem przekonana, że tamten tez był..
Chyba mnie nie doczytalas hihi.
Zaraz legne jak mi źle..
 
reklama
migduch - ja znam tylko sposób z vit. B complex, że niby zajady są skutkiem braku witaminy B.. Mi zawsze pomagało :/
 
Lilith - to znaczy że masz na prawdę załatwione te zatoki :) Przejdzie jak katar zacznie schodzić :)
a pewnie nie doczytałam, dziś mega emocje.. :) dobijam się właśnie przed tv i laptopem :)
 
Patrzcie co wygrzebalam

Wierzeniowe testy na płeć dziecka mówią, że jeśli przyszła mama wygląda pięknie - będzie mieć syna, jeśli zaś wygląda gorzej niż zazwyczaj - na pewno spodziewa się córki, która odbiera jej urodę. Ciążowa chęć na wszelkie słodkości również oznacza, że będzie dziewczynka, zamiłowanie do mięs i serów wskazuje natomiast na chłopca. Na płeć dziecka mają też wskazywać... włosy na nogach, a właściwie tempo ich przybywania. Jeśli rosną szybko - będzie chłopiec, wolno - dziewczynka. Za dużo tłuszczu na brzuchu - syn, brzuch jak arbuz - córka, bóle głowy - chłopiec, ich brak - dziewczynka.

Tylko u mnie jedno wskazuje na dziewczynkę a drugie na chłopca :D
 
U mnie się sprawdzało, przy Tymku miałam cały czas migreny, przy dziewczynkach przez całe ciąże nigdy głowa mnie nie bolała :)
 
Juz schodzi ten katar powolutku. Myślę, że to też jakiś tam plus bo nie narzekam na zapachy hihi. Pisalam, ze chyba mi się ta babka z terminem pomyliła bo mój miał 6,2mm. Doluczam mu dziennie 1mm i teraz ma 1,1cm hihi. Wiem jaka jesteś podekscytowana. To razem wizytujemy za 2 tyg? Nie wiem jak wycsekam..juz mam stracha..

Bylam brzydka i napuchnieta mega przy córce i tak mi wrozyli a z synem super wygladalam albo tak mi wmawiali. Reszta się nie zgadza zupełnie. Z cora jeszcze wymiotowalam do pirodu a z synkiem ostro na lekach antywymiotnych tez ale szybko przeszło, jakoś początkiem 2 trym.
 
Dorota super z tym domkiem a torami sie nie przejmuj, mieszkalam kiedys w bloku kolo torow I tak sie przyzwyczailam ze nawet nie slyszalam jak pociag jechal.

Ivi piekny fasolek, ja swoje zdjecie nosze w portfelu I co chwile ogladam

witam nowa mamusie

A co do ciazowych przesadow to nie wierze, u mnie sie nic nie sprawdzalo. Zjadlam cala porcje frytek (maz naiwniak myslal ze sie podziele) I dalej mnie ssie w zoladku. Trzeba chyba isc spac bo innaczej znowu cos pochlone.Dobranoc.
 
Od półtorej godziny nie śpię, dziewczyny postanowiły imprezę zrobić w środy nocy, masakra jakaś :(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry