reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
pola - Dobrze, że poszłas do tego lekarza, bo w końcu by jakieś zapalenie płuc powstało czy coś.

A ja wczora nie poszłam z córcia na dwór za to dziś już byłam raz pół godzinki i zaraz jemy obiad i znowu idziemy ale już na dłużej.

Póki co Klaudia wstała mi przed chwilą, przyleciała do mnie, zaraz było "miś, jaś, koc" i uwaliła się na łóżku i leży.
 
Panistempelek zazdroszczę spacerku z córcią... muszę tu siedzieć, a jak pomyślę, że mogłabym teraz spacerować z Szymkiem, to tym bardziej niemoc mnie ogarnia :-D:-D:-D:-D
 
Witam.
Puchatko wszystkiego najlepszego (spóźnione lecz szczere życzenia)
Upiekłam Ci torcika ;-), cześć się nie zmieścił w kadrze bo mam mały aparat a ciacho jest duże :-p
chocolate_narrowweb__300x435,0.jpg


Dziubek- nie wiem czy pisałam ale brzuszek masz śliczny. Trzymam kciuki za wasze zdrowko. Mam nadzieje, ze trochę poleżysz i sytuacja się poprawi.
Pola- dobrze, ze sie wybrałaś do lekarza, również zdrowia życzę.

I w ogóle ogólnie zdrowia wszystkim, Oli, Klaudii, Adasiowi ...

Wracam do roboty póki Minik ( sam się tak nazywa, widać Do jest trudne:laugh2:) śpi.
Ostatnio ma takie fochy , ze nikt z nim wytrzymać nie może. Najszczęśliwszy rodzic to rodzic śpiącego dziecka.
 
PUCHATKO
STO LAT kochana, widzę że i ty zaciążyłaś, GRATULUJĘ. Żadko mam okazję usiąść i nie jestem na czasie :zawstydzona/y:
Hannah a o nas to już nie pamiętasz.....?

Dla Hannah oczywiście wszystkiego dobrego w Dniu urodzin, może kiedyś zajrzy i przeczyta :p
Ale mi wstyd, :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Jak mam czas to wstępuję na inny wątek, ale jak tylko odzyskam laptopa to obiecuję poprawę!!!!!!:sorry:
Moj laptop jest w naprawie od poczatku stycznia:wściekła/y::wściekła/y:
Dziekuje za pamiec:happy:
 
Witam
Madzia my sie nie znamy,witaj:-)
Hannah zagladaj,czekamy;-)
Panisepelek ostatnio jestes zabiegana co?:sorry:

A ja dzis od rana w biegu.wpadla mi kartka pod lodowke:baffled: na ktorej pisalo o ktorej mam dentyste.Dzwonie rano by sie zapytac a oni mi mowia ze za 20 min:szok:zalozylam tylko spodnie i heja.dobrze ze Kondzio byl ubrany bo mam ok km.zadzwonilam do kolezanki by wyszla na ulice po Kondzia i biegiem ufff:no:wszystko zostawilam wlaczone:sorry:

Poza tym moze moge sie pochwalic ze Kondzio od 2 dni jest pra2wie bez smoka:-)przedwczoraj jeszcze mial w nocy ale dzis juz nie:-)w Sobote mowie do niego rano ze wyrzuc smoczek do kosza,ze beee a on poszedl i wyrzucil:-)szybko wstalam by wyjac bo zaraz sie po niego wrocil:sorry":patrzy i patrzyl i nie ma,nie ma ja mowie ze nie i zabawilam go.popoludniu juz spal bez:-)ale to ze ostatnia noc bedzie nam tak latwo to nawet nie pomyslalam.Rano mu sie dzis przypomnilao.zawsze trzymam na komodzie i kazal sie podniesc by go wziac:sorry:patrzy a tu nie ma.mowie ze wyrzuciles....a on znow nie ma i w bek:baffled:ale jakos go zajelam i spi znowu bez ulubienca:-)mam nadzieje ze juz tak zostanie bo ma krzywe jedynki dolne troche:baffled:
 
Puchatko również wszystkiego najlepszego ,zdrowego dzidziusia i grzecznej Mai

Dziubek trzymaj sie kochana ,najwazniejsze ze jakoś ci bliscy pomagaja .Ja tez boje sie takiej sytuacji ze bede musiala leżeć jak poprzednio ,jeszcze lato będzie ,co wtedy z zuza .ale na razie nie chce nawet o tym mysleć oby tylko do szpitala nie trafić. Macie już wybrane imię dla malca?

Kwiateczek przed chwila szło w tv że 5-6 latki mialy smoka:szok: i matka nie chcialą oduczać ,gratulacje dla was:tak:

Ha-NN-aH wracaj wracaj ,dla jakiego watku nas tak zdradzasz;-)

Pola zdrówka

W tamtym tygodniu przestal mnie bolec brzuch a dziś jest masakra chyba przez to że zmarzłam rano na spacerze Mam nadzieje że przejdzie Jutro i tak ide do lekarza mam nadzieje że wszystko ok będzie ,jeszcze mnie teść nastraszyl że coś na badaniach jest zle bo odebrali i tesciowa oczywiście sprawdzala .Mam nadzieje że sie myla .Trzymajcie kciuki
 
My po hipoterapii. Dzisiaj Zuzia juz ładnie trzymała równowagę jechała bez podtrzymywania prawie całe pół godz.:-)Zuza dzisiaj chodzi za mną i mama, mama, mama. Czasami płakać mi się chce bo chce cos powiedzieć a ja nie wiem o co chodzi:-(
Sylwia mam nadzieję że wyniki dobre będą:tak:
Kwiateczek Jak łatwo brzmi Twoje odsmoczkowanie;-)
Zdróka dla Wszystkich chorowitków:tak:
 
Witam,

Piszę dzisiaj póki mam laptropa. Mąz jedzie na dwa dni na szkoleniewięc nie będę mogła zajżeć. Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy. Dzisiaj jest juz lepiej. Zuzia jest kochana i taka rozumna że nie wiem. Znowu chce żeby jej kołysanki śpiewać i czytać bajeczki więć chyba się już przyzwyczaiła troszkę.:tak: Wczoraj jak z łóżka wstawałam po książeczkę to mówi "kuku" i pokazuje na mój brzuszek. No ja doniej że tak że brzuszek mamusie boli i musi leżeć. Słodka moja mała. Tak więc mam już więcej optymizmu zreszta sliczne słonko świeci więc buzia sama się smieje:-)
Dziękuję też wszystkim za pochwały mojego brzuszka. Niektóre z Was pisały że nie jest taki duży. to chyba ciemna bbluzka go zmniejszyła bo juz niezłe jego gabaryty są:-D

Kwiateczek - gratuluję odsmoczkowania. My też bez smoka już jedziemy. Ulga bo mniej wstawania w nocy:tak: Boję się tylko co to będzie jak piatki zaczną iść:eek:

Sylwia - mam nadzieje że u ciebie będzie ciąża przebiegać prawidłowo:tak: Co do badań to lepiej niech się lekarz wypowie bo u ciężarnych to to co się wydaje że wyszło źle to jest normą:tak:

mamita - gratulacje dla Zuzi :)
 
reklama
Do góry