reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam,

ja też dołączam się do życzeń imieninowych:tak:,
mnie dzisiaj o 7 obudziła nadgorliwa ciotka żeby złożyć życzenia:baffled: Dostałam kwiaty i prezent od M, buziaka od Misi a od Oli przespaną noc (od 23 do 5:tak:). Tylko kocur się nie popisał i zaraz idziemy go szukać:-(.

Kwiateczek uroki ciąży:oo2:, zbyt świeże wspomnienia, nie zazdroszczę
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Pamiętacie mnie jeszcze? Chyba z rok się nie odzywałam. Aż wstyd bo nie wiem co się u Was dzieje. I pewnie tego nienadrobię:zawstydzona/y: Widzę że nowe dzieciaki się pojawiły:tak: Serdecznie gratuluję!!!

Nie wiem od czego zacząć żeby Wam napisać co u nas słychać....

Odkąd pojawił się Krzyś wszystko się zmieniło. Moja Zuzia to spokojna, mądra dziewczynka, a Krzyś to rozrabiaka. Słodki rozrabiaka. W domu jest spokój jak dwójka dzieciaków śpi:tak:Nie jest lekko ale cieszę się że zdecydowałam się na drugie dziecko. Od paru miesięcy zajmuję się nimi prawie sama bo mąż w delegacji przyjeżdża na 19 do domu. Już się do tego przyzwyczaiłam. Poukładałam sobie dzień i tak jakoś leci. Zuzia też idzie do przedszkola. Ja się z tego bardzo cieszę. Mam nadzieję że się szybko zaklimatyzuje. Zamierzam ją na początku zostawiać od 7 do 13 godziny. Potem ... jeżeli wrócę o pracy, będzie zostawała n dłużej.

Krzysio sie budzi... postaram się zajżeć do WAs jutro:-)
 
kwiateczek dopiero zorientowałam się, ze jesteś w ciązy:):):) gratuluję!!!Dolegliwości minął ach ten "błogosławiony"czas:)
Ja też dołaczam się do życzeń dla wszystkich Anulek!!!
 
dzień dobry...
chciałabym wszystkim Aniom, Aneczkom, Anusiom, Andziom, Haneczkom, życzyć z okazji imienin wszystkiego co najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych chwil w życiu i dużo dużo zdrówka...
899.jpg
Dziękuję bardzo. Aniu tobie również wszystkiego najlepszego.
Wszystkim dużym i małym Aniom całuski i uściski.
Hania ( Madziowa) też dziś obchodzi? Jak tak wszystkiego najlepszego.
Keyko- ja nie wiedziałam, ze ty Anna.

Dziubku- często o tobie myślę. Napraw suwaczek, ile to Krzyś już ma?
Mam nadzieję czytywać Cię częściej.
Kwiateczku- bywa ciężko. Ja to przechodziłam wieki temu ale rozpamiętuję jak kronikarz jakiś. Ciężkie to były czasy, królestwo Szopowe spowijała mgła snu i balastu piersiowego a nadchodziła klątwa rzygu. Czego tobie z cała sympatią nie życzę.
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczyny

Przepraszam ze ze spoznieniem ale takze skladam zyczenia Naj Najlepsze ale Anulek malych i duzych :):-)


U nas od rana leje i leje i leje:wściekła/y: Normalnie kiedy bedzie cieplo ile moze lac boszz nie pamietam dawno takich wakacji zeby bylo tyle deszczu;/ Nie da sie wyjsc nie da sie na rowerze pojezdzic ani korzystac z basen a wakacje uciekaja;/ ehhh pogoda juz chyba wszyscy nerwy traca;(
 
Witam,
leje ale mam dobry humor. Spaliśmy wszyscy do 9, o 8 dzwonił budzik, ale go nie słyszałam. M i tak ma dzisiaj cały dzień w pracy, więc jak się spóźni 3 godz., to nic się nie stanie;-).

Szopek ano jestem, a właściwie Anna Maria jako jedno imię, tak sobie mama wymyśliła, a później stwierdziła, że mi tym krzywdę zrobiła, bo zawsze jestem poważna. A tak też mi się wydawało, że ty też Ania, ale nie chciałam strzelić gafy:sorry2:.

Dziubek nie znikaj, Krzyś chyba kończy niedługo roczek?

Kocur się znalazł. Nawet ktoś go wpuścił na klatkę i przed 22 miauczał nam pod drzwiami:cool2:.

 
Ani u nas pod dostatkiem :-);-) ja mam Anna na trzecie ;-)

Dziubek strasznie się cieszymy że się odezwałaś i nie znikaj, u nas życie toczy się bardziej na wz, napisz co u was bardziej. U nas też masakra z tym że i Zuzka dje czadu choć już coraz mniej na szczęście.
Dziewczyny żyją powolnym rytmem Krzyś już dawno roczek ma za sobą, przecież on majówkowy jest. To Michaś Puchatki teraz już rok skończy.

U nas siąpi od dawna, pól wakacji za nami ehhh a jak w ciąży się toczylam to upały były nieziemskie 2 miesiące. Teraz by się przydały
Wczoraj nie wytrzymalam i pojechałyśmy do miasta na kulki.

Aha Pralka ożyla w momencie rozmowy z mechanikiem przez telefon, cudowne ozdrowienie, niech jak najdłużej trzyma.:-D
 
Dziękuję bardzo. Aniu tobie również wszystkiego najlepszego.
Wszystkim dużym i małym Aniom całuski i uściski.
Hania ( Madziowa) też dziś obchodzi? Jak tak wszystkiego najlepszego.
Keyko- ja nie wiedziałam, ze ty Anna.

Dziubku- często o tobie myślę. Napraw suwaczek, ile to Krzyś już ma?
Mam nadzieję czytywać Cię częściej.
Kwiateczku- bywa ciężko. Ja to przechodziłam wieki temu ale rozpamiętuję jak kronikarz jakiś. Ciężkie to były czasy, królestwo Szopowe spowijała mgła snu i balastu piersiowego a nadchodziła klątwa rzygu. Czego tobie z cała sympatią nie życzę.

:-D:-D:-DMam nadzieje ze mnie to tym razem ominie bo poprzednim razem mialam 3 tyg wyjete z zyciz:no:poki co mam zawroty glowy czego wczesniej nie mialam:sorry:troche to niebezpieczne bo sama jestem a jak fikne to bedzie nie dobrze:baffled:
Keyko moze sie kocur marcowal w lipcu:-D:-D
Iwonka mozesz przeslac mi ten link co kiedys,wyliczenia co moze sie urodzic:sorry:
 
reklama
Do góry