reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witajcie dziewczynki,

ja znów muszę leżeć bo dalej plamię:( a dziś mi się śniło, że byłam u rodziców poszłam do toalety a tam się mi tak krew puściła a potem była już wszędzie i już oka nie mogłam zmrużyć:(

Makao mam nadzieję, że w końcu w domku odsapniesz i wszystko ułoży się dobrze, dbaj o Was kochana
Gwiazdeczko bardzo ładnie do tego podeszłaś z dystansem ale nie dając sobie w kaszę dmuchać, 3mam kciuki żeby się wszystko wyjaśniło na Twoją korzyść
Aśku masz cudownego synka tylko pozazdrościć ;)
 
reklama
futurystka leż i odpoczywaj. Wiesz co jest przyczyną plamienia?
Ja w 13 tygodniu przeżyłam "Twój sen" w realu, ale na szczęście teraz już nie mam ani krwawienia ani plamienia(pomimo krwiaka). Liczę, że i Tobie wszystko się ułoży.
 
Ja dzisiaj po całej nocy nad kibelkiem, już półtora dnia ta jelitówka mnie męczy.. :-( Dzisiaj jest troszkę lepiej, zjadłam dwa banany i czekam na rezultaty, bo wczoraj nawet po wodzie mnie goniło... :-( Do tego słaba jestem tak, że jak chodzę to jakbym się miała przewrócić.. :-( Jak to będzie trwało jeszcze dziś cały dzień i w nocy, mam jechać rano do szpitala na uzupełnienie elektrolitów.. Trzymajcie kciuki, żeby mi jednak przeszło.. Buziaki. :*

Brownagula - Trzymaj się cieplutko, jesteśmy z Tobą.

Futurystka
- uważaj na siebie, trzymam kciuki za poprawę sytuacji..
 
wiecie co no nie wiem czemu plamię? od czasu tego wypadku tak mi się dzieje i codziennie boli mnie brzuch:(
byłam u lekarza 2stycznia i mówił, że wszystko ok, więc nie wiem co mam na to poradzić?

Natuszka współczuje bardzo jelitówka to straszne choróbsko, trzeba dużo dużo pić najlepiej wodę z cytryną i lodem!
 
Ostatnia edycja:
futurystka jak lekarz mówił, że jest ok, to pewnie jeszcze chwila i wszystko się unormuje. Czasami plamienie jest po wysiłku, stosunku, a wypadek na pewno spowodował pewne "przeciążenie" i myślę, że niedługo zapomnisz o plamieniu.
natuszka współczuję dolegliwości, mam nadzieję, że szybko przejdą
 
Hej dziewuszki... :) wczoraj Was czytałam na telefonie ale nie da się tak jak na kompie otworzyć drugą kartę, co przeczyta się odpisać :p do dupki z tym :-) także oczytałam się i tyle było...Wczoraj już pisałam już na fb jak mnie doświadcza wstrętna "pani" zgaga :szok: co tylko zjem, wypije męczę się okropnie...dziewczynki też pisały więc trzeba będzie chyba te renni spróbować...oho minęło pół godziny i ja szczęśliwa że tym razem przeszło...dupa dupa dupa i jeszcze raz dupa...zaczyna się :-( ehhhh Mam nadzieję że przejdzie mi za jakiś czas a nie do rozwiązania w maju :szok:
U mnie dzisiaj na obiadek barszczyk po ukraińsku a na drugie spagetti ze szpinakiem :D mniam

Odnośnie tych wszystkich stron i próbek podajcie jakieś namiary też skorzystam, wiem że wcześniej były pisane ale ciężko to ogarnąć teraz...będę bardzo wdzięczna :) nooo i nie wiem czy wiecie w Rossmannie jest ta karta rabatowa jak się kupuje dla dzieciaczków, w miarę zakupów zwiększa się upust :) Ja dostałam od położnej ale też są przy kasach i panie oferują jak coś się kupuje np oliwkę...trzeba się zarejestrować na stronie i heja :-)


CzekamyNaIgorka To Ty tak szybko wracasz? Przecież min jest pół roku a max rok...straszne co piszesz o szefowej :/
A odnośnie wypłaty to coś Ci wpływa na konto czy wszystko daje pod tzw. "stołem" :/ Jak to wygląda? Udokumentowane masz? Mam nadzieję...

apple Makao sama się wypuściła :szok::-D:szok::-D w szlafroku i japonkach :p

madziulek a jednak :p to sisiory górą :)

Danusia w kwietniu to nie za późno? Na kiedy masz termin? Ja będę chodziła w lutym, tzn będę musiała się dowiedzieć bo jak dzwoniłam w grudniu to zapisała na luty ale ma dzwonić co do terminu dokładniej...

brownagula zarezerwuj sobie kilka dni, spisz na kartce kiedy możesz, na pewno uda Ci się jakoś wykombinować i zrelaksuj się a tak poza tym musisz bardzo dużo nabrać dystansu, zacznij sobie troszkę olewać , uśmiechać się...popatrz na to że nosisz dziecko w sobie i ono niestety czuje Twoje "zawirowania" czuje kiedy ciągle się denerwujesz, płaczesz masz nerwy...chcesz żeby potem się urodziło z nerwicą???? Wiem że łatwo napisać daj na luz! Ale nic innego Ci nie zostaje, zacznij cieszyć się z każdego dnia , zacznij polegać tylko na sobie, rób swoje , sprzątaj po sobie tylko ...wychodź na spacerki, czytaj książki a jak Ci nie pomoże to porozmawiaj z psychologiem przecież Ci nie zaszkodzi a myślę że wręcz pomoże Powodzenia i proszę Cię nie smutaj bo dzidzia bardzoooo to odczuwa, a chyba nie chcesz mieć potem wyrzutów sumienia...zacznij myśleć o sobie , tylko o sobie i tym serduszku co masz w sobie...a jak teściowa przyjdzie trzymaj nerwy na wodzy, mąż niech sobie jeździ może jak zaczniesz sobie to olewać zwróci na to uwagę...Nie wiem...
Przemyśl sobie na spokojnie i zaglądaj do nas to Cię troszkę może odstresuje :*

kotka
jeśli chyba to gratki :))))

MonikaZgierz noo super te kopniaczki i powodzonka w zdobyciu smyczy :p

futurystka a skąd te plamienia? Przeciążyłaś się gdzieś? Ale mnie wystraszyłaś :/ leż i odpoczywaj , nic a nic nie rób

Natuszka bidulko dalej się męczysz? Ehhhh powodzonka trzymam kciuki żeby przeszło
 
wiecie co no nie wiem czemu plamię? od czasu tego wypadku tak mi się dzieje i codziennie boli mnie brzuch:(
byłam u lekarza 2stycznia i mówił, że wszystko ok, więc nie wiem co mam na to poradzić?

Natuszka współczuje bardzo jelitówka to straszne choróbsko, trzeba dużo dużo pić najlepiej wodę z cytryną i lodem!

Mogło Ci sie jakieś naczynko uszkodzić i z niego tak krwawisz. Ja cały grudzień tak miałam w nocy plamienie w dzień spokój i na usg nic nie było złego widać. Teraz od tygodnia (odpukać) czysto :) nie denerwuj sie, ważne ze mała ma sie dobrze :)

MonikaZgierz- dalej masz tego krwiaka? Stresujące dziadostwo wiem, bo w tej ciazy miałam dwa, jeden po drugim. Trzymaj sie i lez dzielnie :*
 
Witam Moje Dogie!

Dzisiaj pogoda typowo angielskia pada i szaro, wiec siedzimy w domu i zastanawiamy sie co by tu dzis porobic :-)

Brownagula oby wszystko Ci sie ulozylo i wracaj do nas szybciutko!
Funia masz racje, teraz sie nie przejmuj kg, zrzucisz wszystko po ciazy :-) bedziemy sie wszystkie wspierac!
Milva zbierz sie zbierz na joge polecam
Monika moj maz ostatnio tez mnie tak zaskoczyl, w czwartek mial wolne i posprzatal caly dom! Co mnie zwolnilo z obowiazku :) jakies noworoczne postanowienia chyba :D
Futurystka biedaku lez i odpoczywaj!
Natuszka oby Ci przeszlo! Pij duzo wody z sola i cukrem!!! Lyzeczka soli i lyzeczka cukru na szklanke wody zebys sie nie odwodnila!
Diabliczka ale mi narobilas ochote na spagetti! Mniam :)
 
od tego leżenia to idzie zwariować, lekko się zegnę za czymś już mnie brzuch boli aj!
nie denerwuję się raczej wcale nie mam na kogo:-D
ale martwi mnie że z suwaczka wychodzi 24tydz a 2stycznia u lekarza na usg znów pokazał się 22t6d i jak zawsze szłam na usg to miałam tam że coraz bliżej porodu tzn już pod koniec kwietnia się ustawiał a teraz wyszło że 2maja:(
teściowa mówi, że nie ma co się przejmować no ale to trochę dziwne dla mnie jest?
 
reklama
Hej dziewczynki! Ale dzisiaj szaro i deszczowo, dlatego z Ludwikiem nie poszłam na szkolenie... Ja dzisiaj do południa byłam w piżamce, posprzatalam, poprasowałam teraz się wykąpałam i czekam aż M. wróci z pracy i jedziemy do teściów na obiad jak co tydzień;)
Wczoraj napisałam do stolarza i w środę ma mi dać wycenę i będziemy robić komodę bo wyjdzie troche taniej niż w sklepie:)
Ja zgagę mam baaardzo rzadko a cytrusy jem kilogramami:) Pomarańcze na zmianę z grejfrutami i mandarynkami:)
Juz mam wyobrażenie jak urządzimy pokoik maleństwa w nowym domku. Teraz będzie się kładła elektryka. M. miał mnostwo pracy i musiał ogarnąć wszystkie gniazda telewizyjne, internetowe, elektryczne, całe oświetlenie. Kochany... Od środy zostaję sama do soboty bo leci w delegację do Szwajcarii.
Już się nie mogę doczekać wtorku i usg połówkowego:)
 
Do góry