reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mam problem ze snem mojego 2 miesięcznego niemowlaka...

Twój syn ma 2 miesiące.
Uwierz - jeszcze dosłownie wszystko przed tobą 😉😊
Wtedy - ha ! , jak tak patrzę na to co było z perspektywy czasu ... to sobie myślę, że serio dużo się przeszło.
I mimo że nieraz tęsknię za tamtym okresem gdy był taki malusieńki, wiotki, taka bezbronność w czystej niewinnej postaci, kryszynka ... to po zastanowieniu, nie chciałabym przez to przechodzić jeszcze raz 🙈
A to trzydniówka gdzie myśleliśmy że takiego uczulenia dostał i na szpital pojechaliśmy w środku nocy ( wysypało go strasznie ... ) , a to skoki rozwojowe, a to zatwardzenie, a to wkraczanie w ząbkowanie 🥴😵‍💫🤯, a to znowu skok i kolejny skok i jeszcze jeden, tylko że nie wiesz czy to skok czy coś go boli i coś mu jest, i znowu masz kisiel zamiast mózgu bo już nie wiesz co tym razem się dzieje 🤪

Trzymam kciuki ❤️
Buziaczki dla syna 😘
Ten kisiel zamiast mózgu 😂
No ubawilam się
Mam 3 córki lat 14; 4,5 i 2 i ten kisiel co chwilę 😁🤣
 
reklama
Do góry