reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Ollena ja mam teraz nieskazitelna cere jak w pierwszej ciazy, ale moje kuzynki i szwagierka co mialy cory to strasznie wygladaly, wiec mam nadzieje, ze to TO :-)
Rysica mmmmm lody i shake, ale bym zjadlaaaaa! nie jem juz slodyczy od 2mcy, pije tylko kawke bezkofeinowa i zajadam dalatka owocowa i ciagnie mnie do coli masakrycznie.....
Pajka trzymam kciuki bardzo mocno, czyzby to fasolka?:-)
Sweety ja wlasnie czekam na wyniki, mialam strasznie duzo tych badan i chyba z 5 min siedzialam, tak mi sie w glowie krecilo ;-) dobrze ze wyniki u Ciebie ok i z nerkami tez w miare :-)
 
reklama
Pajka, ja WIDZĘ DWIE KRESKI!!!!
To na pewno jest TO!!!!!!
Zobacz jaka kontrolna jest słaba, test ma mało barwnika, gdyby to był inny test, to by były dwie piękne kreseczki!!!!
Ja 2 dnia (34 dc) zrobiłam dwa testy, bo jeden wyszedł cały blady, i ciążowej nie było widać (i już się przestraszyłam, że jednak w ciąży nie jestem), a kontrolna blada, a drugi test był mocny bo miał dużo barwnika, i ciążowa była dużo lepiej widoczna, a to było z tej samej próbki moczu, także GRATULACJE, bo jak na tak blady barwnikowo test, to kreska jest wypasiona!!!
 
Ostatnia edycja:
Rysica no wlasnie troszkę się martwie, aczkolwiek widziałam,z e ta testowa jest stosunkowo blada... ale w innych testach jak nie bylo ciąży nic nie bylo...w niedzielę chcę zrobić kolejny test 25 ... ale mam tej samej firmy i się zastanawiam, czy w aptece nie kupić innego...bo też o tym barwniku pomyslałam...
ale cieszę się, ze nie mam schiza
 
Pajkaa - kochana, ciąża na bank, ja Ci to mówię!!! Nie masz się co martwić, bierz luteinę i ciesz się!!! :D U mnie dwa testy tej samej firmy pokazały różnie, jeden ciemną krechę, a drugi ZA DWA DNI JAŚNIEJSZĄ, Ty wiesz jak ja się przestraszyłam, że mi beta spada?? a to się okazało, że to zależy od ilości barwnika, bo z betą było wszystko ok, a cały test był jaśniejszy bo miał mniej barwnika ;P
DSC_0035.jpg
zobacz, ten wyżej robiłam w poniedziałek, 24 października z popołudniowego moczu, a ten niżej w środę, 26 października z porannego moczu, a zobacz ile jaśniejszy...
 
Ostatnia edycja:
Pajka 3 testy wyszly z kreska, kochana nie kombinuj :-))))))))) Gratulacje!!!

A ja mam stresa! Mm stwierdzil, ze nie idzie na ChP, oznajmil to menagerowi, a ten zrobil raban, zadzownil do glownego szefa, zaraz poprosil mm do tel i mu powiedzial, ze ma isc na impreze bo on o 22 bedzie i chce z nim porozmawiac! Mnie sie wydaje, ze chca mu prezent dac bo on ma jutro urodziny (mm) i martwie sie tym, ze zalatwimy sasiadke na godzine a oni beda go zatrzymywac i bedzie glupi sytuacja. Musze z nim porozmawiac dzis i zdecydowac co robimy. Bo narazie mm powiedzial, ze idziemy o 22 na 1h.
 
Pajka!!!!!!! :-) ja tez widze blada kreske :-) pamietasz, Rysica tez miala na poczatku same blade, a potem juz mocne :-) Trzymam kciuki zarozwoj wydarzen, no ale jestem pewna, ze po cichu juz moge gratulowac :-) Wrzesniowka? :-)
 
Dziewczyny jestem tylko na chwilke i przeczytalam jedynie ostatnia strone, a tu TAKIEEEEEEEE wiadomosci.
Pajka kreska jest widoczna. Az mnie ciarki przeszly:-)))) Ja mysle, ze mozemy Ci gratulwoac, ale zaczekam jeszcze na kolejny test....ale i tak jestem pewna, ze jetes w ciazy:-)))))


Kochane ja juz jestem w Stambule, jestem kompletnie wykonczona, podroz trwala 10 godzin, a bylam po nieprzespanej nocy. W domu syf, tzn niby porzadek, ale brudno jak nigdy. Sprzataczka odwolala porzadki i chciala przyjsc dzisiaj, ale ja nie mam sily na generalne sprzatanie, czy chocby jej obecnosc tutaj. Powoli sama jakos to ogarniam. Jak tylko Melisa padnie, to sama tez sie przespie. Bede na BB pozniej.
 
reklama
Do góry