reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
IiM o matko a czemu az 10h podrozy?? Oprocz zmeczenia to jak sie czujesz psychicznie? chcialas wracac? ja po miesiacu w PL dlugo to odchorowuje...zreszta po kazdym okresie, jedynie chyba tylko podczas weekendu nie zdarzylam sie przyzwyczaic zeby bardzo tesknic pozniej.. Wspolczuje porzadkow, mam to samo jak wracam.
 
Dzień dobry :-),
Pajkaa - HURRAA!!!!:-)...aż mi łzy w oczach stanęły...

Rysica - ja też mam żurawinową z Herbapolu, pięknie pachnie, to jest pierwsza herbata owocowa, którą piję. Normalnie piję tylko czarną, ale w ciąży ograniczyłam ją do dwóch dziennie, a muszę pić dużo płynów, wodą niegazowaną nie umiem się napić niestety. Do tego dochodzą jeszcze soki.

IiM - odpoczywaj po podróży.

Ja gotuję zupę ogórkową, a po południu pójdziemy pewnie z Piotrkiem do kina na Kota w butach.
 
Ostatnia edycja:
10 godzin, bo najpierw o swicie jechalismy pociagiem do Warszawy, potem na lotnisko, walizy ( z 10 kg nadbagazu i stres, ze beda kazali placic, a ja juz bylam splukana:-) ), czekanie na samolot ( spozniony oczywiscie), lot...to wszystko trwalo 10 godzin:-) Na szczescie Melisa byla bardzo grzeczna , prawie caly lot przespala, a lotnisku bawila sie z dziecmi.
Dola nie mam, bo mam poczucie, ze wracam do wlasnego domu. Melisa szczesliwa, ze jest z tatusiem, a ja, ze po miesiacu rozlaki jestem z mezem:-). Niedlugo napewno spotkam sie ze znajomymi, musza wpasc do mnie kolezanki, bo przywiozlam im jakies rzeczy z PL.
Jak pytam Melise gdzie jest babcia, to mowi, ze "tam" i pokazuje palcem na drzwi:-) Za niecale 3 miesiace dzidzius bedzie z nami, wiec mam co robic i do czego sie przygotowywac. Mama przyleci na tydzien w terminie porodu, a my polecimy latem na 2 miesiace. Ciesze sie na ten wyjazd, ale martwie, ze tak dlugo bedziemy bez mojego m - poleci z nami na jakis tydzien, a potem wroci do TR do pracy.
 
IiM - jak znajdziejsz chwilkę, spójrz na zdjęcie ciuszków, które kupiłam dla Pawełka na allegro. Już przyszły, jakość bez zastrzeżeń, śliczne, dzisiaj rano wariatka wzięłam je do łóżka i pokazywałam M:-D
 
IiM no to faktycznie..lot jak do USA... Placilas za nadbagaz? u nas placi sie za kazde dodatkowe kg, wiec za 10kg placilabym 50euro.
A co do poczucia, ze jestes we wlasnym domu to super, ja tez wracam do siebie ale jednak tam czuje sie najlepiej, tzn w Polsce, z rodzicami itd. A do rozlaki szybko sie przyzwyczajam, 2 dni i juz nie mysle a mm przylatuje do nas czesto, nawet na same weekendy takze leci, a szkoda.
No ale w naszym nowym domku, juz wszytskie media podlaczone, teraz tylko malowanko, piece wstawiac, meble i moge sie wprowadzac:-)
 
reklama
Ollena - ale ten nowy domek to gdzie? w IE czy w PL, bo coś mi chyba umknęło nieźle...
a my się zastanawiamy nad zabudowaniem naokoło drzwi do salonu szafy wnękowej tak jakby, tzn całej ściany zabudować szafą na głębokość drzwi, tak, że drzwi będą w tunelu i naokoło szafa...
Nie wiem cz wiecie o co chodzi ;P

o czymś takim myślimy:
widok na drzwi wejściowe do pokoju zabudowanego szafą:
szafa 1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry