reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
Pajka nie filozofuj ;))) zrob jutro inny test i bedzie ok a jak sie martwisz to jeszcze dzis idz po test innej firmy i sie przekonasz. Bo na pewno zaden sie nie myli!! Uwierz, ze jestes w ciazy tak jak ja uwierzylam bo mi tu dziewczyny mowily zebym sie wstrzymala z radoscia bo za wczesnie test zrobilam, bo moze sie myli itd. A ja po pierwszym tescie juz wiedzialaM:)

Rysica fajnie urzadzony salon, nie widze co tam jest napisane, ale mysle ze kanapy ze stolem nie zamienisz bo nie bedziecie widziec tv;)
A nasz dom w PL sie buduje, przed swietami podlaczyli wszystkie media, ogrzewanie podlogowe, teraz wylewki i juz mozna klasc podlogi i malowac:)
 
Pajkaa - większości kobiet przez pierwsze 2-3 dni wychodzą bardzo blade kreski ;)
Jesteś w ciąży, mówię Ci :)
poza tym - nie przylazła @, śluz na nią nie wskazuje ;) tempka wysoko :)

Ollena - TV jest na takim wysięgniku, że go można odsunąć od ściany i odkręcić tak, żeby dobrze było oglądać ;) nie jest na płasko do ściany przyczepiony. teraz mamy kanapę przy parapecie i jest git, da się oglądać ;) bo choinka jest koło szafy (narożnej oczywiście bo to co wkleiłam, to jest projekt) i stół koło choinki...

ale mam też taki pomysł:
z meblościanką.jpg
i jak kasa będzie to kanapę na narożnik zmienić
 
Ostatnia edycja:
Rozumiem. Wiele jest opcji mimo wszystko:) mozecie pokombinowac.
My choinke rozebralismy 2 dni temu..od razu sie wiecej miejsca zrobilo, czysciej i wiecej swiatla w salonie;)
 
U nas choinka jeszcze stoi, ale jest w kominkowym, więc nie przeszkadza. Chociaż i tak pewnie po weekendzie ją rozbiorę. Zawsze z zasady stoi do Trzech Króli.

Aaa...Ollenka- idźcie z m na tę imprezę i bawcie się dobrze. Wiesz, ważne jest to, żeby pracując w danej firmie, uczestniczyć też czasem w takich imprezach. To integruje ludzi i dobre jest dla stosunków w pracy, także na poziomie szef - pracownik. Wiem to z doświadczenia.
 
Ostatnia edycja:
pajkaaaa - haha kobieto to jest ciaza jak nic ;p kbieto ja tez mialam taki tescior bady jak zjade wkleje liniora;]


Ryska- wiem o co chodzi - i mysle ze oto fajne rziawanie nie bedziesz musiaa miec mebli w pokoju i wiecej miejsca miec bedziesz tylko jakas mala komode i styka ;]





ImageShack
 
Ostatnia edycja:
reklama
cos mi nie chce linkow ładnie wgrywac ;/

zdjecie mjego pierwszego testu ;p


Pajkaa- wiem co czujesz bo ja to sam mialam ja kupilam w sumie 5-6 testow i zrobilam je wsyztskie i wsyztskie trzymama ,mamplytkwe strumieniowe wszekieg rodzaju hahaha
 
Do góry