reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

natan chyba w wieku 18 miesiecy przespal 8 h w nocy d dzis tak jest ze spi 8 h budzi sie na flache i znnow spi jakies 3 h

polecicie jakas fajna ksiazke dzis z nudy malego ksiecia pczytalam hyhy
 
reklama
hehe powiem tak, karmienie po trzech miechach było fajne, zaczeliśmy sie zgrywać ze sobą i było ok, a potem zaczęły mnie sutki boleć, pomyślałam "znowu?" a potem młody złapał mnie za palec i ugryzł i się wyjaśniło czemu mnie sutki bolą...

no dobra, czy mam zaćmienie czy dziś sweety nie było?
 
Juz jestem.
Bylam dzis na usg i mam problem, szyjka mi sie skraca, nieznacznie ale skraca. Dostalam luteine dopochwowo i no-spe. Jedynie co, to zapomnialam lekarza spytac jak brac ta nospe... To co, Was sie pytam :-) Rysica? Kasiurek? Pajka? :-)



...a co do spania i ząbków, to Aleks przesypia noc, ale budzi sie albo ok 23 albo 6 rano na picie i spi dalej ;-) A ząbki pierwsze dostal jak mial 7,5 mca. Na razie ma tylko 8 zebow :-)

Agus ja karmilam Aleksa piersia przez rok i sam sie odstawil, jak mial rok to karmilam go tylko w nocy raz piersia, a po 2 tyg juz bez cycusia spal. Troche szkoda bylo ;-)


Aaa no i już wiem kto siedzi w środku, na usg było widać czarno na białym i gin potwierdzil, że to DZIEWCZYNKA :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moj mial pierwszego zeba jak mial 8 mies!
Aldo booooosko!!!!!!!!

Btw wszystkim ktorym plec jest obojetna przytrafia sie girl a mi jak na zlosc;-)
 
Do góry