reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

hej ;)

ale dawno już tutaj nie pisałam ;)

Zawalka u nas też cyrki przy obiedzie i kolacji.... jeszcze kolacje mogę zrozumieć brak u mnie weny ostatnio na wymyślanie i w kółko kaszka z owocami (może polecacie jakieś fajne posiłki bez mleczne ?) ale obiadu już nie .. za to owoce zje ale toleruje tylko gruszki, jabłka i brzoskwinie ze słoika ;/ smaki się zmieniają mu chyba ;)

Beti, Karolq pyszna jest ta szynka ja polecam oto taki pasztecik
Drugie śniadanie dla ambitnych
dla dzieciaków w sam raz tylko ja wywalam oliwki z jednego co by mały mógł zjeść

U nas też szaleństwa na śniegu radości jest co nie miara tylko to ubieranie mnie do bija B. zresztą też ;/
 
reklama
Kochani Wesołych Świat Bożego Narodzenia.

Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcemy złożyć Wam życzenia z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność w nadchodzącym Nowy Roku.
 
Szkoda że forum się tak nagle zdechło ale co tam nic już się chyba nie poradzi,
u nas ząbkowanie daje się we znaki 3 i 4 idą a nawet 5 jedna już jest i ryk po nocach ech... i sesje na plecach już czuje bleee:crazy:
 
reklama
zawalka- to widzę suwaczek ma zaległości bo pokazuje tylko siedem ząbków Jaśkowi:) ale co do ubrań to my już dawno 86 teraz już góry nawet 92 niektóre, jak go mierzyliśmy ostatnio to jakoś 84 miał więc jakiś ogromny chyba nie jest chociaż ostatnio w sklepie został wzięty za dwulatka:)

izuniek - dzięki, siła się przyda:) ale już bliżej jak dalej do końca, jeszcze 8zębów i będzie po wszystkim:)
 
Do góry