reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ale wczoraj naprodukowałyście! Jeszcze nadrabiam wasze wpisy
akaiah wczoraj czytałam dokładnie tą samą stronę, aż się nie chce wierzyć, oczami wyobraźni widzę to maleństwo jak się pręży w stronę ciepła :)
Rosea odpoczywaj, bądź dzielna:) wszystko będzie dobrze
gdynianka nie dosć, że mamy ten sam termin to jeszcze USG mamy tego samego dnia, ja już powoli wariuje bo się martwię czy wszystko ok, ale jeszcze "tylko" tydzień i będziemy wrzucać zdjęcia USG ze zdrowymi maluchami. Kurde, musi tak być...
kamilka nie jesteś wredna, też bym sie śmiała z meża:tak:
My wczoraj cały dzień na nogach, najpierw zakupy a potem przymiarki do remontu, opróżnianie szafek, przenoszenie rzeczy, przy okazji sporo rzeczy poszło na śmietnik. po 18 już byłam tak zmęczona, że brzuch mnie rozbolał ale nie ma lekko dziś ciąg dalszy porządków, na szczęście mama z siostrą mają wpaść to pomogą. Miłej niedzieli dziewczyny, choć dziś u mnie leje od świtu :crazy:
 
reklama
Hej. My kilka dni bez samochodu wiec kilometrów zrobiłam co nie miara, ale musiałam porobić wyniki na poniedzialkowa wizytę no i pogoda była ładna wiec aż się chciało chodzić. Oczywiście mocz znowu nie taki jak trzeba mimo lykania żurawiny przez 2tyg, ph dalej wysokie 7, fosforany znikły, ale są szczawiany, na szczęście bakterie pojedyncze wiec lepiej.
Zobaczymy co lekarka powie, juz się nie mogę doczekać bo mimo, ze nie wiem czy będę miała usg to mama nadzieję, że tak i, ze jednak lekarka pokaże mi chociaż na chwile ekran i da zdjęcie na pamiątkę bo też raczej nie daje... No i, ze możee Dzidzia się zdradzi to będzie można pomyśleć nad imionami :)
 
Ursula faktycznie mamy ten sam termin:-) Tzn wg moich obliczeń mam na 16, wg ginka na 15 a wg usg na 13;-) Będziesz miała teraz usg prenatalne czy normalne? Ja prenatalne i okropnie się boję. Jestem już taka stara i wiem, że ryzyko chorób dziecka jest wówczas większe, więc wpadam w niezły popłoch... Najgorsze jest to, że chcę i staram się myśleć pozytywnie, ale złe myśli przychodzą same.

Mój syn mnie zadziwia, na swojego tatę ciągle mówi mama (chyba, że coś złego się dzieje to wówczas wyraźnie woła tata), ale za to traktor mówi prawie bezbłędnie;-)

M w pracy, pogoda nijaka, dobrze, ze ma do nas wpaść kuzynka Misia (19 latka hehehe), bo dzisiaj trochę mocno boli mnie brzuch i nie mam przez to werwy do zabawy z moim dżungunkiem.
Jutro robię kolejne badania, a po południu jadę po L4. Niestety to nie wizyta, więc szkraba nie zobaczę. No chyba, że sie mój ginek nade mną zlituje, bo wie, że ja zawsze panikuję;-)
 
Gdynianka ale mi zadałaś pytanie, ja jestem totalne zielona, gin mi się kazał umówić na ostatniej wizycie na USG przed następną wizytą w okolicy 12 tyg. a babeczka która mnie zapytała powiedziała, że to usg genetyczne więc rozumiem, że prenatalne !? :eek:
z tym terminem to i ja mam zagadkę, mi wychodzi 16, lekarz mówi, że 15 a USG wychodzi 17. Ja ciągle myślę czy to maleństwo żyje, mąż mi wmawia, że bym wiedziała, że jest coś źle bo na jesieni wiedziałam jakoś tak 6tym zmysłem czułam, że dziecko się nie rozwija i nie chciałam mówić nawet że w ciąży jestem. A synka masz przecudnego i przyznam, że to bardzo urocze, że woła mama na tatę ;)
Justyna, gdynianka nie ukrywam zazdrości że być może będziecie miały jutro USG, myślicie, że to już niebawem będziemy znać płeć maluchów? Kurcze ja coś mam wrażenie, że będzie dziewczynka a może to tylko moje pobożne życzenie... ;)
 
cześć dziewczyny musze sie wypisać z listopadówek niestety u mnie dużo sie działo najpierw leżałam kilka dni w szpitalu na podtrzymaniu ciąży a okazało sie ,że ciąża jest obumarła i wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania nie doszłam jeszcze do siebie po tym pozdrawiam was serdecznie i życze wszystkiego dobrego
 
Dziewczyny, orientujecie się czy na forach z innych miesięcy też jest tak dużo poronień i ciąż obumarłych? To take straszne, a u nas co chwilę coś się dzieje... Jakieś pechowe jesteśmy:(
gosiaczek128 - bardzo mi przykro...
 
Gosiaczek strasznie mi przykro, trzymaj się ciepło. wiem co czujesz i to wszystko nie powinno się nigdy przytrafiać
BabyPoznan zaglądałam na inne fora ale wydaje mi się, że nie jesteśmy pechowe, nas jest tu całkiem sporo a mi lekarz ciągle powtarza,że nie ma reguły i na 10 kobiet z pozytywnym testem 3 nie donoszą ciąży. Szkoda, że człowiek się dowiaduje o tym dopiero jak go to zaczyna dotyczyć ja naprawdę nie miałam pojęcia :no:
 
Wspólczuje wszystkim dziewczynom, które straciły dzieciaczki.

Babypoznan
niestety te strata dziecka(zarodka do 9 tygodnia) w tak wczesnym stadium ciąży zdarza się często, dlatego ja bałam się mówić komukolwiek o ciąży, nawet suwaczka nie zrobiłam..Usg dopiero 13 maja.
 
reklama
Do góry