reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Dzień dobry,

Agutku, zdrowia dla dziadka

Blue, my też wróciliśmy ze sklepów dzisiaj z kolejką Wadera :tak:

Miloku, no i czasem teściowie się przydają... ale dobrze że juz zaraz jadą

Soppana, fajny ten Twój żłobek, u mnie nie będzie zabawy karnawałowej, ale to mały żlobeczek więc trochę inaczej to wyglada

wystarczy powiedzieć że coś jest dobrze to się schrzani, w nocy Mik budził się o 2 i potem od 4.30 przez godzine próbowałam go utulać i nic z tego, teraz dopiero ma drzemkę popołudniową, gdy normalnie o 11 już śpi... ryk był koszmarny, kolędy dały radę (lulajże jezuniu i po silent night - dzięki Kik za inspirację)

Sandi, Mik też śpi ze mną w nocy od 23 czy 24, zasypia normalnie w łóżeczku a potem chce do mamy...
 
hej!

u nas też jest TESCO:-D:-D:-D
ale bez ubrań:baffled:

roksinieźle poimprezowaliście:-)Natala długo wytrzymała:tak:
co dobrego serwowałaś?

kikmój m chodzi po domu w grubych, góralskich skarpetach więc może ten rocznik tak ma:-D
jak to jest mieć trójeczkę?:-) pracujesz?

agutekpolecasz te pokoje w Łebie? tak szczerze?
bo m mi kazał termin rezerwować:szok:

fredzikPolańczyk : [ domki letniskowe ] : Domki nad jeziorem w Polańczyku : noclegi z klimatem

byliśmy tu, nam się trafił stary domek, te nowe sa bardziej przytulne, gospodarze godni polecenia!
sąsziedztwo było do bani, ale tego się nie przewidzi:confused:
 
madzkim, na poczatku , to byl szok, :szok:ja ja sobie dam sama rade z trojka. ale pierwsze dwoje dalam rade, nie bralam nikogo do pomocy, nawet po porodzie, to i z trojka dam rade:-) istnieja na szczescie rozne wynalazki ulatwiajace zycie. narazie siedze w domu, dopoki maly nie pojdzie do przedszkola, albo mnie przycisnie.:-)ale spoko wiem , co to jest ciezka praca:-):-) zreszta w domu, to tez nie wakacje, kilka etatow na raz.:happy::sorry2:
 
Witam kobitki:-)

Nie wypoczęłam przez święta, niestety. Wiktoria znów chora. Wczoraj byliśmy w szpitalu, kolejki:szok: Kobiety opowiadały, że rano było 60 dzieciaczków w kolejce:szok:

blueberry są jakies przeceny w tesco, że tak się obkupiłaś?
 
agutekpolecasz te pokoje w Łebie? tak szczerze?
bo m mi kazał termin rezerwować:szok:

fredzikPolańczyk : [ domki letniskowe ] : Domki nad jeziorem w Polańczyku : noclegi z klimatem

madzik, o jakich pokojach w Łebie piszesz? Przegapiłam coś? :confused:
dzięki na namiary :tak:
Ja dzisiaj w Łebie znalazłam to:
http://www.wczasyleba.pl

ceny nawet przyzwoite bo domki mnie powalają ale bierzemy pod uwagę jeszcze to:
Dąbki - ZIELONY DOM - apartamenty i pokoje gościnne. Dąbki wczasy nad morzem i Jeziorem Bukowo.
Może któraś z was była, słyszała.... bo ja już zmęczona jestem szukaniem miejsca na wakacje :baffled:
a drożyzna wszędzie makabryczna :crazy:
no a ze spraw przyziemnych Szymkowi wychodzi druga część górnych piątek (myślałam, ze wylizły już ale nie) i marudny jest na maksa wczoraj miał ponad 38 st temp i ma katar zębowy i chrypę (u niego zawsze jest przy górnych zębach i katar i chrypa i gorączka). Ech ....

Ewa, a coś poważnego, że w szpitalu byliście?

To ja jestem odosobniona zakupami widzę, nigdzie nie byłam i się nie wybieram :-)

aaa i proszę się ze zmarźluchów nie śmiać, ja chodzę w jednej parze zwykłych skarpetek a na to mam drugie ciepłe z abs ;-) mnie jest zawsze zimno, jedynie w ciąży było mi gorąco i dziwnie na mnie wszyscy patrzyli :-D

na temat spania ostatnio sie nie wyrażam bo mnie szlag trafia :crazy:
teraz tata walczy .... a jak ma gorączkę to już w ogóle masakra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wiecie, maly wlazl mi na kolana ijakos tak za kark go wzielam i maly guzek pod skora wyczulam :shock: normalnie, az mi serce przyspieszylo. jest przeiebiony, iwec to moze byc powiekszony wezel chlonny, przynajmniej tak na necie znalazlam, ale chyba jutro mojego m wysle z nim do lekarza.
cisneinie mi skoczylo , jak nie wiem co.:szok:
 
Do góry