reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Witam sie wNowym Roku :-):-)

u NAs imprezka tez bardzo udana :tak: potancowalam hehhe wywijalam brzucholkiem ;-) przyszli tez nie planowani znajomi i siora z narzeczonym ( wczoraj sie zareczyli ) wiec troche pobalowalismy
a i tak opuscilam gosci najwczesniej bo juz o 1,30 zmylam sie spac na gore, a reszta siedziala jeszcze troche

moj mlodziak zrobil mamie dzisiaj niespodzianke i po kilku dniach nie jedzenia rano zawolal " mama mleko kozie przynies":-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
juz od rana mi rozkazuje , ale dobrze ze chociaz juz cos zawolala , moze w koncu zglodnial :szok: wyduldal caly kubel :-):-):-)
ide zaraz na spacerek:tak:
 
Witam się w Nowym Roku:-)
Pierwszy mój 1 styczeń gdzie wstałam wypoczęta:tak: co prawda poszłam spać po 2 ale wieczorkiem posiedziałam z m przy kolacyjce i przy winku:tak:
miloku a więc dotrwałaś do stycznia:tak: więc nic ci nie pozostaje jak tylko rodzić:-D
 
Witam Was w Nowym Roku!

U nas imprezka z grypą :crazy:, zdychaliśmy cały wieczór i zdychamy nadal. Szymek ma tylko niewielki katar i postanowił zrobić rodzicom niespodziankę: przespał caaaałą noc, padł o 20 i spał do 6.30 i nawet petardy go ni ruszyły :szok: czyżby miało tak już zostać?:-p

miloku, widzę, że power cię nie opuszcza :-D a kiedy ty właściwie masz termin?

miłego dnia! idę spać chyba :baffled:
 
:-)pomyslnosci w Nowym Roku 2009
my mielismy domoweczke rowniez, bo u mnie polowa zakatarzona, moj m chory:dry:
ale wczoraj o 19 wzial sie za malowanie przedpokoju:sorry2: na bialo, co by atmosferke stworzyc:-) dzieciarnai poszalala do 12,30 i padla, a ja razem z nimi:tak:a dzisiaj z samego rana musialam wstac, smietnik wystawic, sniadanko zrobic moim lobuziakom , bo przeciez pospac se nie moga. jeszcze poczekam az tatusko wstanie i polece w wanie wymoczyc faudki.
aha i od jutra zaczynam wraz z kolezanka odchudzanko, sluby sie szykuja i trzeba cos z rozmiarami zrobic.
 
Ostatnia edycja:
a witam się :-)

czuję się trochę wczorajszo, alkohol w ogóle mi nie wchodził, ale potańczyłam :-)
córa poszła spać przed 1 :szok:
dobrze, że wolne jutro hehe ;-)
 
Witam w 2009

Agutek masz rację, na każde dziecko przyjdzie pora,tak jak na mowę i całą resztę.

Blueberry zaglądaj tu częściej, patrz na synka jaki słodziutki, precz wyrzuć całą depresję i uśmiechnij się.
Na depresję herbatka z cytrynką.
Nie będę wnikać dlaczego masz stresy, ale życzę ci szybkiego rozwiązania wszystkich spraw.

Fredzik duzo zdrówka życzę na ten Nowy Rok.

Kaskada ja też wczoraj byłam jakaś osowiała, ale wymęczyłam i poszłam spać coś z godzinę po północy.
Gratuluję wyspania.

Miloku super, że mały w końcu wypił mleczko,ajak super zawołał :-D

Kik podziwiam za to malowanie.
 
Witam się i ja w nowym roku. Imprezkę też miałam udaną ale strasznie jestem niewyspana bo Madzia jak zwykle zrobiła wczesną pobudkę i dosłownie wyciągnęła mnie za rękę z łóżka. :baffled:


elahar no widzisz to szkoda, że mi lekarz nie dał skierowania, liczyłam na nie, ale nie chciał dać, może następnym razem ;-)
;-)

Za jakiś czas spróbuj. Jeżeli trafisz na dobrego masażystę to będziesz zadowolona.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. :tak:
 
Nasza niunka też budziła nas rano, na szczęście dla mnie, zawsze wpierw pędzi do taty i to jemu próbuje silą otworzyć oczy. Ja w tym czasie słodko jeszcze spię :-D przynajmniej pół godzinki.
 
reklama
Witam się ciepło w mroźny Nowy Rok:-)

Wróciliśmy po południu i zdam dokładną relację:tak:

tymczasem długiej nocki dla potrzebujących snu po dniu wczorajszym:happy:
 
Do góry