reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję.

Może wieczorem jak czas mi na to pozwoli to wpadnę. Dzisiaj na salę jadę przygotować na jutro. Pogoda do d* mam nadzieje że jutro się chociaż trochę poprawi. No jutro ślub a w sobotę pogrzeb, żyć nie umierać na tym świecie!
Beatko przykro mi
[*]:-(
Oliwka już wykapana,zjadła kaszkę i ogląda teraz już wieczorynkę :tak::tak::tak::tak:

Oliwka zjadła dziś pierwszy raz frytki,nigdy nie chciała ich nawet dotknąć a dziś spróbowała i tak się zajadała i mówiła cały czas mniam mniam :-D:-D:-D:-D:-D
Agnes ciężko masz z Oliwką :tak:a moze jest jakas przyczyna ze tak wczesnie Ci wstaje wiem ze jest róznica miedzy 4.30 a 6 rano ale moja Gabi tez sie tak budziław nocy i nad ranem tylko ze ja nie wstaje do niej wogole jak sie budzi bo zazwyczaj tak bylo ze jak podchodziłam do łozeczka Gabi od razu wstawała i było po spaniu Wiem ze ciezko jest Ci moze nie powinna spac w ciągu dnia ?nie wiem co Ci doradzic bo kazde dziecko to indywidualnosc :tak:
A ja dziś kochane ucinam łącze neta. Nie wiem kiedy na nowo się pojawie , mam nadzieję , że niedługo ( zgwałcę męża ;-):biggrin2:).
Gdyby ktoś coć chciał.... pod fonem bedę 24h na dobę.;-)


Miłego forumowania. :biggrin2:
wracaj do nas szybko ;-)
a ja wczoraj jak odprowadziałam męża na przystanek wybrałam sie z dziecmi na plac zabaw Gabi sie wybawila a ze bylo po deszczu to była cała mokrasukienka rajtuzy bluzka :szok: dobrze ze mialam na zmine ubranko bo wracłaby tylko w pielusze i kąpiel by miala od razu bo nas burza zlapała po drodze dzieciaki nadawały sie tylk odo wanny Ale po takiej zabawie zjadla caly jogurt i bardzo byla pokojna zmeczona :tak:Ja juz dzis wypralam wózek Gabi i cały balkon prania jeszcze pewnie nastawie nastepne W niedziele mamy jechac do rodzicow męza juz sie ciesze bo sobie w koncu odsapne bo tam dzieciaki maja fajnie do latania nie musze pilnowac tesc moj nawet piasek zalatwil i pisakownice pozwolil zrobic:szok: nawet mówił o hustawce :szok:Przyjeżdzamy dzieciaki sie przebieraja (wywiozłam tam worek ciuchów ) mąż pomaga mamie w obiedzie a ja mam labe Tesciowa tez juz do mnie inaczej rozmawia bo druga synowa i wnuczki o niej zapomnialy :-( tak troche niezdrowa sytuacja wyszła bo na nas tezbratowa sie obraziala na weselu brat mojego męza byl bez zony i dzieci siedzial "przywalony"i sam na weselu przykry widok Mąz zabral starszaki do tesco nawet nie wiem po co :baffled: ja tez chcialm jechac ale wozek mokry :tak:
 
Ostatnia edycja:
witam się przy południowej kawce :tak:
wczoraj dałam Lenie viburcol na noc i w końcu pierwsza nocka od dawna przespana spokojnie:tak: dziś chcielismy jechac z nią jeszcze do lekarza ale kolejny dzień kiedy o 8 rano mówią nam przez tel że juz nie ma numerków k.. mac normalnie jaja sobie robia L ma się postarać wczesniej wyjść z pracy i pojedziemy tam tak czy siak nie będe czekac do poniedziałku z nią jak nie widze poprawy :no:

Idę poczytać
 
Witajcie Laseczki w ten przepiękny poranek :-):-):-):laugh2::laugh2::laugh2:

witam się przy południowej kawce :tak:
wczoraj dałam Lenie viburcol na noc i w końcu pierwsza nocka od dawna przespana spokojnie:tak: dziś chcielismy jechac z nią jeszcze do lekarza ale kolejny dzień kiedy o 8 rano mówią nam przez tel że juz nie ma numerków k.. mac normalnie jaja sobie robia L ma się postarać wczesniej wyjść z pracy i pojedziemy tam tak czy siak nie będe czekac do poniedziałku z nią jak nie widze poprawy :no:

Idę poczytać
Masz rację, lepiej jechać dziś, myślę, ze powinni Was przyjąć z dzieckiem:tak::tak::tak:

A ja zaraz uciekam opłacić przekaz bo znów zamówiłam nasionka. :-DA potem przylecę to nadrobię pisanie.
Mam nadz, że dziś mi już przyjdą sadzonki Żywych Kamieni .
P.s. Czy Wy też macie takie uczucie, ze dziś poniedziałek??? Hehehe:laugh2::-D
 
Hejka :-)


Anabubka fajny ten kiciuś :tak::tak::tak::tak:

Super ze Mama Helenki jest już z malutką i że niedługo wychodzą do domku

Beata udanego wesela :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: wieżę że mimo "smutku" ten dzień będzie najpiękniejszym dla Ciebie

-j- wracaj do nas szybko,a na nowym mieszkaniu będziecie miec neta???


a ja dzis czuje się okropnie,więc raczej nie będę za wiele do WAs zaglądać.mam nadzieję że wybaczycie:tak::tak::tak::tak::tak:
dzis również noc do bani :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oliwka usnęła o 20.00 wczoraj i wstała sobie o 1.30 w nocy i usnęła dopiero po 4.00 i pospała tylko do 7.00 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja już nie daje rady,jestem tak zmęczona i brak mi snu że wszystko nie denerwuje i drażni :crazy:

i znowu sie zapowiada beznadziejny dzień bo Oliwka się nie wyspałai już chodzi i marudzi,będzie powtórka z rozrywki tak jak wczoraj.mam dość.

jeszzce dziś na 16.30 jade do dentysty.
może to i dobrze to troche odpoczbne od niej a Oliwka zostaje z moimi rodzicami,niech oni sie znia trochę pomeczą a ja odetchnę :-D:-D:-D:-D:-D

Agnes ja pamiętam jak miałam z Laura jak była tak w wieku Twojej Oliwki przestałam ją kłaść w ciągu dnia i problem się rozwiązał ona nawet w przedszkolu jak było leżakowanie nie spała za to przesypiała mi noce niektóre dzieci po prostu nie potrzebuja takiej ilości snu mają więcej energii przetrzymaj ja w jakiś dzień na poczatku pewnie będzie marudzić no i potrzeba kilku dni na taką zmianę bo za pierwszym razem to ci wczesnie padnie na noc i tez się wcześniej obudzi ale tak z 3 dni i jej się powinno uregulować

A ja dziś kochane ucinam łącze neta. Nie wiem kiedy na nowo się pojawie , mam nadzieję , że niedługo ( zgwałcę męża ;-):biggrin2:).
Gdyby ktoś coć chciał.... pod fonem bedę 24h na dobę.;-)


Miłego forumowania. :biggrin2:

wracaj szybko będziemy tęsknić

Lecę do Leny musi coś zjeść już mnie woła mamamama :-D
 
Ja byłam z Wiktoria u lekarza bo goraczka Jej rosła:no:Zadzwonilam i juz mi kazali przyjsc:tak::tak::tak:W sumie to nie jest tak zle ,ale zaczyna sie jakies chorobsko:no:Ma zaczerwienione gardło i poza goraczka nic wiecej.W razie czego zapisała mi ceclor bo teraz jest weekend:tak:Ale mam poczekac do jutra i zobaczyc jak sie bedzie czula i co z ta goraczka
 
u nas w ogóle antybiotyków dzieciom nie zapisują przy Laurze jest niezbędny więc się domagam bo Laura ma alergiczną astmę oskrzelową i u niej to raz dwa i juz z przeziębienia sa oskrzela chore , ale mojej małej nawet jak miała bakterie w kale nie dali antybiotyku a na to juz powinni tylko jakieś priobiotyki no i stąd ciągłe sensacje z luźnymi kupkami sa :no:

Dowikla ta pogoda taka do d.. i dzieci teraz prawie wszystkie pozaziębiane
 
Co to Ty masz za lekarza MLENKA:baffled:
MOja jest wrogiem antybiotykow i nie zapisuje ich na kazde przeziebienie ale czasami trzeba i zapisuje:tak::tak::tak:
A pogoda to rzeczywiscie fatalna:no::no::no:U mnie jest tak zimno ze szok:szok::szok::szok:i strasznie wieje no i zapewne bedzie padało
 
reklama
lekarze tu są do d.. więc idę jak już muszę kochana jak mi Lenę chcieli szczepić jak była zaraz po przeziębieniu ale się nie zgodziłam jeszcze by jakieś powikłania były :no:
mała marudna ciężko oddycha nie podoba mi się a tu lekarz ma 4 pacjentów na godzinę i to zapisanych 2 dni wczesniej i ci łaskę robi że przyjmie dodatkowo :wściekła/y: tam gdzie pracowałam lekarz miał 8-12 nawet na godzinę tutaj bąki zbijaja L się wkurzył dzisiaj i powiedział że pójdzie do kierownika ośrodka ale to g.. da bo kierownikiem zazwyczaj jest jeden z lekarzy
 
Do góry