reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

A tu macie linka do zdjęć mojego męża, ale nie że tam są zdjęcia tylko mojego męża;-):-D:-D:-D tylko on je robił:-D:-D:-D, ale dzisiaj mam głupawkę:-D:-D:-D
Picasa Web Albums - a.makuchowski
Aż wstyd się przyznać, ale nie ma tam zdjęć Bartusia, jeszcze:szok::szok::szok:, nadrobimy to w niedługim czasie.

A oglądacie jakieś seriale?
Ja śledzę "Gotowe na wszystko" od pierwszego sezonu, na resztę to już trochę nie mam czasu, oglądałam jeszcze Dr House, ale tutaj jestem "sezon" w plecy i nie wiem co się tam teraz dzieje:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Świetne zdjęcia.
Uwielbiam takie oglądać.


"Dr.House" oglądam ale od nie dawna.
Dobry nawet bardzo dobry bym powiedziała.
Znowusz od zawsze lubię "Krok od domu" i "Bez śladu"

Wogóle uwielbiam też literaturę o takiej tematyce,kryminały psyhologiczne czy thrillery na mairę Jeffery Deaver'a - uwielbiam powieści tego autora.

A tak poza sezonem wakacyjnym to z seriali pl " Na wspólnej" :-D
Banalne ale lubię :-D
 
Częśc Kobitki.Ja dopiero teraz mam 5 minut dla siebie.Wróciłam z wizyty właśnie,chłopcy sie bawili super razem.Maksio zaczął raczkować:-)Daysie tak tak znam Marte,faktycznie swiat mały!Iwonko pooglądałam troszke zdjęcia,super sprawa:happy: a mąż to fotograf?a gdzie on pracuje,jeśli można wiedzieć?Jeśli chodzi o seriale to ja oglądam "Na wspólnej" i wcześniej (dawno temu)lubiałam "Rodzine Soprano".Dziewczyny dziś skończyłam ze zdrowym odżywianiem i zaczęłam regorystyczną diete:szok::szok::szok:
 
Anetka, mój mąż z zawodu jest .... dyrektorem:-D:-D:-D z jakiego to filmu ktoś pamięta, czy ja już naprawdę jestem taka stara:szok::szok:, że tylko ja pamiętam takie filmy;-)

A tak poważnie, to Adam pracuje w Staples w Dawentry przez Industrie.

Adam UWIELBIA:-) robić zdjęcia, to jego wielkie hobby, teraz jednak jak musi utrzymać rodzinę, hobby trochę zeszło na drugi plan. Wciąż jednak robi dużo zdjęć, tyle że teraz Bartusiowi:-D, no ja jak teraz wyglądam lepiej to tez pozwolę sobie pozować do zdjęć:-)

Anetka, a co cię tak wzięło na dietę, ale trzymam kciuki, choć ja nigdy silnej woli nie miałam do rygorystycznych diet;-)
 
Ostatnia edycja:
U nas po szczepieniu ciężko. Maksymilian całe popołudnie marudny a do tego co trochę zje to zwraca. Mam nadzieję, że do jutra mu przejdzie jak nie to będzie trzeba zrobić spacerek do przychodni.
Iwonko zdjęcia super.
Anetko trzymam kciuki za wytrwałość, ja jeszcze nie mogę przechodzić na dietę bo karmię. Jak zakończe karmienie piersią to tez będę musiała się zabrać za swoje ciałko
Miłego wieczorku
 
hejka!!

no u nas dzien zlecial szybciutko bo moj ma wolne pewnie dlatego.. byly wielkie pozadki :D teraz sobie siedzimy i winko pijemy ;) wkoncu !! NAwet pizza jest hehehe. Kota wposcilam do domu niech nam w kuchni myszy lapie :D :D

no moj brat dodal zdjecie na nk ze slubu ale wogole niewyrazne czekam na nastepne bo ciekawa jestem :D ja diet nie uzywam poprostu jem co jem nic zlego normalne ;) wazne ze nie tyje hehe ;)
 
Iwonko zobaczylam sie dziś na zdjęciu i sie przestraszyłam ....strasznie sie zawzięlam, bede wytrwała tym razem.Mało jem i pije wode albo coś light.Dziś zjadłam dwie kanapki rano,a na obiad martadele smażoną.Koniec z kolacjami,żadnych słodyczy.Pewnie efekt bedzie juz po tygodniu:-Dznam swoje ciało.Potem pójde zrobić coś z włosami i opale sie troszke,bo blada jestem.Iwonko tutaj każdy z nas musi chować aspiracje i pracować w fabrykach.Boże jak ja sobie przypomne moje wszystkie prace to teraz śmiać mi sie chce:happy2:było ich troche.Chłodnia,argos,poczta,salon kosmetyczny,plastyki,i najdłużej bo 3 lata w biurze(ale sama dałam im wymówienie)bo mi klimat tam nie odpowiadał.A teraz mam Maksia i praca przez 24 g/na dobe:-)
 
hej dziewczyny!!Jak tam poranek ? ja juz dawno po kawce mala znowu wstaje przed 7 boze.,... Ogladalam wczoraj ten film Salt.Powiem Wam szalu nie ma :D fajnie zagrala Angelina.Cos w stylu tom raider. nie ma co robic dzisiaj kurcze...wszystko zrobione mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma :)pozdrawiam wszystkich milego dnia
 
reklama
Hej.Mój Maksio to teraz o 6 wstaje od kilku dni i bawić sie chce.Mi sie podobał film....i to bardzo(nie pamietam kiedy taki dobry ogladałam)no ale każdy ma inny gust:-)Mariolko dobrze że już wyzdrowiałyście obie.Ja dziś ide do kolezanki z którą pracowałam 3 lata temu jakieś,pisze mi że nie może sie juz doczekać jak wysciska Maksia.Dzis zjadlam platki owsiane z mlekiem i kawe.Potem jakieś owoce zjem i tyle:-(A co w Was?Daysie jakies nowy plan odnosnie dekoracji domku?Iwonka jak tam,w piątek Wasz wielki dzień,urodzinki Bartusia!!!!:-DKornasia co tam u Ciebie?Maksymilian już ok u Was po szczepieniu?
 
Do góry