reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Milton Keynes

reklama
Hej dziewczyny!!!!
Ponieważ siedzę w domu z moim małym pmyślałam,że mogę się zaopiekować małą pociechą mamy,która musi wrócić do pracy a nie ma się kto zająć dzieckiem więc piszcie do mnie.Mam na swoim koncie wychowanie już dwóch panienek,które były pod moja opieką w tym samym czasie....polecam się:-)
 
Witajcie młode mamusie. Za 2 tygodnie przeprowadzamy się do milton keynes na walnut tree, mam rocznego chłopca. Czy są w tym mieście organizowane spotkania polskich dzieci, tak by mogly sie pobawic razem a my spotkac sie ot tak poprostu przy kawie? CHĘTNIE PRYWATNIE POZNAM MAMY Z DZIECMI W WIEKU SYNKA, NA SPACERY WSPÓLNE I ZABAWY W PIASKOWNICY.
OZDRAWIAM. :-)
 
Cześć!

Jestem szczęśliwym ojcem córki 6/7 lat oraz syna 3/4. Z żoną szukamy przyjaciółek szczególnie dla córki , bo niestety w szkole jest sama jedna, a z angielskim jeszcze nie jest za dobrze.
może ktoś ma podobny problem?
GG:5210446

Milton Keynes Emerson Valley
 
Ostatnia edycja:
Hej pojawiłam się znowu:)
Nasza córka w maju będzie miała 7lat.Chodzi tutaj do szkoły katolickiej i może dzięki temu w jej klasie jest 3 polskich dzieci.Do szkoły chodzi na Monkston park i bardzo sobie chwali szkołę,zresztą my widzimy juz u niej ogromny postęp jeśli chodzi o czytanie,mówienie a nawet pisanie.Synek siedzi ze mną w domciu bo jest za mały nawet na przedszkole:)Pozdrawiam
 
Witam
Ja tez jestem nowa w Milton Keynes( mieszkamy w dzielnicy Emerson Valley). Sprowadzilismy sie tutaj 6 tygodni temu z Londynu, gdzie mieszkalismy juz za dlugo:-)
Jestemy rodzicami 5 miesiecznej Neli i prawie 3-letniego Olivera.
Brakuje nam spotkan ze znajomymi i ich dziecmi, chetnie poznamy nowych znajomych. Teraz niestety zimno na dworze i Oliver nie ma sie z kim bawic ,jezdzimy z nim do 360 play, zeby troche pobyl wsrod dzieci;-) Od kwietnia mam nadzieje, ze go przyjma do przedszkola.
Podaje maila jakby ktos chcial nas poznac:-) czajniz1@wp.pl i oczywiscie tutaj tez bede zagladac:)
 
reklama
jestem mama 14 miesiecznej dziewcznka i szukam moze innych mam z banbury
moze ktos sie znajdzie pozdraiam cieplutko:-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry