reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

Witam serdecznie!
Nareszcie znalazłam to, czego szukałam!
:-)
Od lipca mieszkam w Basingstoke (wczesniej od czerwca 2006 w Reading), a od listopada jestem mamą.
Jako że miszkamy krótko w Basingstoke a ja tutaj nie pracowałam nie znam tu dosłownie nikogo... :-(
Bardzo by mi było miło poznać tutejsze niepracujące mamy.
A na razie muszę zmykać, bo moja księżniczka właśnie się budzi! ;-)
Pozdrawiam!
 
reklama
Hejka:-)
Witamy nowe mamusie na naszym forum:tak: My dzis bylismy rano na miescie ,mielismy tam kilka spraw do zalatwienia a po poludniu bawimy sie w domku,niunia wlasine ucina sobie popoludniowa dzemke.:-)
Co do wyjazdu do Polski to nam tez sie tenskni,my dopiero w maju sie wybieramy ale jeszcze nie wiemy dokladnie kiedy.
Milego wieczorku zyczymy.
 
Dzien dobry!

gabriela wiataj!

Znowu leje :baffled::baffled::baffled: juz mam dosc!

Jedrek zrobil mi dzis pobudke z samego rana i najzwyklej w swiecie jestem nie wyspana. Musze zaczac chodzic wczesniej spac, bo cos temu mojemu smykowi sie poprzestawialo i wstaje coraz wczesniej, a ja wtedy funkcjonuje jak przetracona.

Milego dzionka zycze!
 
Dziendoberek:-)
No tak pogoda barowa,ale i tak statnio czesto niepada,ja juz sie przyzwyczilam ze tutajto nie zbadane z ta pogoda. A my dzis wstalismy o 10.30 ale pszlismy spac o 12.30 bo moja panieneczka zasnela o 9 i o10 wstala:no::no::no::tak: a dzis bedziemy siedziecw domku nobo nie masensuwychodzic na zadne spacerki.

Nowe mamusie gdzie sie podziewacie piszcie co u Was i waszych pociech.
Pozdrawiamy
 
My dziś też w domku siedzimy...Filip dostaje glupawki i biega jak szalony...
Ale pogoda sie poprawiła wiec może gdzieś wyskoczymy...:)
A tak ogólnie to odstwiamy pieluchę i jest sporo prania...mam nadzieje ze już niedługo zacznie wołac na nocnik to moje dziecie bo inaczej znowu się poddam...ehhh
A teraz musze uciekac bo fifi głodny!!
Pozdrawiamy papappapa
 
Dzien dobry!

Moj maz dzis do pracy poszedl, wiec czeka mnie samotna sobota :-( a wieczorem zakupy jedzeniowe.....

martita a na co teraz Paulinka bedzie szczepiona? I czy tu daja te skojarzone szczepionki?

madzia trzymam kciuki za odpieluchowywanie Filipka :tak:

Zycze milej soboty!
 
Witamy.
No my tez dzis same w domku i wybieramy sie na spacerek ,narazie niunia spi jak sie obudzi to sie bedziemy zbierac. Kurcze moj maz tez i jutro goni do pracy a ja tak nie lubue jak jestesmy same w niedziele w domku:-(
Sewa Paulinka miala byc szczepiona jeszce 17 grudnia alezaczela nam chorowac i tak zeszlodo tej pory a szczepionka mabyc przeciwko pnelnokokom no i taksa tutaj skojarzone.:tak:
Madzia zycze sukcesow z ta pieluszka:-) Moja siostra ma 2latka i tez z tym walczy siku juz sie udaje ale o kopce nie ma mowy:tak:no i mowila mi ze jest 2 razy wiecej prania:-)
pozdrawiamy
 
Ja muszę pochwalić moje słoneczko bo dziś jest jakiś postęp :tak:
Stwierdziłam że zakładamy pieluszkę...ale Pull Ups...pampersa. Dla mnie wygoda..a mały i tak czuje że są mokre.
No więc...od rana pielucha sucha, nie wołał ale a każdym razem jak go posadziłam to zrobił siusiu. Popołudniu byliśmy w mieście...i jak wróciliśmy to pieluszka sucha :tak:
I tak cały dzień nam minął ...już widzę że kiedy chce mu sie siku to spradza czy mu po nogach nie leci....hahah Więc zaczyna rozumieć że jakoś może nad tym zapanować.
Zobaczymy jak jutro pójdzie...
A tak poza tym to spokojnie nam czas mijał...zaraz wieczorek i sobie posiedzimy z mężem przed TV.
Pozdrawiam...pappa
 
Witam i ja :-)
Dluuuugo nie pisalam wiec pora sie przypomniec ;-)
Madzia to Ci zazdroszcze z odpieluchowywaniem :-D dzisiaj jak kupowalam pieluchy przeszlo mi przez mysl, ze to strata pieniedzy bo to juz taka stara baba :blink:.
Sewa jak tam synek? A ja ciagle czekam na telefon od Ciebie ;-):tak:
Gabriela witaj :tak: Jezeli masz ochote na spotkanko to daj znac. Bo my z Madzia8310 tez takie troszke samotne :-D.

Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Dzien dobry niedzielnie!

martita lacze sie z Toba w temacie pracujacych mezow... moj tez dzis musial isc do roboty :baffled::confused: nie przytrafia mu sie to za czesto, ale i tak tego nie lubie :no:
Jeszcze pogoda nijaka. Racze sie kawa, zeby nie zasnac na stojaco :tak:

Mangie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no wiem, wiem...... obiecuje poprawe :tak:
A Jedrek.... na razie ok, ale pogoda wyspowa mu nie przypadla do gustu bo na okraglo ma katary :baffled: Wczesniej jakos nie chorowal, a teraz wiecznie cos :baffled:

madzia widze, ze wszystko jest na najlepszej drodze do odstawienia pieluch :tak: Dalej trzymam kciuki!

Milej niedzieli Wam zycze!
 
Do góry