reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy za granicą

Pandorko no to szkoda, ale jak brak czasu to zrozumiale, tym bardziej, ze u Ciebie 2 dzieciaczkow :)

Szyszunia ja bez lutki nie dalabym rady.. na szczescie znalazly sie dziewczyny, ktorym zostalo i mi podeslaly. Z cora bralam lutke na poczatku z powodu plamien i torbieli sporej. Ze teraz nic nie wiem to wole chuchać i dmuchać :)
Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte, sama mam ale pewnie malo istotna, dostane karte ciazy etc. Nie wiem tylko po co mam sie z lekarzem widziec..
 
reklama
Lilith, ja karte ciazy dostalam poczta... tak mnie polozna na pierwszej wizycie zdziwila ze to poczta przysla ze szok. I powiedziala ze mam sobie sama dane wypelnic tyle ile jestem w stanie. 10go kolejna wizyta tym razem w innym miejscu ale dalej z polozna pewnie skieruja mnie juz na scana w 12 tygodniu i mam juz kwity z neta wydrukowane ze nalezy mi sie usg co 4 tygodnie i bede do tego dazyc :-)
 
Witam,
mieszkam we Włoszech, na służbę zdrowia narzekać tu nie mogę, termin na sierpień, mam nadzieję, że spotkam tu jeszcze mamy spoza Wysp
 
Witam Madruszka,ja jestem z Dublina,wiekszosc mam to chyba z UK,i chyba niezbyt przyjazne dla dziewczyn z innych krajow,ja zostalam zignorowana :)Mam nadzieje ze znajdziesz kogos z Wloch,tez mam termin na sierpien,pozdrawiam Cie serdecznie :)
 
Witam nową mamę :)

Peti, nie czuj się zignorowana, udzielaj się też w innych wątkach.



Szyszunia!! co z Tobą?? Czekam niecierpliwie na wieści.
Domi napisałam jak to u mnie było dziś na wątku lekarskim i chyba co miasto to inaczej to wyglada ;p
 
Witam Madruszka,ja jestem z Dublina,wiekszosc mam to chyba z UK,i chyba niezbyt przyjazne dla dziewczyn z innych krajow,ja zostalam zignorowana :)Mam nadzieje ze znajdziesz kogos z Wloch,tez mam termin na sierpien,pozdrawiam Cie serdecznie :)

To, że zostałaś zignorowana nie znaczy, że dziewczyny nie są przyjazne :dry: zadałaś konkretne pytanie dziewczynom, które pewnie nie znały odpowiedzi i po prostu nie odpisały. Nie bierz tego tak do siebie ;-) mamy również inne wątki.
Zapraszam na nasz główny temat https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2014-f548/sierpniowki-2014-a-68806/index128.html :-)
 
madruszka niejestes sama :) Tez przeczesoje forum i sie przerazilam ze wszytkie z UK i musze przyznac ze ja to bym niechciala tam byc.Tu we Wloszech mamy bardzo dobra opieke i wszystko w ciazy za darmo.Wszystko co moze byc zwiazane z ciaza nawet pogorszenie wzroku i zebow sa tutaj zadarmo wizyty ze skierowanie,.Wizyty sa co 5/6 tygodni.USG drukowane ze specjalista sa 3 no i oczywiscie na kazdej wizycie ginekolog przeleci po brzuszku i sprawdza.
Ja sie zglosilam do lekarza rodzinnego z info ze ostania miesiaczka 25 pazdziernika tylko dwa dni.I juz lekarz rodzinny wystawil mi skierowanie do poloznej i ginekologa i na wszytkie badania krwi jakie sa tylko potrzebne.
Na pierwszej wizycie bylam w 5 i pol tygodnia ciazy i nitk nierobil mi rpblemu.Gionekolog przebadala dokladnie zrobila wywiad,polozna zalozyla "ksiazeczke"jak ten blok wielki mozna tak nazwac (madruszka ty tez mam taki duzy zeszyt?)
Kolejne wizyty mam 24 luty i w marcu na poznanie czy pan czy pani siedzi w brzuszku...
A co jeszcze wizyta trwa tu 30 minut i jest obmawiany kazdy szczegol.
Jedyne badanie platne jakie robilam to byl papp-test na syndrom downa i placilam 30 euro...
 
reklama
Takie male info dla kobietek z uk, wczoraj w Sainsburys smoczki na 0-3m z TT byly paczka (3 sztuki) przecenione na £0.50 :-)
 
Do góry