reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam się w Nowym Roku. :-)

Wyspaliśmy się porządnie, o 9.00 synek odmeldował pobudkę. Po śniadaniu poszliśmy na spacer, potem zrobiłam zapiekane naleśniki z warzywami i teraz delektujemy się kawką... Choć Julian usilnie stara się namówić M do gry w tenisa. :-D
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego :-*

Dziewczyny nie przejmujcie się brakiem objawów. Ja mam cały czas mdłości i ledwo żyje. Ogólnie źle się czuje w tej ciąży. Boli mnie brzuch.
Za to moja poprzednia ciąża była idealna zero boli, dosłownie z 3 razy mnie zemdliło. Nic mnie nie bolało ani brzuch ani piersi. Cały czas byłam mega aktywną, wszystko robiłam sama. Lekarz się ze mnie śmiał że jestem stworzona do bycia w ciąży.

Teraz najlepiej bym cały czas leżała i leżała i spala. A tu trzeba za rozrabiaka biegac.
 
Trzymam kciuki za Wasze wizyty :) oby były udane... aby dobre wieści przyniosły :)

ja teraz mam wizytę dopiero 17 stycznia :) do tego czasu mam do zrobienia cały zestaw badań...
 
O czym mówisz Kahaka? Ja ani wczoraj ani dziś nie oglądałam jeszcze wiadomości z pl, to dopiero przed spankiem.
Czuje się dziś potwornie. To chyba i tak mało powiedziane.. nie jestem w stanie przełknąć niczego, przez co jest mi jeszcze gorzej, szarpie żółć wypływa, na myśl o jedzeniu jest jeszcze gorzej.. nie porównałabym tego do wcześniejszego samopoczucia. Do tego potworny ból głowy.. pewnie też z głodu ale jak łyka czegoś do picia wezme nie utrzymam to jak tu jeść.. pół dnia przepłakałam, czuje się nieatrakcyjna i do niczego, z mężem zaś się żarłam pół nocy i dnia, dopiero teraz gadać zaczeliśmy jako tako..
Do tego lutka mnie chyba podrażniła.. no ręce opadają..
Najważniejsze jednak, że fasolka ma się dobrze, jutro wizyta :):)
 
Dziewczyny ode mnie też wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, szczęśliwych i zdrowych dzieciaczków tych urodzonych i tych jeszcze w brzuszkach. Spełnienia wszystkich marzeń i dużo miłości.

My położyliśmy się spać o 1.00 a wstaliśmy o 11.00, więc 10 godzin snu!!! Szok sama nie wiem jak to możliwe.

Katushka ja mieszkam niedaleko Puław. Gdzie planujesz rodzić? Jeśli chodzisz do lekarza z Lublina to przypuszczam, że w Lublinie.
 
Ja gdyby mnie ktoś zabił chyba bym podziękowała. Mdli mnie non stop, jem z obrzydzeniem małe porcje bo jak nie jem to jest tylko gorzej szarpie mnie a pawia nie puszcze....I tak np. przez 1h. Chwila przerwy i znowu szarpanie. Ciągle mi zimno i z łóżka bym nie wstawała. A mój kochany dwulatek nie widzi mnie w łóżku, zresztą tęsknię za szaleńczą zabawa z nim. Tylko siedzę klocki układam i od czasu do czasu walnę głową w podłogę , mając nadzieję że skutecznie. Humor mam podły, nawet nie mam siły kłócić się z mężem, a zawsze taka dożarta bestia byłam. 6 tydzień a ja już mam dość. Ja bym oddała królestwo za brak objawów. Oj jak mi to potrzebne :-). Z którymi dziewczynami mam się dzielić?? :-)

Ojaka tez miałam owczarka. Mądra była. I cała masę świnek. U nas zawsze dom był pełen zwierząt. Moja mama jako dziecko nie mogła mieć więc potem ku mojej wielkiej radości nadrabiała :-)

Natkusia ja nie mam kaca a czuje się jakbym ładnie sobie wczoraj pofolgowałą. :-) Mój mąż przynajmniej wie za co cierpi :-)


Kciuki za jutrzejsze wizyty !!!
 
Szczesliwego Nowego Roku dziewczyny ;-)

Mnie jakos sie nie poukladalo to wszystko jak mialo byc, bo rodzina na swieta nie dojechala - zle warunki, odwolane loty :-( Dojechali po swietach, to ja wyladowalam w szpitalu, bo zaczelam krwawic i znow przerazenie :-(

Wczoraj mialam usg, dzieki Bogu okazalo sie, ze malemu nic sie nie stalo, serduszko bije, a maly fika :tak:

Ehhh, mam nadzieje, ze Nowy Rok bedzie lepszy:tak:
 
reklama
Lilith pijany kierowca wjechał w grupę osób idących chodnikiem (rodziny z dziećmi). 6 osób z 8 nie żyje, w tym dziecko. Ten idiota był już kiedyś karany za jazdę pod wpływem alkoholu.
 
Do góry