Maciejka1020
Początkująca w BB
Mam wysoką insulinę, TSH 5,6, biorę antydepresanty, które podwyższają TSH. Znajoma powiedziała mi, że miała podobny problem i zespół policystycxnych jajników, zażywała INOFONIC i zaszła w ciążę.
Nie chcę brać eutyroxu, biorę IODICE selen cynk, witaminę B conplex, zmniejszyłam dawkę antydepresantów.
I oczywiście dieta
zero słodkości, cukru, dużo warzyw owoców. Czy któraś z Was brała Iodice lub INOFONIC ?
Nie chcę brać eutyroxu, biorę IODICE selen cynk, witaminę B conplex, zmniejszyłam dawkę antydepresantów.
I oczywiście dieta