• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Infolic co sądzicie ?

Staram się sceptycznie podchodzic do leków. Tak samo z depresją. Oczywiście w sytuacji kryzysowej musiałam wziąć leki, żeby funkcjonować, ale żaden lekarz nie zalecić sprawdzic poziomy witamin, które mają wpływ na nasz mózg. Niedobory prowadzą do stanów lękowych. Zawsze miałam otyłość brzuszną i nikt mi nie zalecił sprawdzić insuliny, a ja wypieralam fakt, że może być coś nie tak.
Hmm, trudno powiedzieć, bo partner wyjeżdża na 3-4 miesiące, ale podejść było kilka. Nawet byłam u ginekologa sprawdzić czy jest owulacja, była. Raz byłam 1 dzień po, bo już nic nie było. Kiedyś miałam sprawdzenie drożności jajowodów i też ok.
Leki są dobierane przez lekarza. A TSH ma wpływ i na zajście w ciążę i na płód.
Stany lękowe można miec i przy dobrym poziomie witamin, a sprawdzanie insuliny nie jest pierwszym badaniem, jakie robi się przy otyłości brzusznej. Więc ja tu nie widzę zbyt specjalnie błędów w sztuce.
Myślę, że w trakcie diagnostyki konkretnych rzeczy to prędzej czy później by wyszło.

Ty już myślisz o ivf, tam musisz mieć pół roku starań. Powiedzmy 6-7 cykli. Plus ivf to masa leków bardzo obciążająca organizm i jedno z pierwszych, co Ci powiedzą, to zbić to TSH.
 
reklama
Leki są dobierane przez lekarza. A TSH ma wpływ i na zajście w ciążę i na płód.
Stany lękowe można miec i przy dobrym poziomie witamin, a sprawdzanie insuliny nie jest pierwszym badaniem, jakie robi się przy otyłości brzusznej. Więc ja tu nie widzę zbyt specjalnie błędów w sztuce.
Myślę, że w trakcie diagnostyki konkretnych rzeczy to prędzej czy później by wyszło.

Ty już myślisz o ivf, tam musisz mieć pół roku starań. Powiedzmy 6-7 cykli. Plus ivf to masa leków bardzo obciążająca organizm i jedno z pierwszych, co Ci powiedzą, to zbić to TSH.

Leki są dobierane przez lekarza. A TSH ma wpływ i na zajście w ciążę i na płód.
Stany lękowe można miec i przy dobrym poziomie witamin, a sprawdzanie insuliny nie jest pierwszym badaniem, jakie robi się przy otyłości brzusznej. Więc ja tu nie widzę zbyt specjalnie błędów w sztuce.
Myślę, że w trakcie diagnostyki konkretnych rzeczy to prędzej czy później by wyszło.

Ty już myślisz o ivf, tam musisz mieć pół roku starań. Powiedzmy 6-7 cykli. Plus ivf to masa leków bardzo obciążająca organizm i jedno z pierwszych, co Ci powiedzą, to zbić to TS
 
Ty już myślisz o ivf, tam musisz mieć pół roku starań. Powiedzmy 6-7 cykli. Plus ivf to masa leków bardzo obciążająca organizm i jedno z pierwszych, co Ci powiedzą, to zbić to TSH.
Potwierdzam to o TSH, to jest pierwsze badanie podczas kwalifikacji do IVF, sprawdzają i dają leki jeżeli jest za wysokie, póki się nie zbije to mogą nie dopuścić do procedury.
 
Leki są dobierane przez lekarza. A TSH ma wpływ i na zajście w ciążę i na płód.
Stany lękowe można miec i przy dobrym poziomie witamin, a sprawdzanie insuliny nie jest pierwszym badaniem, jakie robi się przy otyłości brzusznej. Więc ja tu nie widzę zbyt specjalnie błędów w sztuce.
Myślę, że w trakcie diagnostyki konkretnych rzeczy to prędzej czy później by wyszło.

Ty już myślisz o ivf, tam musisz mieć pół roku starań. Powiedzmy 6-7 cykli. Plus ivf to masa leków bardzo obciążająca organizm i jedno z pierwszych, co Ci powiedzą, to zbić to TSH.
Tak właśnie słyszałam, że invitro to długa procedura i masa leków, zastrzyków. Może faktycznie spróbuję zbić TSH do partnera przyjazdu eutyroxem i wtedy zobaczymy. Dziękuję za porady ❤️
 
Prenacaps OVI ma tylko inozytol i NAC. I to jest dobra forma i stosunek d-chiro do mio inozytolu.
Osobno polecam kwas foliowy z firmy Aliness, są dwie dawki, albo 600 ug albo 800 ug, obie są odpowiednie podczas starań:
Prenacaps Ovi w tabletkach czy saszetki ?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry