reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ej co tu tak pusto:szok::confused::dry:? Godzina minęła od ostatniego posta:tak:.
Buziak weź bo Cię walnę ;) i tak już mam stresa :p i za każdą wizytą w kibelku modlę się, żeby nie zobaczyć jeszcze czopka!! Ale Jasio jeszcze za mały na wyjście, może z 2500g teraz ma, lekarz nas nastawia na początek lutego :)

Ja to bym chciała urodzić dopiero w pierwszy tydzień lutego:):):-) byle nie na koniec stycznia.
Ja od kilku dni zastanawiam się nad założeniem 2 wątków - Z PORODÓWKI NA GORĄCO i gratulacyjnego:tak::-D.
Pastelka, Wiktorek boski:tak::-D - wymiata na całej linii z tekstami do wielebnego:tak::cool2::cool2:.
Już wiem dlaczego w nocy mam problemy ze spaniem, znowu Bosa mi się śniła:tak::-D:-D.
Dzieci brak, M i brata też, śniadanko pochłonięte, naleśniki na obiad podszykowane, pralka i zmywarka czekają na nastawienie o 13:30 - luuuuuuzik na całego:tak::cool2::cool2::cool2:. Fisielku:sorry2::sorry2::confused:?
delecta-fisielowy-kubek-kisiel-rozne-smaki-d10709_3_8473.jpg
 
reklama
Witam sie i ja:):)

Alez sie objadłam. Na kolacje zjadłam pierogi od mamy, na śniadanie pierogi od mamy były i jeszcze na obiad mi zostanie:)
 
dzien dobry kulki;-)ja po fatalnej nocy super nie moglam spac i chcialam nadrobic rano to emek mnie obudzil i klapa nie moglam zasnac al mam plan ze moze za chwilke znowu sprobuje isc w kime.. 2x siusiu w nocy plus bezsennosc fajnie ...brzuch mi spadl tzn obnizyl sie i to chyba sporo bo oddychac mogem prawie normalnie...ciekawe co to znaczy...hmmm. a co do bolu zeba to ja bym wziela paracetamol i plukanie szalwia jak ropa jest....a jak to nie pomoze to tel w reke i do dentysty... sama teraz chodzilam i moge powiedziec ze nic nie boli -a uwierz mi ze ja i dentysta nigdy w parze nie szlismy:-D
 
Ostatnia edycja:
milu skończ z tymi pierogami?!!! :wściekła/y:;-) bo zaraz pójdę i zjem swoje knedle, co mają dotrwać do obiadu.
ale kusisz!!!!

buziak do wyrka marsz:tak:
 
dzieńdobry dziewczynki:-)

jak tam u was rozpoczyna się dzionek? bo ja jeszcze w łóżeczku:-)

słuchajcie...tak sobie czytałam tu o tym mleku i nasunęło mi się jedno pytanie... może coś o tym słyszałyście bo ja pamiętam tylko jak przez mgłę... a mianowicie chodzi o danonki ... wielu rodziców podaje je dzieciom na deserki ...ale coś kiedyś mi się obiło o uszy że to nie jest do końca dobre rozwiązanie...czy też coś takiego słyszałyście? może to chodzi o dużą ilość cukrów? a może macie jakiegoś linka na ten temat? :-)

pytam dlatego bo np wiem że Actimelki nie są dobre ... a to że dużo osób je pije wynika tylko z dobrej reklamy/kampanii reklamowej (sama je kiedyś piłam bo wierzyłam że to wszystko co w reklamie to prawda) ...
 
marta- no powiem ci ze te watki to chyba odpowiedni czas ale jak to wstawisz to juz pewnie jedna za druga poleci:-D:tak::-D
futrzaku- hm co do maluszkow i danonkow to ja tez slyszalam ze nie powinno sie ich dawac ze wzgledu na cukry wlasnie w nich zawarte a actimeli to nie wiem niestety:nerd:
a mam takie pytanie my jak jestesmy w ciazy to mozemy actimel itp pic??
 
Ostatnia edycja:
dzieńdobry dziewczynki:-)

jak tam u was rozpoczyna się dzionek? bo ja jeszcze w łóżeczku:-)

słuchajcie...tak sobie czytałam tu o tym mleku i nasunęło mi się jedno pytanie... może coś o tym słyszałyście bo ja pamiętam tylko jak przez mgłę... a mianowicie chodzi o danonki ... wielu rodziców podaje je dzieciom na deserki ...ale coś kiedyś mi się obiło o uszy że to nie jest do końca dobre rozwiązanie...czy też coś takiego słyszałyście? może to chodzi o dużą ilość cukrów? a może macie jakiegoś linka na ten temat? :-)

pytam dlatego bo np wiem że Actimelki nie są dobre ... a to że dużo osób je pije wynika tylko z dobrej reklamy/kampanii reklamowej (sama je kiedyś piłam bo wierzyłam że to wszystko co w reklamie to prawda) ...

dokładnie mam takie samo zdanie na temat Danonek, nie są dobre:-( i nie podawałam ani nie podaję ich synkowi. Ponoć to sama chemia, zawierają dużą ilość cukru, witaminy D i UWIELBIAJĄ uczulać dzieci. nawet
producent poleca je dopiero po ukończeniu 3 roku życia. Wolę podawać naturalne jogurty i serki z miejscowych mleczarni
 
Ostatnia edycja:
Ana- oj współczuje tego bólu zęba- nie ma chyba nic gorszego!!!

Cornelka- ja to sie wycwaniłam w ubieraniu butów mam już jedne zasznurowane takie trekingowe a drugie wysokie kozaki na zamek nawet zgrabnie przy nich nogi wykrecam i jest oki:-D:-D

Mami- przykro mi z powodu śmierci dziadka i to jeszcze w takim dniu jak Wigilia....ale ci zazdroszczę tego Zakopanego.

Bosa- moje psiaki jak sie lenia to jest dramat wiec wyobrażam sobie jak musiała wygladac kieca księdza :-D:-D:-D:-D

Marta-
ja nie będę mieć w szpitalu lapka wiec ciężko będzie z tymi gorącymi relacjami:(

Scarletka- zaciskam nóżki cały czas:):-D a pierogi zjeść kochana muszę bo takie zleżałe sa nie dobre..a Wy tu ciągle o obiadkach wiec ja mam już te swoje pierogi chociaż:);-)
 
kochana scarletko leze w lozku z lapkiem na kolanach-dzieki bogu ze lapka mam bo przy stacjonarnym kompie to by mi plecy sie od kregoslupa pewnie odkleily od tego siedzenia:-D...ale spac nie da rady...:-:)no:jakies pomysly na... nie wiem...cos na bezsennosc??:sorry2:
 
reklama
Do góry