reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

kochana scarletko leze w lozku z lapkiem na kolanach-dzieki bogu ze lapka mam bo przy stacjonarnym kompie to by mi plecy sie od kregoslupa pewnie odkleily od tego siedzenia:-D...ale spac nie da rady...:-:)no:jakies pomysly na... nie wiem...cos na bezsennosc??:sorry2:

hehe jakbym wiedziała, to bym codziennie smacznie spała;-)
 
reklama
Milutku a od czego są telefony;-):tak:.
Buziaczku, lepiej kefir, jogurt i ewentualnie probiotyk z apteki:tak:.
Odnośnie Danonków to na BB jest o nich w dziale chyba o żywieniu:tak: - mojego Olka uczulały a Bakusie nie - z resztą w pobliżu mam 2 mleczarnie (Krasnystaw i Chełm) to wolałam lokalny rynek promować:sorry2::-p a nie gigantyczne światowe koncerny:no:.
 
buziaczek - wg mojej wiedzy 100razy lepiej zrobisz pijąc kefir lub maślankę niż actimelka:-) ja generalnie jestem zwolenniczką kefirów i maślanek - te produkty uważam za jedne ze zdrowszych/lepszych dla organizmu dostępnych w sklepach :-)
 
Martus- a od moich telefonów to wy sie nie odpędzicie:) ha ha


a ja nie cierpię maślanek i kefirów a jogurty jem tylko w smakach wiśnia,malina,jagoda i truskawka!! Jak wezmę inny mdły smak do ust to 5 sekund i robię bleeeeeeeeeeee
 
martus, futrzaczku- no wlasnie tak myslalam zeby tego nie pic bo ostatnio mim kupil i teraz sam pije bo ja sie troche balam to chlapnac;-)takze koncze na naturalnych serkach i soczkach przecierowych:) maslanki to uwielbiam zawsze w pl jak mieszkalam to babcia gotowala ziemniaczki ze skwarkami i do tego kefir lub maslanka:-pOJOJOJ;-)
scarlet-to co robimy?? ja to juz nie pamietam kiedy normalnie spalam...:dry:
a wiecie czysa jakies herbatki zeb lepiej spac? albocos innego??
MILU - to moglybysmy razem mieszkac bo wiadomo co by bylo czyje w lodowce bo ja twoich smakow nie lubiem akurat za to za jakis brzoskwiniowy jogurt to sie dam pokroic:-D
 
Ostatnia edycja:
powiem Wam ze ja to teraz sie zastanawiam co by tu jeść żeby te moje dziewczynki przybierały na wadze.......i kiepsko u mnie z tymi pomysłami......
 
Buziaczku, meliska i lulki.;-):tak:
Właśnie miałam telefon w sprawie pracy dla M, na miejscu, nienormowany czas pracy, niefizycznie:-p (czasem jednak trzeba będzie trochę siły ;-);-) użyć ale to ostateczność) - zarobki :szok::szok::cool2::cool2::cool2:. Za 2 tygodnie rozmowa:tak:.
Zmykam CV mu sklecić:tak:.
 
reklama
kurcze melisa mi sie chyba skonczyla akurat...ale poszperam w sloikach z roznymi herbatkami i popatrze;-)
milu makarony wcinaj
marta ja tez dla mojego cv pisalam jak zmienial prace i dostal;-)powodzenia:);-)
 
Do góry