reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Malina dobry ruch z fejsem oby podziałało heheh:-). Ja tu codziennie zaglądam, jakoś tak smutno że nikt się nie udziela. No może poza Katjuszą, która chyba najwierniejszym "fanem" jest;-).

Bardzo fajny wątek chcesz założyć! Fajnie by było popatrzeć, poczytać jak rodzeństwo daje ze sobą "radę" :tak:. Kto wie, może więcej marcowych mam zdecyduje się na maleństwo? ;-)

U nas wszystko dobrze, Jaśko rośnie jak na drożdżach i tak samo psoci czyli wszystko w normie:-).

Pozdrawiam laseczki i do miłego ...:-)
 
Witam Koleżanki:-)

malinkaa powiadasz że czas na reaktywację:-D a no matka pracująca ma wszystko poukładane - choć ma więcej na głowie to da sie to ogarnąć. Jestem teraz w domu i się zastanawiam jak to robiłam jak pracowałam, że dawałam radę!
madiu, apistella brzuchatki jak się czujecie?
julia odstaw kawkę i pisz co u Dominika;-)
futrzakowa a Ty wciąż pracujesz...dużo sił życzę:-)

u nas czas pędzi jak szalony, ja rosnę:zawstydzona/y: i czuję, że coraz bardziej zrzędzę bo mnie wszystko boli:sorry: chcę już luty i Jaśka przy sobie!

dziewczynki to żywe srebra, Hania ma swoje przemyślenia jak zawsze, którymi obdarowuje nas bez przerwy:tak: Z Zosią żyją na zmianę raz w wielkiej zgodzie i miłości, raz jest walka o wszystko:tak: Ulubioną zabawą jest berek po całym salonie:-p Zosia zaczyna biec i woła "berek" choć tego "k" zbytnio nie slyszę i czeka na Hankę żeby się przyłączyła:tak: a ja modlę się żeby z tego wyszły cało, bo czasami mam przed oczami sceny z filmu grozy:szok: albo szukają miejsca na wysokości, gdzie mogą się wspiąć i zaczynają wspólnie śpiewać - "nanananana" i tańczyć - bo dla nich to jest scena i mają swój występ...u dziadka takim miejscem ostatnio było oparcie z kanapy:tak:

Z postępów to nasza Zosia zaczyna mówić coraz więcej słówek, czasami powie coś na kształt "mama chodź" więc już jest to zdanie hihi. Pięknie naśladuje zwierzątka, naszym ulubionym jest lew :-D Lubi też układać lego duplo, polecam te klocki:tak:

no to czekamy na resztę zaginionych w akcji:-D:tak: meldować się Babeczki!!! buziaki dla Was!
 
Weź futrzasta, bo się przepracujesz!! A tak w ogóle to chyba musimy zacząć tradycyjne odliczanie do świąt, co Ty na to??


Wątek o rodzeństwie gotowy :) Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, póki co mamy trójkę, a na kolejne maleństwa czekają Marta1981, Madiu, Patik, Apistella :) i my też czekamy razem z Wami :)
 
Wątek o rodzeństwie gotowy :) Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, póki co mamy trójkę, a na kolejne maleństwa czekają Marta1981, Madiu, Patik, Apistella :) i my też czekamy razem z Wami :)

te Twoje czekanie tak dwuznacznie brzmi:-D

zaraz świątecznego suwaka i ja sobie strzelę, bo czas tak pędzi, że tracę orientację:-p
 
reklama
Do góry