reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Witam się i ja po krótkiej nieobecności, chorobowo tym razem mnie coś dopadło
xunhappy.gif.pagespeed.ic.QyObzRDnYh.webp
Suchy kaszel, katar ale bez temp.
Od wczoraj na rehabilitacji, Gabi znosi to nie najgorzej (tylko 10 minut) płaczu, po przebudzeniu u babci. Zobaczymy jak będzie dziś
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Oliwia rozbrykana na całego, ciężko ją ogarnąć ostatnio. Na Andrzejki pobalowałam, i chyba wtedy się przeziębiłam.
Ostatnio mało czasu na kompa, zresztą mąż mi popołudniami i wieczorami okupuje a do południa nie mam kiedy posiedzieć bo Gabula nie daje. Wszędzie już wstaje, teraz przechodzi jakiś skok, źle śpi, dużo więcej je, zwłaszcza w nocy domaga się jedzenia. Od niedzieli mamy już pierwsze słowo "ba-ba", na mnie woła "me-me", jeszcze mówi "pu-pa".
Prezenty docierają, jeszcze muszę kupić jedną rzecz dla córci mojej psiaspióki, bo jakoś całkiem mi wypadło z głowy że przecież ma jeszcze jedno i to 1,5 miesiąca starszą od Gabi.
 
reklama
Witam po Andrzejkowym weekendzie:)
Niestety dziś w nocy Nikusia pierwszy raz nam zagorączkowała od 8 miesięcy , zbijamy jej i walczymy z temperaturką......
Kania zdrówka kobitko, trzymaj się cieplutko....super ,że Gabi się rozgadała......moja też już często mama mówi, już nie tylko w kryzysie:)
Madzia super ,że Mariuszek już łądnie sobie raczkuje i życzę,aby szybko mu się ząbki przebiły....
 
witam:)
kaniu ja tez przeziebiona :(zdrowka zycze:)
madziu gratuluje postepow Mariuszkowi :)
u nas zebow nadal brak choc Artur znowu trzyma palce w buzi wiec moze cos sie ruszy:) Pozdrawiamy
 
i ja wlatuję z pozdrowieniami

i z życzeniami zdrówka!!! bo to najważniejsze

i z przytulasami dla maluchów ząbkujących, przechodzących skoki...

i z Wielkimi brawami i gratulacjami:-):-):-):-):-) to niesamowite czytać o kolejnych dokonaniach naszych Skarbeczków, raczkach, wstawaniu, pierwszych kroczkach, pierwszych słowach...jejku..a dopiero co z brzuchami latałyśmy ;p i odliczałyśmy dni do porodu ;)

też ostatnio zalatana jestem :p
andrzejki super się udały, sporo pracy przed i po było, ale zabawa Cudna!! do białego rana, Wreszcie człowiek się zresetował :p wybawił :p wytańcował :p
:-):-)

teraz z kolei mam zajawkę na fotki, bo do piątku muszę 200 wybrać i wydrukować :p dorwałam kiedyś promocję i czas oferty mi się kończy:shocked2: więc siedzę i dłubię w fotkach ;)

do tego wybieranie prezentów, pieczenie kolejnych ciastek..
pochwalić muszę mojego synusia bo pomocnika mam w nim superowego, w przeciwieństwie do córci, która tylko patrzy jakby tu wyrwać kawałek surowego ciasta i zjeść:-p:-D

pozdrawiam cieplutko :)
 
Hej
Melduje sie i ja :)
Tak jak truskawka gratuluje, życzę zdrowia, pozdrawiam...
U nas Andrzejki rownież mega udane bo spędziliśmy w domu ze znajomymi i rodzina.
Ethan śpi od godziny, Laura poleciała do sąsiadki. Ja zrobiłam porządek w Ethana ciuchach bo musiałam sie doszukiwać ciuszków :)) wiec teraz w szafce po 74 ani śladu
Rano byłam u ginekologa badał mi piersi i cytologię zrobiłam.
Maz zawalony praca ale pochwale go bo do świat parter w domu jak ta lala :)))
Pod koniec tygodnia muszę zajechać na budowę i zobaczyć to cudo. Miało stać po dach no ale zadowoli mnie i parter.
Mikołaj tuż tuż a ja mam dla Laury tylko puzzle ehh jeszcze jej ząb wypadł wiec zebowa wróżka była i kasę zostawiła a ze mama gapa to dwa razy musiała dać :))) kasę dałam s zęba nie zabrałam :))) i córcia skorzystała :))
 
Anka hehe my też gapy nieraz:-p ostatnio w ogóle się mega zapomnieliśmy... D rano widzi smutną minę Matika i od razu sobie przypomina... ZĄB... szybko wykombinował kasiorkę i ze zdziwieniem do Matika... "jak to wróżki nie było, pokaż..." poszli, D pierwszy, szybko kasę podrzucił i ściemniał że Mati nie zauważył:-D udało się, ale o zabraniu ząbka zapomniał:-D więc też Mati skorzystał podwójnie:-D
 
Bry.

Ewciulek spadła Nikoli temp?
Madzia gratuluję większej mobilności u Mariuszka, a ząbki niedługo mu się przebiją :-)
Żabka Ty też zdrowiej :-)
Truskaffka to super, że pobalowałaś w Andrzejki :-) Powodzenia w wybieraniu zdjęć, pieczeniu ciasteczek i w kompletowaniu prezentów.
Anka widzę, że Ty też Andrzejki obchodziłaś imprezowo, to dobrze :-) Moja nadal 74 nosi :-) Super że widać efekty na budowie :-) I że załatwiłaś u gina badania. Też miałam zadzwonić zapytać o wyniki cyto ale jakoś wiecznie o tym zapominam :-)
W tym natłoku codziennych spraw czasami zapomina się o pewnych rzeczach a dzieci umieją to "wykorzystać" ;-)

Miłego dnia.
 
Kania dzisiaj rano miała już tylko stan podgorączkowy , ale 2 ostatnie noce i wczorajszy dzień , miała skoki temperatury , wydaje mi się,że to 3-dniówka.....narazie jest ok, dzisiaj się nawet bawi ,ale zobaczymy jak będzie pózniej, wczoraj brat zakupił jej termometr ,mierzący w uchu lub czole , więc nie musimy jej w pupie mierzyć i szybko widać ile ma temperaturki.......moje biedactwo
 
Hej

Truskafffka a ja myślałam ze taka skleroze mogę mieć tylko ja :))) a tu jednak zdolnych rodziców wiecej:) kobieto macie piękna tradycje ale napisz mi ile ty pieczesz tych ciastek?

Kania u nas jak masz zły wynik to dzwonią wiec jak co to dadzą znac. Pewnie gdyby coś było nie tak to u ciebie zadzwonił by telefon.

Ewciulek a może zabki? Nie koniecznie trzydniówka.

Zabka Arturek spory chłopak fiuuuu.

Dzis mam popołudnie w szkole od 14-16 Szkoła organizuje popołudniowe gry rodziców z dziećmi. Ide z dwójka i mam nadzieje ze Ethan bedzie grzeczny.
Mały śpi wiec czekam aż wstanie i mysle upiec jablecznik z bezą :) obiecałam Laurze.
Maz z rana oddał suto na serwis ( przegląd) i ciekawe co mi podstawi :)) mam nadzieje ze duże auto:)
 
reklama
anka chyba masz rację bo właśnie coś białego malutkiego na dziąsełku zobaczyłam,nawet to jeszcze nie kreseczka,a punkcik,ale dziąsłko bardzo rozpulchnione i czerwone
 
Do góry