reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Bry.
Truskaffka
ale masz spryciulę, lada moment będzie pierwsze kroczki stawiać.
Powiem Ci, że tak długo zarywamy te nocki, że w ciągu dnia opadam z sił, święta za pasem a ja nie mam ani energii ani ochoty by coś upiec, zrobić, posprzątać :-( Z tym basenem nie wiem jak będzie, bo jednak reakcja na wodę jest :-(
Ewciulek miejmy nadzieję, że kiedyś się to skończy, choć patrząc na Oliwię czasami mam wątpliwości, ma 3 lata a na palcach u rąk mogę policzyć ile przespała nocek w całości.
Wczoraj udało mi się załatwić wizytę u neurologa, dostałam skierowanie na rezonans głowy i leki.
Dziś wizyta u bossa, mama ma przyjść do Gabi, będzie znów ryk...
 
reklama
Witam!
Widzę, że nie tylko ja już nie śpię :p tyle że u mnie dzieci śpią w najlepsze a ja już nie mogę spać. Chyba już z tydzień taki stan trwa, że od 6.30 jak się kręcę i nie mogę znowu zasnąć, a chodzę spać o północy... Tymek i Ninka ładnie śpią, nie ma z tym żadnych problemów. Zero pobudek, zero jedzenia :-) Ninka przedwczoraj machnęła jeden kroczek i kilka razy przyłapałam Ją, że sama bez podpierania potrafi wstać, najczęściej z kucania :-) a i wychodzi Nam drugi ząbek na dole, więc mamy dwie jedynki!!

KANIA wcale Ci się nie dziwię, że masz dość. Miałam tak przy Tymku :-/ pierwszą całą noc przespał w dniu skończenia 8 msc. Wcześniej potrafił się budzić nawet co 0,5 h, a wstawał przy tym o 6. Ja wstawałam i ryczałam, bo nie miałam kompletnie siły... Mam nadzieję, że tu u Was szybko minie :-* a cóż to za spotkanie z bossem? Fajnie, że basen tak się Gabi podobał. Tymek też go lubi, ale teraz nie ma jak iść...
TRUSKAFFFKA Melka to jest akrobatka! :-D Fajnie, że Wam się tak to spotkanie udało :-) przy czwórce dzieci mieć spokój, to wielki sukces. U Nas na spotkaniach, choćby rodzinnych, gdzie jest 5 dzieci w wieku od 4ch do 9 msc jest po prostu tragedia. Dwie rozwrzeszczane 4 latki, dwóch rozbrykanych 2,5 latków i spokojna Ninka. Ja po takim spotkanii mam ochotę wyskoczyć przez okno :eek:
EWCIULEK podbijam pytanie o film :-) to u Was napięcie mięśniowe? W którą stronę? Przegapiłam jakoś tą informację... A jak Nikolka z babcią? Dały radę :-)?
ZABKA kciuki za babcię, żeby wszystko było dobrze. A katarek coś odpuszcza? Najgorszy właśnie katar u takich Maluszków :(
ANKA Ty masz takie zdolne dzieci!! Laura zdolna pannica, super, że sobie tak radzi, a Ethan... Ach dziecko marzenie. Bezproblemowy uśmiechnięty śpioszek :-D czego chcieć więcej :p? A jak wyglądają Święta w Niemczech?
SZCZEBIOTKA witaj Kochana :-) Zdrowych i Wesołych Świąt w Polsce :-) i wpadaj do Nas często. Dzieci masz przeurocze :-)
 
Ostatnia edycja:
Heja:)
Kania nie zapeszając,ale odkąd Nikolka ma w ciągu dnia tylko jedną drzemkę , budzi się tylko raz na mleko i śpi do rana:) ale sama tak wybrała ,że chce spać tylko raz, od 3 dni tak mamy:) zobacyzmy jak będzie dalej, ale oby tak zostało:) powodzenia na rozmowie, domyślam się,że chodzi o szefa? i kciukasy ,żeby Gabula zaakceptowała babcię:)
asinka super,że Ci dzieciaki nocki przesypiają, masz przynajmniej energię i siłę, by funkcjonować w dzień:) a Ty przebudzasz się zapewne z tęsknoty za mężem, ale z tego co pamiętam już niedługo wraca chyba 20? więc już niedługo będziecie w komplecie kochana:) domyślam się,że samej z dwójką dzieci nie jest za wesoło, ale jesteś silną kobietką więc kto da radę jak nie Ty? Moja Nikolka ma obniżone napięcie mięśniowe, chociaż po niej teraz tego nie widać, bo jest prze spryciula :) zapierdziela na raczkach jak motorek , podnosi się i pzresuwa też, więc już się tym nie martwię:) a na filmie "królowa lodu" 3d byliśmy, szczerze średni i mało efektów 3d , ale przynajmniej wyszliśmy z domku , chwila relaksu, więc nie mam co marudzić:)
 
EWCIULEK dzięki za podniesienie na duchu :-) tak, Sz.wraca 21.12 :-D:-D:-D nie patrzyłam na to moje wstawanie pod tym kątem hahaha ale kto wie :p no to nieźle radzi sobie już Nikola. Ninka też miała zdiagnozowane obniżone napięcie mięśniowe. Miałyśmy wizyty u neurologa, ale Ninka zaskakująco dobrze radzi sobie, bo jako 5,5 msc Brzdąc siedziała i raczkowała. Także czeka nas jeszcze chyba jedna wizyta, 2 msc po tym jak Ninka zacznie chodzić. A Wy macie jakieś rehabilitacje? Oby nocki już były tylko lepsze :-) a co do wyjścia, to masz rację. Nieważne na co byle wyjść. Mam nadzieję, że między Świętami Nam też się uda wyjść bez dzieci. Tym bardziej że szykuje Nam się rocznica ślubu... :-):-):-)
 
asinka nie mamy żadnej rehabilitacji, od początku nie miałyśmy , na szczęście nie było takiej potrzeby:) nasza Nika na szczęście też sobie dobrze radzi , choć do Twojej Ninki czy Amelki truskafffki nie ma co porównywać, na szczęście jest żywa , nie chciałabym mieć anemicznego dziecka:) wolę mieć oczy dookoła głowy , niż miała by siąść, siedzieć i bawić się zabawkami, lubie jak się przemieszcza,wariuje, wstaje, siada, na szczęście opaniwała do perfekcji technikę siadania z pozycji stojącej , kuca sobie , dotyka ziemi rączką i siada , także przy swoim temperamencie, stara się być też ostrożna:) za to moja jest prze gaduła:) a Wam ,życzę by udało się wyjść,złapać troszkę energii i podładować akumulatory :) teraz zacznij zaprzątać sobie głowę tym jaką zrobić Sz. niespodziankę po jego przyjeżdzie, gdzie pójdziecie itd....a zobaczysz ,że i sen będzie lepszy i szybciej zleci czas:)
 
Asinka oj jak ja Ci zazdroszczę tych nocek, powiem Ci że rano też wcześnie wstaję, bo nie mam spania. Dziś np. Gabula pospała do 8 a ja zamiast leżeć i odpoczywać, spać to znalazłam sobie jakieś inne zajęcie. Ewciulek ma rację z tęsknoty za mężem spania możesz nie mieć, ale najważniejsze że niedługo już z Wami będzie. Udanej rocznicy ślubu i porządnego świętowania :-)

Ewciulek moja też miała obniżone napięcie, była rehabilitowana ale przeze mnie i ćwiczenia pomogły. Cieszę się, że nocki lepsze dzięki jednej drzemce w ciągu dnia. Co do Gabuli to niestety babcia wywołuje u Niej atak histerii :-( Dziś tak się zwyła ze aż zwymiotowała kaszę, którą zjadła godzinę wcześniej. Na spotkaniu byłam i z lekka się załamałam. Dyrek mnie zbył...najpierw się umawia ze mną a potem zamienił ze mną dwa zdania na korytarzu i zero konkretów :-( Brak słów.
 
Kania bidulka ma alergię na babcię:( szkoda:( a co do szefuncia to faktycznie brak słow, nienawidzę lekceważenia innych i robienia ludzi w balona, ja wracam do pracy w marcu ( od połowy) na początku marca pójdę sie ugadać co i jak, zobaczymy jak to u mnie wyglądać, ale nie różowo raczej , bo moi szefowie pokazali klasę na moim macierzyńskim , ale nawet nie chce mi sie o tym gadać...teraz jest za mnie dziewczyna , hm zobaczymy co z nią zrobią?
 
Ewciulek mam nadzieję, że u Ciebie będzie lepiej z pracą, z powrotem :-)
A kto z Nikolą zostanie? Babcia?
Bo u mniej takiej opcji nie ma, zresztą biorąc pod uwagę to jaka jest reakcja to po co mam jedną i drugą stresować.
Nie wiem jak to wszystko się rozwiąże, na samą myśl o powrocie boli mnie żołądek.
 
Kania u mnie babcią z małą zostanie , na szczęście jak wiesz są ze sobą zżyte, więc problemu nie będzie, gorzej ze mną:( będe wariowała z tęsknoty :( ale cóż pracować trzeba , a co do mojego powrotu to też na samą myśl ,aż mi się coś dzieje:( a Wy Gabi do żłobka oddacie?
 
reklama
Hej :) Ważna pilna sprawa.. Pisałam już do KAni, Truskaffki i Ewciulek i obiecały mi pomóc piszę więc jeszcze ogólnie. Jest pewna dzieczyna która jest w ciąży została odrzucona przez matkę (delikatnie mówiąc), ma ojca alkoholika z którym walczy o prawa do dwóch młodszych sióstr, które obecnie z nią mieszkają, sama wynajęła mieszkanie, mimo ciąży pracuej na 3 etaty... Potzrebuje... WSZYSTKIEGO. Od witamin, po ubranka. Zbliżają się święta, serca ludzi się otwierają... chciałabym żeby dostała cokolwiek w te święta zeby uwierzyła, że nie jest sama. Mam jej adres gdyby któraś z Was chciała cokolwiek wysłać to adres podam. Ja wysłałam jej witaminy prenatal 60 szt, oliwkę, balsam na rozstępy, książeczki o ciąży i dziecku, kilka ubranek, 2 grzechotki...
 
Do góry