reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

hej.

od czego mogło się to Kubie zrobić tak naprawde nie wiadamo. ujście dla naplertka wlasciwie nie istnieje ale do roku nic sie z tym nie robi. nawet chirurg nie chciał ogladac tego. ale jak teraz doszło do zapalenia to juz trzeba bedzie uwolnić ten napletek. na pierwszej wizycie pan doktor strzyjkawka ktora musiał wsadzic pod napletek wyplukał ropę a ja patrzyłam tylko jak dziecko krzyczy i placze. a na drugiej jak kuba tylko zobaczył lampe w gabinecie zabiegowym juz był ryk. teraz przez miesiac stosujemy jakas masc i za miesiac kontrola.

Co do butów. Kubuś nosi buciki po domu w rajstopach się by wywracał. a mam same kafelki;/ żeby było ciekawiej Kuba nosi moje pierwsze buciki:) które moi rodzice 21 lat temu kupili w niemczech bo w Polsce nikt by nie pomyśłał, że dziecko ze stopą 12cm chodzi.:)

Wczoraj widziałam się z koleżąnka z która chodizłam 12 lat do tej samej szkoły a po lo nie widziałysmy się 3 lata. Fajnie było się zobaczyć.
Mam do Was pytanko co można kupic facetowi na 60 urodziny?? Macie jakiś pomysl??

Dzięki za gratulacje co do sesji. Czekam tylko na ta jedna poprawke.
 
reklama
hejka

czekam aż panienka wstanie z drzemki i wybywamy z domu, Meluśka się pobawi ze swoimi koleżankami, a ja wypiję kolejną kawę i poplotkuję ze swoją koleżanką :p i każda będzie zadowolona :p

cichoszzzaaa...panna dziś nie obudziła się na mliiiko:-p

Ewciulek to was trójka nieźle zaskoczyła ;)
Kania haha aaaa widzisz ŚNIEG :-D:-D:-D:-D ale oczywiście szybko stopniał. A ja z małopolski ;)
młoda do bucików przyzwyczajona, ale już z miesiąc jak nic w nich lata :) u was też Gabi się przyzwyczai :)
poduchy są w tesco :cool2: całe 15zł:cool2:kombinuj ;) jest co świętować :)
Gratki dla Gabrysi, coraz lepiej sobie radzi:-)
Meluśka za jedną rączkę chodzi czasem, a czasem chwyci jedną, a zaraz szuka drugiej :p pewniej się czuje :)
i u nas wciąż jak u Anki raczki z bratem rządzą:-p:tak:
Anka ja generalnie zwolenniczka gołych stópek :p i brykania bez bucików, żeby dzieciak nauczył się odpowiednio układać stópki przy chodzeniu :) tylko po doświadczeniach z Matikiem doszłam do wniosku że jednak chcę Melkę trochę do bucików przyzwyczajać, bo już zaczęła sie akcja że stała ładnie boso, chodziła przy meblach, a w bucikach nie wiedziała co robić...
teraz radzi sobie fajnie i w bucikach i bez :)
haha majteczki też super sprawa...ale wiesz, ja muszę uważać na kalorie błahahaha więc poducha bezpieczniejsza:-p
i tak jak Kani pisałam, poduchę znalazłam w tesco, w sumie nawet nie myślałam o kupieniu czegoś na walentynki, ale w tesco caaaałłłaaaa ściana w bibelotach walentynkowych hehe podeszłam i jak zobaczyłam poduchę stwierdziłam że to jest TO :-D
Patula:-D też tak mam z "obietnicami" jedzenia i niejedzenia:-D
teraz z młodym brykasz, a jak dorobicie się drugiego szczęścia to mama sobie odpocznie, a dzieciaki będą szaleć ;-)
Zuzkon hmmm zegarek, portfel, ciśnieniomierz, elegancką whisky ...to tak na szybko co przychodzi do głowy ;)
 
witam:) wpadam powiedziec ze zyjemy i sie mamy dobrze:) przeziebienie Arturkowi przechodzi,dzis mamy wizyte u pani doktor musi na badania zerknac. bo dalej ta fostafaza za wysoka :/ no i wczoraj zrobil pierwsze kroczki ,jaka ja dumna bylam :-D z dnia na dzien bedzie mu lepiej szlo. pozniej poczytam co tam u was. przepraszam ze tak tylko o sobie:( pozdrawiamy
 
Hej :)
Młody ma drzemkę ja usiadłam na chwilę i zaraz idę obiad gotować, popołudniu chciałabym jechać do Ikei marzy mi się małe przemeblowanie, kupiliśmy z pół roku temu taką ciężką ławę, że szlag mnie trafia, kobyła taka, teraz ją wystawiłam na tablicy może ktoś mi ja kupi, a wtedy kupię sobie małego Lack. Do tego chciałabym zrobić mini jadalnię czyli stół i cztery krzesła. Wszystko niestety w jednym pokoju, dlatego żeby zmieścić ten stoł muszę się pozbyć jeszcze jednej szafki hehehe. Ciekawe czy mi się to uda. Mąż na szczęście podłapał pomysł.

Kaniu też Cię miała kiedy @ nawiedzić, rocznica a tu ......i jak tu świętować
Pomysłu na prezent nie mam w związku z tym ogłosiłam, że nic nie kupujemy, pojedziemy chyba na basen i coś zjeść, a Kacpi z dziadkami.
Zuzkon jeszcze raz współczuję Kubusiowi, a odciągałaś mu regularnie? my zawsze przy kąpieli mu troszkę odciągamy, tak nam kazała lekarka, ostatnio stwierdziła, że robimy to za słabo, ale to taka delikatna sprawa, że człowiek się boi coś uszkodzić.
A co do tego faceta to pomyśl czym się interesuje, warto kupić coś pod kątem hobby. Albo w drugą stronę, coś dla zdrowia, np poduszka masująca, my kupiliśmy ostatnio taka babci w Lidlu za 99 zł Shiatsu i była zadowolona
truskafffka cichosza :) Fajnie, że możesz sobie wyjść na plotki, ja tu gdzie mieszkam mam jedną znajomą, ale wychodzi z domu raz na sto lat, jak się z nią uda umówić to jest święto. Także zawsze chodzę na spacerki sama z Kacperkiem.
A o drugim przyznam się, że nie myślę, na razie wizja kolejnego porodu mnie odstrasza, ale samo dzieciątko to bym chciała :) Może mi minie ten strach, zobaczymy.
 
Patula nam lekarz zabronił odciagac gdyz jest to normalne do roku i nie nalezy w to ingerowac. za mocne obciaganie może prowadzić do czegoś tam. jak bylam na tej drugiej wyzycie to lekarz kazal mi tylko tak aby było widac kropke bo mozna doprowadzic do czegos tak.
a ten facet to moj tata i nie mam bladego pojecia co powinien dostac...
 
Zuzkon bo facetom nigdy nie wiadomo co kupić, może jakieś kosmetyki? Maszynkę do golenia lepszą? Nożyki do maszynki? Pianka do golenia. Koszula. Albo dres zawsze się przyda. Zegarek.
 
Hej dziewczyny:)
Dopadło mnie jakieś przeziębienie kicham, prycham , zakatarzona , ale walcze dzielnie:) nie kładłąm się do łóżka bo by mnie rozłożyło...
Dziś znowu moja Nika w siódmym niebie była, bo się z ciotką wybawiła.....wywściekały się,że hej, było w domu totalne pobojowisko, ale uśmiech młodych dam bezcenny....moja mała już sobie otwiera i zamyka jak wejdzie do pokoju , czy kuchni, łazienki drzwi, taką ma fazę:p otwiera i za sobą zamyka:) albo jak wyleje wodę ze swojej butelki i jej zwróce uwagę, to rączką wyciera, hehe śmiechu mamy z niej tyle,że hej:)
patula my mamy w sypialni 21 stopni , dodatkowo przed snem codziennie wietrze pokój:) w pozostałych pomieszczeniach jest więcej....
kania no widzisz patrzeć jak Gabi niedługo wyruszy na 2 nóżkach:) super
truskafffka no niezły prezent wpadł Ci w ręce:) ja jeszcze nic nie mam , ale jak mąż zasłuży to coś wymyślę:p oby tak już zostało u Melki:)
 
Truskafffka moja Laura nie miała problemu z butami. Ale mam problem z Ethanem bo mu cieżko cos kupić. Ma wysokie podbicie i możesz szukać i szukać :(( a to Tesco mi jakoś umknęło :/
Pomysł fajny i sama bym kupiła.szampana kupiłam a maz zabiera mnie na kolacje :)

Kania i jak syropek?

Zabka gratulujemy !!!! Waga mega. Szok!

Ewciulek wracaj do zdrowka, nie daj sie chorobie!!!

Patula ja tez muszę do ikea za talerzami. Oby stół poszedł i będziesz szalała z remontem :)) przemeblowaniem, jmeblowaniem....


Dzis sie uśmiałam :)) ethan jak go sadzam na kibelek ciśnie :)) normalnie chce robić kupkę a pierdy idą ze kibel śpiewa :))
 
reklama
hejka:)
co do drzemek to u nas tak jak u Truskaffki raz jedna raz dwie. zalezy o ktorej rano mi wstanie. a spac teraz chodzi ok 21,30 :dry: i to jeszcze trzeba zgasic wszystko i dopiero zasnie. W nocy mi sie budzi a to na piciu a to smoczka zanlezc nie moze :confused2:
co do nocnika to nawet siada ale jak ma zly dzien to niechce wiec na sile go nie sadzam.
Temat bucikow. Artur sciaga bo sa na rzepe i na razie chodzi bez.
no to popisalam mlody sie drze. zdrowka dla chorowitkow :)
 
Do góry