reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

materac do łóżeczka

Faktycznie całkiem ładne te mebelki,ale ze swojej strony polecam zwrócić uwagę także na oryginalną i ładną pościel dla dziecka z motywami bajek Disneya- ich szeroki wybór znajdziecie u nas,zapraszamy:)
 
reklama
My mamy taki zwykły materac lateksowy, który dostaliśmy razem z łóżeczkiem. Nasza mała jednak nie śpi tam wcale, tylko z nami w łóżku. Trochę się boję, że może mieć to różne skutki. Myślicie, że takie zwykłe materace mogą źle podtrzymywać kręgosłup dziecka?
 
kochane kobietki, napiszcie prosze jakie materace do łózeczka są najlepsze. Wiem że musi być twardy (to nie ulega wątpliwości) ale co z wypełnieniem? Piankowe a może gryczano-kokosowe?
A skąd takie przekonanie, że musi być twardy. Ja dużo swego czasu spędziłam na szukaniu informacji o materacach i przeczytałam wiele opinii, że materac do łóżeczka wcale nie musi byc twardy. A więc odrzuciłabym od razu materace z warstwami z kokosa, także te gryczane. Może być piankowy, lateksowy. Lateksowy łatwiej się czyści, piankowym za to lepiej oddcyha. Sama zdecyduj. I nie warto przepłacać! Powinnaś zmieścić się w 300 zł.
 
Do góry