reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka

Ale gorąco!!!

Ja juz posprzatałam camping , bo w weekend wybywamy na rajd a pozniej nad jeziorko i nie bedzie nas juz od piatku:-)

co do porodu , to ja równiez sn , ogolnnie nie było zle, najgorsze były koncowe skurcze, myslałam ze nie wytrzymam. A parte 10 minut i zuzia była na swiecie. A ogolnie męczyłam się az 3 godziny:rofl2: Wszyscy byli zszokowani ze pierworódka i ze tak szybko poszło...

A ja tez słyszałam ze jesli biodra szeroke to i porody łatwiejsze:tak:
 
reklama
Hej...
ale temat porodowy sie zrobił... a propo porodów Kamcia rodzisz już????
U nas lepiej Kuba od mojego wczorajszego ostatniego wpisu nie wymiotował kupek tez nie robił.... je pije i nie zwraca to najważniejsze... Za to dzis jest słaby jakis i ma gorączke. Ja byłam z rana w biurze pracy w urzedzie Skarbowym i tak zleciało mi pół dnia... Mama ze mną była to było mi raźniej :):)
 
co do bioder moja babcia ma pupe mniejsza ode mnie na pewno:-D ale jak ją mierzyli to niby spokojnie miało dziecko przejść

pati szukasz pracy?
Malwinka fajne plany na majówke macie zazdroszczę:tak:
elizka daffi ile macie wzrostu bo ja nie wiem co to znaczy ze wysokie nie jesteście:-D. Raz usłyszałam od koleżanki ze jest kurdupel mimo ze wyższa ode mnie:-D a ja sie za wysoką uważam:-p
 
zupka ja przez całą ciaze chodziłam w biodrówkach z przed ciąży i nie zmiesciłam sie w nie tylko i wyłacznie po obnizeniu brzucha. Jedyne co mi w ciazy urosło to brzuch i boczki:baffled:


edit pati a czego szukasz? w jakim kierunku? a w ogóle co z wyjazdem?
 
aaaaa bo ja nie napisałam że z wyjazdem nici...... R sie rozmyślił:dry:

Umi tego jeszcze niewiem co bym chciala robic jak to mówią co daja to biore :p:p
 
a juz mialam cicha nadzieje ze mi troche w dupe pojdzie... eh. poki co tylko brzuch i cycki, wiec wygladam jak bombka na wykalaczkach
 
reklama
zupka każdy ma inaczej mnie w cycki wcale nie poszło ale za to dorobiła sie dwóch rozstepów na prawym:wściekła/y: gdyby jeszcze jakos urosły a one takie wypierdki były i takie są:/
pati uuu szkoda, ale oze tu na miejscu wam sie ułoży:-) znajdziesz prace to bedzie wam o wiele lżej. A kube dasz do żłobka?
 
Do góry