reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kamcia gratulacje! szybko poszlo!
Vegas ladna fryzurka :))
Eliza przytylas cos jak zaczelas Mikolaja odstawiac??

a tu ciagle wiatr, wiec nawet jak swieci slonce to i tak ziiiiimno :/
 
reklama
Eliza Wczoraj Emilka miała body z krótki rękawkiem, rajstopki i sukienkę z długim rękawkiem. I z gołą główką była, bo opaskę ciągle ściągała. Było 17stopni w cieniu rano, na słońcu dużo cieplej, bo w krótki rękawie chodziłam. Ale pod wieczór się ochłodziło i wiatr się chłodny zrobił, więc dziś nie wiem, jak ubrać.
Dziś pobudka znowu przed 6, ostatnio to ciągle o spaniu myślę :dry:
 
Witam dziewczyny:-)
Kamcia serdecznie gratuluję!!:-) normalnie błykawica
Elizka ja by Mikusia ubrała w bodziaka z krótkim rekawkiem jakąs bluzeczke z długim nie za ciepła i nie za zimną i gatki jakieś w razie czego zawsze bluzeczke mogłabys mu ściągnąć:-)
 
zupka nie, nie przytyłam... :-) a czemu pytasz?:p

Umi no racja, ale ubrałam go tak jak pisałam i na ta pogode co dzis mamy jest oki. Starszaki maja krótki rekaw ale spodnie normalne. bo słonce jest i chowa sie za chmurami... chyba zanosi sie na burze... :dry:

Obiad naszykowalam, i ide ciuchy naszykowac bo chwila i o 12:30 trzeba bedzie wyjerzdzac... A jeszcze oskurzyc musze, zeby jak mama przyjdzie z mikim z dworu w okruchach nie siedziala bo juz zdazyli mi nabrudzic łobuzy... ;]
 
Elizka ja mojemu dałam dżinsy, koszulke z krótkim rekawem i polar bo u nas wiało rano:-p ale zapewne teraz juz jest cieplutko to pewnie po polu w krótki lata:-p
 
No jak sloneczko wychodzi to jest dzis super:tak: wiaterek jest ale cieply, jak slonce sie chowa to chlodniej jest.
A ja musze zaczac sie opalac bo rece twarz i dekolt są opalone, rece to juz wogole brązowe.. :dry: a reszta.... heh... :-D
 
Witam się i ja...

Ja wczoraj Kacpra wzięłam na zakupy w bluzie, bluzeczce i bodach, no i jeansy... Bo rano chłodno było, ale po godzinie rozebrałam go i był już tylko w bodach na krótki i jeansach tak się ciepło zrobiło... teraz u mnie 24st... w cieniu :-) Więc krutki rękawek i spodenki na 3/4... bez czapki... Wiaterek trochę jest ale cieplutki więc nie potrzebuje bo się tylko spoci...
 
a alan dzis na spacerku mial koszulke z krotkim rekawkiem i spodenki krotkie:-D no ale u mnie strasznie gorao dzis.

A ja od wczoraj lapie to uczulenie na slonce!!! posiedze chwile i juz plamy naciele mi sie robia,dobre ze mi to jakis czas przejdzie i bede mogla cieszyc sie sloncem)
 
Widze że rewia mody dziecięcej nam wyszła:-D
Fikusek współczuje... ja miałam kiedyss uczulenie na trawe... całe nogi zawsze miałam w bąblach
KasiaF a jaką czapeczke ubierasz Kacprowi jak jest zimniej? taka na uszy czy zwykła z daszkiem?

Weźcie mi coś doradźcie... co ja mam kupić Kacprowi na 2 urodziny?
 
reklama
Do góry